Personel kadromuz

Hakan Guner

YÖNETİCİ

AD: Emrullah

SOYAD: İpek

YAŞ: 39

DENEYİM: 14 yıl

HAKKINDA: Merhabalar. 2012 yılından bu yana profesyonel olarak teknik servis hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Haydi sende tercihini bizden yana kullan. Sensiz bir eksiğiz.

Emel

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

AD: Emel

SOYAD: Yı*******

YAŞ: 23

DENEYİM: 6 yıl

HAKKINDA: Merhabalar. Servis Dükkanı müşterilerimizin beyaz eşya sorunları dinleyip randevu oluşturmak ve çözüm bulabilmek için telefonun diğer ucunda sizleri ben karşılıyorum. Buyurun Servis Dükkanı… 😉

Hakan Guner

SERVİS BAKIM UZMANI

AD: Nahit

SOYAD: Eskin

YAŞ: 40

DENEYİM: 12 yıl

HAKKINDA: Merhaba ben Nahit. Yıllardır beyaz eşya tamir ustası olarak çalışıyorum. Sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağım.

Hakan Guner

BULAŞIK MAKİNESİ USTASI

AD: Hakan

SOYAD: Güner

YAŞ: 26

DENEYİM: 8 yıl

HAKKINDA: Bolu’da 3 yıl çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındım. 5 yıldır Servis Dükkanında çalışıyorum. Bütün beyaz eşya tamirleri için beni tercih edebilirsiniz.

Hakan Guner

BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ

AD: Tufan

SOYAD: Onay

YAŞ: 29

DENEYİM: 10 yıl

HAKKINDA: Selam ismim Tufan. Servisdukkani.com’da Beyaz eşya tamir ustası olarak çalışıyorum. 3 yıldır huzurlu iş ortamının vermiş olduğu rahatlık ile sizlere hizmet ediyorum.

Hakan Guner

BUZDOLABI TAMİR USTASI

AD: Serdar

SOYAD: Alışık

YAŞ: 33

DENEYİM: 6 yıl

HAKKINDA: Merhaba. Her ne kadar bana buzdolabı tamircisi denilse de, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve ankastre fırın tamirinden de çok iyi anlarım. Görüşmek üzere 🙂

Hakan Guner

ÇAMAŞIR MAKİNESİ USTASI

AD: Hüseyin

SOYAD: Kaynar

YAŞ: 37

DENEYİM: 17 yıl

HAKKINDA: Selamlar. Servis dükkanı işletmesine başlamadan önce beyaz eşya tamir firmam vardı. Firmanın kapanması üzerine Emrullah bey’in yanında Çamaşır makinesi tamircisi olarak çalışıyorum. Teşekkür ederim.

Başa dön tuşu