Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi güzel yıkamıyor mu? Suyu mu ısıtmıyor? Bulaşık makinesi tamircisi ile iletişim geçin size en yakın teknik servis ekibini gönderelim. İstanbul Bulaşık makinesi servisi ve tamir dükkanımız da bulaşık makinelerinin her türlü modelleri titiz bir şekilde tamir edilmektedir. Sizler de Bulaşık makinesinin bazı arızalarından şikayet ediyorsanız lütfen bizi arayıp randevu alın.

Bulaşık makinesi servisi olarak firmamızın tamir ve bakım işleri ile ilgilenen birbirinden değerli beyaz eşya tamircisi ve ustaları ile çalışıyoruz. Beyaz eşya servisi sektöründe hangi konuda olursa olsun, ev elektronik cihazların bozulmasında size kere aynı ve aynı saatte yardımcı olabilecek bir tamirci var. Sizler de tamir servisimizden yararlanmak ve Bulaşık makinesi arızasının hemen giderilmesini istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Beyaz Eşya Servis Ücreti Bulaşık Makinesi Tamircisinden Randevu Al Servis Dükkanı Kimdir?

Bulaşık makinesi teknik servisi

Yaşadığınız bölge de mutlaka Bulaşık makinesi tamircisi olarak çalışan beyaz eşya tamir ve bakımını yapan dükkanlar vardır. Bu dükkanlar da bulaşık makinesi arızalarını tamir eden ustalar ile görüşme sağlayıp Bulaşık makinesi arıza tespiti yapılmasını veya tamir etmelerini isteyebilirsiniz. Bundan daha doğal bir şey yok. Yalnız, Bulaşık makinesi teknik servisi randevusunu alıp günlerce müşterisini bekleten işletmeler tanıyoruz. Sizler de böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için Bulaşık makinesi teknik servis ve tamirini hangi firmaya yaptıracağınızı çok iyi seçin.

İstanbul Bulaşık makinesi tamircisi ve servisi işlerini yapan teknik servis çalışanlarımız tarafından sizler de aynı günde bulaşık makinası arızasından kurtulmak istemez misiniz? Günün her hangi bir saatinde arıza veren bulaşık makinesine gönderebileceğimiz bir ustamız mutlaka vardır. Ustalarımızı gece geç saatler de bile olsa devamlı olarak Bulaşık makinesi arızalarına bakan bir nöbetçi ustamız mutlaka vardır. Bu ustalarımız ile görüşerek müsait olduğunuz bir saat için Bulaşık makinesi teknik servisi iletişim numaralarımızdan 0212 535 10 80 randevu alabilirsiniz.

Bulaşık makinesi yedek parça temini ve tamir etme

Bulaşık makinesi servisi olarak Bulaşık makinesi arızası için servise gittiğimiz de genellikle bir parçanın arıza vermesinden Bulaşık makinesinin çalışmadığını görmekteyiz. Bulaşık makineleri her hangi bir ayardan dolayı kendi kendine bozulan ürünler değildir. Bu nedenle bizler Bulaşık makinesi tamirini yapmak için bir ev veya iş yerine gittiğimiz de lazım olabilecek bütün yedek parçaları da yanımızda götürmekteyiz. Peki bozulan bu parçalar tamir edilmiyor mu? Her parça bozulduğunda sıfır parça mı takılması gerekir diye merak ediyorsanız, gelin sizlere Bulaşık makinesi tamir servisi olarak nasıl çalıştığımızı birkaç kelime ile anlatalım.

Beyaz eşya ustalarımız son teknolojik Bulaşık makinesi arıza tespit cihazı ile Bulaşık makinesi arızasını tespit ederek tamirinin yapılması için sizlerden onay beklemektedir. Sizler de takılacak yeni yedek parçaların sıfırını veya arızalı olan parçanın onarılması konusunda bir tercih yapabilirsiniz. Genellikle sıfır parçanın takılması taraftarıyız. Yalnız müşterinin maddi durumunun ele alınması ve kullanılan Bulaşık makinesinin model yılını da baz alarak parça onarımına da gitmekteyiz. Bizler Bulaşık makinesi servisi olarak arızalı olan parçanın tamirini veya sıfırını takma konusunda kendi fikrimizi içtenlikle ifade etmekteyiz. Sonrası tamamen müşteriye kalan bir durumdur.

Bulaşık makinesi tamircisi

Bulaşık makinesi hata kodu verdiğinde hemen internet üzerinden bu hatanın ne anlama geldiğine bakılmaktadır. Peki ya bulaşık makinesinin vermiş olduğu bu hatayı tamir etmeyi biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise Bulaşık Makinesi Tamircisi ve teknik servisleri çağırmanız gerekecektir. Bunun için servis dükkanı web sitesinde bulaşık makinelerine ait bütün bilgilere ulaşabilir ve bulaşık makinesinin uzman tamircimiz tarafından onarılması için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bulaşık makineleri kolay, kolay bozulan beyaz eşyalar değildir. Bu sebeple her hangi bir Bulaşık makinesi arızası ile ilgili beyaz eşya tamircisi de çağırmanıza gerek kalmayacak. Zaten yeni aldığınız Bulaşık makinesinin yetkili sevisin vermiş olduğu bir garanti süresi vardır. Bu garanti süresince Bulaşık makinesi yetkili teknik servis firmasından destek almaktasınız. Aşağıda yazmış olduğumuz listede bazı Bulaşık makinesi arızaları yer almaktadır. Bu arızalar meydana geldiğinde ister yetkili servisleri isterseniz de Bulaşık makinesi tamircisi iletişim bilgilerimizden randevu alıp kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamir ücretleri

Bulaşık makinesi tamir ücretleri bulaşık makinesi markasına ve arızasına göre değişmektedir. Yalnız tamiri yapılmadan önce teknik servisin eve gelip bulaşık makinesi arıza tespitini yapma ücreti alınmaktadır. Bu işlem bulaşık makinesi servis ücreti olarak bilinmektedir.

  • Firmamız olarak bulaşık makinesi tamir ücreti 65 TL ile 95 TL arasıdır.
  • Bulaşık makinesi servis ücreti 65 Türk Lirası ile 95 Türk lirası olarak belirlenmektedir.

Arıza tespiti yapıldıktan sonra Bulaşık Makinesi yedek parça değişimi için size fiyat verilmektedir. Bulaşık makinesini yaptırdığınız da servis ücreti alınmamaktadır. Sadece yedek parça ücreti alınmaktadır. Bulaşık makinesi onarımı kabul edilmediği durumlar da sadece teknik servis ücreti alınır.

Bulaşık makinesi servisi randevu iletişim bilgileri

İstanbul bulaşık makinesi servisi iletişim bilgileri aşağıda yazmaktadır. Hangi konuda olursa olsun bizlere hemen ulaşıp randevularınızı oluştursanız bulaşık makinesi ustalarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Bulaşık makinesi tamircisi ismi altında çalışan beyaz eşya tamir ustalarımıza ulaşmak için buradaki bilgilerden yola çıkarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Bulaşık makinesi teknik servisi telefonu: 0212 535 10 80
  • Nöbetçi teknik servis uzmanı: 0212 535 10 80 aradıktan sonra 8’i tuşlayın.

Konum ve adres bilgilerimiz: İstanbul Avrupa yakasına hizmet veren firmamız en yakın bulaşık makinesi tamircisi olarak bilinmektedir. İstanbul’un 5 ayrı şubesinde teknik servis şubelerimiz bulunmaktadır. En yakın bulaşık makinesi servisi için lütfen bizi 0212 535 10 80 numaralı hızlı servis telefonundan arayın.

Bulaşık makinesi servisi

Başa dön tuşu