Beyaz Eşya Servisi

Vestel beyaz eşya servisi

Ülkemizin gurur kaynağı ve tamamen Türkiye’nin markası diyebileceğimiz Vestel ürünlerinin tamir ve bakımını yapıyoruz. Vestel beyaz eşya servisi özel beyaz eşya tamircisi olarak Vestel markasına ait olan bütün ürünlerin teknik bakım ve tamirini güvenle yapıyoruz. Bu konuda oldukça deneyimli olan beyaz eşya tamir ustaları ile birlikte haftanın her günü Vestel beyaz eşya tamiri için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Firmamız haftanın her günü sizlere hizmet veren özel bir kuruluştur. Bu anlamda Vestel ve diğer markaların tamiri ile ilgili bizlere güvenle ulaşabileceğinizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. Vestel bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, buzdolabı ve elektrik süpürgesi gibi tamirleri hızlıca yapan firmamızın iletişim telefon numaralarını arayıp istediğiniz gün ve bir zaman dilimi için randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya tamircisi telefonu 0212 535 10 80

Vestel beyaz eşya teknik servis hizmeti

Vestel’in ürünlerini birçok evde görmek mümkün. Bu ürünlerin tamir ve bakımını Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Vestel yetkili servisler tarafından ve özel beyaz eşya servisleri tarafından yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünün garanti süresine bakarak hangi servisi çağıracağınızın kararını verebilirsiniz. Garanti kapsamında olan arızalar için Vestel yetkili teknik servisi çağırmanız yararınıza olacaktır. Garanti süresi bitmiş Vestel marka ürün için yetkili servislerden yardım almanız gerekmez. Böyle bir durumda bizim gibi özel olarak çalışan VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ firmalarına da bu ürünlerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti veren firmamızın çalışma arkadaşları özel olarak yetişip seçilen kişilerden oluşmaktadır. Evinizde kullandığınız Vestel Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi gibi ürünlerin arızası ne olursa olsun, tamirini hızlıca aynı günde yapmaktayız. Elimizde Vestel ürünlerine ait oldukça geniş yelpaze de yedek parça mevcuttur. Bu durumda her hangi bir arızanın yaşanıp yedek parçaya ihtiyaç duyulduğunda birkaç gün beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Vestel beyaz eşya servisi ile hızlı servis

Yıllar önce beyaz eşya tamiri için teknik servis çağırdığınız da birkaç gün sonrasına randevu verilirdi. Sizler de bu süre içerisinde Bulaşık veya çamaşırlarınızı elde yıkamak zorunda kalırdınız. Aynı zaman da teknik servis gelip bizi evde bulamayacaklar diye evden de çıkamazdınız. Şu anda bazı teknik servisler yine aynı şekilde olmuş olsa da bizler Vestel beyaz eşya servisi olarak Vestel ve diğer beyaz eşya markalarına hızlı ve aynı günde hizmet veriyoruz. Ürününüzün markası ne olursa olsun. Randevu aldığınız zaman sizlere Vestel tamirini ile yakından ilgilenen çalışma arkadaşlarımızın hangi saatte orada olacağını açıkça belirtmektedir. Verilen saatte yani tam zamanında teknik servis çalışanlarımız kapınızda olmaya özen göstermektedir.

Burada belirtildiği üzere randevularına sadık olan firmamız ile sizler de çalışmak isterseniz Vestel beyaz eşya tamir ve bakımı için bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya yedek parça

Birçok beyaz eşya servisi olarak çalışan özel servislerin yanlarında yedek parça taşımadıklarını duyuyoruz. İlk önce bozuk olan parçayı tespit edip sonraki gün ise o ürünün yenisini getirerek bozulan Vestel cihazı tamir etmektedirler. Bizler de bu teknik servis anlayışından farklı olarak çalışmaktayız. Müşteri bizleri arayıp randevu aldığında ilk önce ürünün hangi marka ve model olduğunun bilgisini alırız. Ürün hakkında detaylı şikayet bilgisini alan uzman beyaz eşya tamir ustası arkadaşımızın söylenen arıza doğrultusunda hangi parçanın bozuk olma ihtimalinin olduğu kanaatine varır. Bu doğrultuda Vestel yedek parça depomuzdan ürünün marka ve modeline göre ürün alınıp verilen adrese doğru yola çıkılır.

Vestel marka ürünün arıza tespiti yapılır. Eğer tahmin edildiği gibi bir arıza Varsa yanımızdan getirdiğimiz Vestel yedek parçasını makineye montaj yapılıp teslim edilir.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu