Beyaz Eşya Servisi

Elektrolux Servisi

Elektrolüx beyaz eşya aldınız ve arızalandı mı? O halde Elektrolux servisi ve Elektrolüx beyaz eşya servisine ulaşarak kısa sürede tamirini gerçekleştirebilir ve Elektrolüx yetkili servis tarafından ücretsiz onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Elektrolux servisine nasıl ulaşırım, iletişim bilgileri nelerdir, sahibi kim, servis hangi beyaz eşyaları tamir eder ve nasıl bir marka olduğunu merak mı ediyorsunuz?

O halde Elektrolux servisi ile ilgili bütün detaylara ulaşmak için lütfen yazımızı sonuna kadar okuyun ve Elektrolüx iletişim bilgileri, adres ile telefon numarasını arayıp Elektrolux çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer eşyalarınızı tamir edilmesi için randevu alabilirsiniz.

Elektrolüx Beyaz Eşya Servisi

Elektrolüx markası dünyanın en büyük 2. Elektronik cihaz üreticisidir. Bu sayede büyük beyaz eşyaları üretir ve dünyanın dürt bir yanına gönderir. Dünya da iyi bir pazar payına sahiptir. Elektrolüx beyaz eşyalar tıpkı diğer beyaz eşya markaları gibi bir süre sonra arıza ve hata verebilir. Tamir edilmesi süreci ve garanti koşulları tamamen Elektrolux servisi tarafından karşılanmaktadır.

Elektrolüx beyaz eşya servisi almış olduğunuz Elektrolüx çamaşır makinesi, Elektrolüx buzdolabı ve Elektrolux bulaşık makinesini tamir ettirebilirsiniz. Bunun için Elektrolux müşteri hizmetlerini aramanız yeterli. Ayrıca garantisi olmayan ürünleri Özel beyaz eşya servisi ile görüşerek ücretli de tamir ettirebilirsiniz.

Elektrolüx Yetkili Servisi Neler Yapar?

Elektrolux servisi üretmiş olduğu bütün beyaz eşyaların tamirini yapan popüler bir firmadır. Elektrolux markası çok fazla ürün üretmediğinden dolayı Arçelik, Beko, Bosch ve Ariston gibi servis bölümleri çok yoğun değildir. Elektrolux servisinden randevu almanız halinde kısa süre de kapınız da olacaklardır. İşte Elektrolux yetkili servisin tamirini yaptığı büyük beyaz eşyalar;

Elektrolux buzdolabı tamiri: Elektrolux buzdolapları uygun fiyatı ve büyük hacimleri ile göz dolduruyor. Birçok aile tarafından Elektrolux buzdolapları kullanılıp tavsiye ediliyor. Buzdolabının bozulması halinde garanti koşulları içerisinde Elektrolux buzdolabı servisi ile görüşerek tamir edilmesi için istekte bulunabilirsiniz.

Elektrolux çamaşır makinesi tamiri: Elektrolux çamaşır makinesi servisi ve tamir hizmeti Elektrolux yetkili servis tarafından karşılanmaktadır. Kullanmakta olduğunuz Elektrolux kurutmalı çamaşır makinesi ve kurutma özelliği olmayan çamaşır makinesini tamir ettirebilirsiniz.

Elektrolux bulaşık makinesi tamiri: Elektrolux markası bulaşık makinesi üretiminde de oldukça başarılı ve kendini kanıtlamış bir markadır. Almış olduğunuz bulaşık makinesinin kısa süre de arızalanması halinde Elektrolux bulaşık makinesi servisi ile görüşerek ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrolüx İletişim Bilgileri

Elektrolux adres bilgileri ve müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda belirtilmiştir. Burada belirtilen Elektrolux servis bilgileri yetkili servislerin adres ve telefon numarasıdır. Farklı bir şehirde yaşıyorsanız ve Elektrolux beyaz eşya servisine ihtiyacınız varsa o zaman da 08502503589 numaralı Elektrolux telefon numarasını arayınız. İşte Elektrolux yetkili servis adres, telefon numarası ve iletişim bilgileri;

Dikilitaş Mah.Yenidoğan Sok.No:8/C BEŞIKTAŞ

Merkez Mahallesi Hürriyet Cd Koca Mansur Sk. No:79 Şişli/İstanbul

Merdivenköy Mah. Küme sok. No:38 KADIKÖY

Kartaltepe Mah.Hayırlı Cad.No:61 Sefaköy KÜÇÜKÇEKMECE

Elektrolux müşteri hizmetleri numarası: 08502503589

Elektrolüx İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Elektrolüx hangi ülkenin?

AB Elektrolüx; Yani Elektrolüx markası İsveç merkezli beyaz eşya üreticisidir.

Elektrolüx hangi markanın yan ürünüdür?

Elektrolüx beyaz eşya markası dünyanın en büyük 2. Büyük beyaz eşya üreticisidir. Hiçbir markanın yan ürünü değildir.

Elektrolüx sahibi kim?

Elektrolüx markası İsveçli yatırım holding şirketine aittir. Elektrolüx sahibi Wallenberg ailesidir. Şirketin ismi de Foundation Asset Management’tir.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA