Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler beyaz eşya servisi

Bahçelievler beyaz eşya servisi; İstanbul Bahçelievler de beyaz eşya tamir teknik servis alanında profesyonel hizmet sunan bir işletmedir. Beyaz eşya arızası ile karşılaşan bir kişi Bahçelievler beyaz eşya tamircisini aradığında aynı günde yerinde servis hizmeti ile çok kolay beyaz eşya arızasından kurtulabilir. Üstelik yapılan işlemlerin tamamı garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Kullandığınız beyaz eşyalarınızın garantili olmasına hiç gerek yok. Garanti süresi dolan ürünlerinizi tamir ederken yeni bir garanti hizmeti Bahçelievler beyaz eşya servisi firması tarafından verilir. Üstelik işçilik garantisi de verilmektedir. Yeni aldığınız ve yetkili teknik servislerin bile veremediği işçilik garantisini bizler Bahçelievler beyaz eşya teknik servis firması olarak belirli bir süre sınırı ile vermekteyiz. Sizler de en ucuz servis fiyatları ile beyaz eşya tamirini yaptırmak isterseniz lütfen hemen bizi arayıp randevu alın. 0212 535 10 80 numarasını arayıp randevu aldığınız da Bahçelievler de en iyi beyaz eşya servisi firmalarından biri ile muhatap olabileceğinizi lütfen unutmayın.

Bahçelievler de en yakın beyaz eşya tamircisiyiz

İstanbul’da en tanınan ilçelerden birinde yani Bahçelievler de beyaz eşya tamir dükkanını işletiyoruz. Bu işe ilk olarak birkaç yıl önce başlarken sadece tek bir yere ve hatta sadece bulunduğumuz Mahalleye servise gidebiliyorduk. Bahçelievler’in diğer mahallelerinde beyaz eşya arızası için kimse çağırmazken ve bizlerinde ellerinde geniş imkanlar olmadığından dolayı diğer bölgelere de hizmet verme şansımız pek yoktu.

Aylar ve haftalar ilerledikçe bizden memnun olan müşterilerimiz bizleri Bahçelievler’in diğer Mahallelerine de tavsiye ederken birden iş yoğunluğu ile karşı karşıya kaldık diyebiliriz. Artık bu aşamadan sonra Bahçelievler beyaz eşya servisi çalışanlarımızı Bahçelievler de 4 farklı nokta da konuşlandırırken en yakın beyaz eşya servisi Bahçelievler de ve bütün mahallelerinde olmaya başladık.

Yani siz şu anda Bahçelievler’in neresinde olursanız olun, Bahçelievler beyaz eşya tamircisi olarak çalışan teknik servis personellerimizi 0212 535 10 80 numaralı servis hattından aradığınız da en geç 45 dakika içerisinde kapınızda olabiliyoruz. Bunu birden fazla beyaz eşya servis aracımızın olmasına ve beyaz eşya ustalarımızın işi profesyonel olarak bilmelerinde borçluyuz. Daha iyi hizmet sunmak ve en yakın beyaz eşya tamircisi Bahçelievler arıza servisinden randevu almak için sizleri de teknik servis dükkanımıza bekliyoruz.

Bahçelievler beyaz eşya servis ücreti

Arızalı olup tamir ettirmek istediğiniz beyaz eşyalarınıza ilk olarak arıza tespitinin yapılması gerekmektedir. Sonrasında teknik servis personelinin ne kadar ücret karşılığında tamir işlemini bitireceği ile alakalı olarak onay verir veya vermezsiniz. Beyaz eşya servis ücreti de bu ilk aşama da alınır. Bahçelievler beyaz eşya servisi firmasında her zaman için en ucuz beyaz eşya servis ücreti uygulanır. Beyaz eşyalarınızın tamiri için Bahçelievler beyaz eşya teknik servis çalışanlarını çağırdığınızda belirli ve sabit olan beyaz eşya servis ücreti alınır. Eğer beyaz eşyalarınızın tamirlerini yaptıracaksanız beyaz eşya servis ücreti adı altında alınan bu ücret aynı şekilde size iade edilir veya tamir ücretinden kesilmiş olur.

Bahcelievler beyaz esya servis

Senenin bazı günlerinde çok yoğun çalışma tempomuz olsa bile Bahçelievler beyaz eşya servis ücreti her zaman aynı kalmaktadır. Birazdan servis ücretleri ile ilgili burada birkaç örnek yazacağız. Yalnız, en güncel beyaz eşya servis ücreti için lütfen bu sayfamıza bakınız. İşte sizlere Bahçelievler beyaz eşya servisinde alınan beyaz eşya servis ücretleri örneği;

Bahçelievler Çamaşır makinesi servis ücreti: Kampanya

Bahçelievler Buzdolabı servis ücreti: Kampanya

Bahçelievler Bulaşık makinesi servis ücreti: Kampanya

Bahçelievler Elektrik Süpürgesi Servis Ücreti Kampanya

Diğer elektrikli ev aletleri teknik servis ücreti için lütfen 0212 535 10 80 numarasını arayın veya Bahçelievler beyaz eşya servisine şahsen gelerek de öğrenebilirsiniz.

Orijinal beyaz eşya yedek parça kullanımı

Bahçelievler beyaz eşya servisi adı altında Bahçelievler de uzun yıllar boyunca beyaz eşya tamirciliği yaparken bir şey dikkatimizi çekti. Beyaz eşya arızaları genellikle bir parçanın arıza yapması ve tamir edilmesi için de yenisinin kullanılması gerektiğine şahit olduk. Yani diyelim ki çamaşır makinesi arızası için Bahçelievler beyaz eşya teknik servisi çalışanlarını çağırdınız. Çalışanlarımız çamaşır makinesini tamir etmek için verilen arızaya baktıklarında genellikle çok az arızalar hariç, çamaşır makinesinin tamir edilebilmesi ancak yedek parça kullanımına bağlı olduğu anlaşılmaktadır. İ

İşte bu nedenle her zaman orijinal yedek parça kullanılması için yoğun çaba gösteriyoruz. Aynı parçanın her zaman için Muadilleri yani benzerleri ile çıkma parçaları da bulunabilir. Yalnız, bunlar müşterilerimiz tarafından özellikle istenmediği sürece asla kullanılmamaktadır. Çünkü Bahçelievler beyaz eşya servisi çalışanlarımız tamir için müşterilerimizin evine giderken bile olası bir yedek parça ihtiyacı ihtimaline karşı olarak orijinal yedek parçaları yanlarında götürmektedirler. Bu da zaten ilgili birçok markanın yedek parçasının bulundurduğumuzu ve her zaman bunları önerdiğimiz anlaşılmaktadır.

İşçilik ve yedek parça garantisi

Bahçelievler beyaz eşya servisi çalışanlarına ve kullandıkları yedek parçalara sonuna kadar güveniyoruz ve garanti de veriyoruz. Evet, yanlış duymadınız. Hem yapılan işçiliğe hem de kullanılan beyaz eşyaların yedek parçalarına garanti veriyoruz. Bunu yapmamızın bir amacı Bahçelievler beyaz eşya teknik servis çalışanlarımıza çok fazla güvenmek ve orijinal yedek parça kullanımına verdiğimiz önemdir. Sizler de aklınızda ki soru işaretlerinden arındırılmış ve tamamen müşterisinin memnuniyeti için çalışan bir beyaz eşya servisi ile çalışmak isterseniz, sizleri Bahçelievler beyaz eşya servisine bekliyoruz.

Bahcelievler beyaz esya tamiri

Beyaz eşya servis ustalarımızın tamamı acemilik yıllarında yetkili beyaz eşya teknik servislerinde stajer olarak çalışanlardan oluşmaktadır. Hatta bazıları da stajerliğini bitirmiş ve Bahçelievler de yetkili beyaz eşya servislerinde çalışmaya devam etmiştir. Teknik servis güvencesi ve becerisi ile işi öğrenen ustalarımızın kabiliyetlerinden bizler de en ince ayrıntısına kadar faydalanıyor ve bu sayede Bahçelievler beyaz eşya servisi tarafından yapılan tamirlere garanti veriyoruz.

Sizler de Bahçelievler de oturuyorsanız ve buralar da en iyi hizmeti beyaz eşya servisi firmasından hizmet almak isterseniz sizleri Bahçelievler beyaz eşya tamircisi telefon numarasını aramaya veya servis dükkanımıza davet ediyoruz.

Aynı günde beyaz eşya teknik servis Bahçelievler de

Buzdolabı veya Çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ürünleri bozulduğunda hemen tamircinin gelmesi gerektiğini düşünürsünüz. Evet, bu konuda çok haklısınız. Çünkü Buzdolabının arızalanması sonucu dolabın içerisindeki yiyeceklerin çok kısa sürede bozulacağı anlamına gelir. Bu nedenle Bahçelievler beyaz eşya servisi veya Bahçelievler de size yakın diğer firmalardan acil teknik servis randevusu almalısınız.

Firmamız Bahçelievler de en hızlı teknik servis hizmeti sunan beyaz eşya servisleri arasında gösterilmektedir. Bize yakın bir ilçe de yani Bahçelievler de oturuyorsanız ortalama olarak 30 ile 90 dakika arasında servis çalışanlarımızın evinize gelebileceklerini düşünebilirsiniz. Bu süreyi daha da kısa tutmak ve arızaların hemen hızlı bir şekilde çözülmesi içinde adım atmaya çalışıyoruz.

Bahcelievler beyaz esya tamir servisi

Hafta sonu Cumartesi Pazar bile beyaz eşya arızası ile karşılaştığınız da endişe etmenize gerek yok. Çünkü Bahçelievler beyaz eşya tamircisi ve teknik servis ustalarımız haftanın 7 günü cumartesi Pazar dahil olmak üzere çalışmaktadır. Aynı günde yerinde beyaz eşya servis hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için Bahçelievler beyaz eşya servisi iletişim numarasını aramak, servis dükkanımıza gelmek veya internet sitemiz üzerinden servis formunu doldurarak ulaşmanız mümkün.

Bahçelievler de tamir hizmeti verdiğimiz mahalleler

 • BAHÇELİEVLER MERKEZ
 • CUMHURİYET
 • BAHÇELİEVLER ÇOBANÇEŞME
 • FEVZİ ÇAKMAK
 • BAHÇELİEVLER HÜRRİYET MAH.
 • KOCASİNAN MERKEZ
 • SİYAVUŞPAŞA
 • BAHÇELİEVLER SOĞANLI
 • ŞİRİNEVLER
 • YENİBOSNA MERKEZ
 • BAHÇELİEVLER ZAFER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80