Beyaz Eşya Servisi

Avcilar Beyaz Eşya Servisi

Ev de kullandığınız Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi veya Buzdolabı mı bozuldu? Avcılar da beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? O zaman Avcılar beyaz eşya servisi ile tanışmanızın tam zamanı. Avcılar da en yakın beyaz eşya tamir servisi diye tabir edilen işletmeye ulaşmak çok kolay. 0212 535 10 80 numaralı sabit telefon numarasından aradığınız da sizleri Avcılar beyaz eşya tamiri ile yakından ilgilenen teknik servis çalışanlarımız açmaktadır. Burada ihtiyacınız olan bilgileri sormak suretiyle alabilir veya çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, elektrik süpürgesi tamiri ve gerekirse buzdolabı tamiri ile ilgili randevu da alabilirsiniz.

Beyaz eşyalar hayatımızın gerçek anlamda vazgeçilmez ürünlerindendir. Bulaşıkları elde yıkamak istemeyen bir kişinin bulaşık makinesi arızalandığında, hayat birden bu kişi için çekilmez bir hal alır. Peki ya çamaşırları elde yıkamak bulaşıklar kadar kolay mı? Hayır değil. Çamaşır makinesi olmadan saatlerce çamaşırları elde yıkamak çok fazla zordur. Bunu kimse yapmak istemez. Bundan dolayı evinizde çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi arıza ve tamir işleri olduğu zaman Avcılar beyaz eşya servisi ile görüşmenizi ve hemen aynı günde Avcılar beyaz eşya tamircisi tarafından tamir edilmesi için randevu almanız gerektiğini ifade etmeliyiz.

Avcılar beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşyaları tamir eden birilerini bulmak hiç kolay değildir. Özellikle etrafta işini düzgün yapmayan veya müşterilerini mağdur eden beyaz eşya tamircilerini duydukça daha da dikkatli olmanız gerekir. Daha önce beyaz eşya tamiri yaptırdığınız Avcılar beyaz eşya servisi varsa ve bu kişilerden çok memnunsanız aynı işletme sahipleri ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Yalnız, Avcılar da beyaz eşya servisi ve teknik servis çalışanlarını tanımıyorsanız bizimle de çalışmayı deneyebilir ve Avcılar beyaz eşya tamircisi denilince aklınıza ilk gelen tamircilerden olabiliriz.

İhtiyacınız ve maddi durumunuza göre beyaz eşya tamirlerini yaptırmanız sizin en doğal hakkınızdır. Avcılar beyaz eşya tamiri için gelen olan beyaz eşya tamircisinin size uygun fiyat vermesi veya en azından fiyatı fazla bulmanız durumunda beyaz eşya tamirinden vazgeçip uygun fiyatlar da beyaz eşya servis ücreti de ödemeniz en doğal hakkınızdır. Bu ve buna benzer mağduriyetlerin yaşanmaması için mutlaka Avcılar beyaz eşya servisi ile çalışmanızı öneriyoruz. Bizler Avcılar beyaz eşya tamircisi olarak çalışan bütün çalışma arkadaşlarımıza en uygun fiyatlar ile çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, ankastre fırın tamiri ve elektrik süpürgesi tamirinin yapılması adına ulaşabilmeniz mümkün. Hemen Avcılar beyaz eşya tamir servisini ara ve bütün servis imkanlarımızdan yararlan.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

 • Arçelik
 • Beko
 • Hotpoint
 • Ariston
 • Vestel
 • Bosch
 • Profilo
 • Regal
 • Finlux
 • Altus
 • siemens
 • Philips
 • Elektrolüx
 • Samsung

Avcılar da beyaz eşya tamiri yapılırken nelere dikkat edilir?

Beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için mutlaka iyi bir servis hizmeti veren teknik servisler ile çalışmanız gerekir. Beyaz eşya tamirinin yanında bir çok farklı dallarında bulunduğu dükkanları seçmek yerine, Avcılar beyaz eşya teknik servisi gibi işi gücü sadece beyaz eşyaların tamirleri olan bir işletme ile çalışmanız tamamen sizin yararınızadır. Çünkü Avcılar beyaz eşya servisi olarak bizler;

 • En uygun beyaz eşya servis ücreti ile beyaz eşya tamirini yapmaya çalışıyoruz.
 • Müşterinin isteği üzerine orijinal, muadil ya da revizyonlu ürünler kullanıyoruz.
 • Yapılacak her işlemi için müşteriyi bilgilendiriyoruz.
 • En hızlı ve uygun servis hizmeti sunuyoruz.
 • Profesyonel beyaz eşya tamircileri ile çalışıyoruz.
 • Ve çok daha olumlu yanımız ile Avcılar beyaz eşya yanınızda olmaya devam ediyor.

Garantili beyaz eşya tamiri yapıyoruz

Başlıkta da gördüğünüz gibi “garantili beyaz eşya tamiri “ hizmeti veriyoruz. Yaptığımız tamirleri garanti altına alıyor ve size verilen süre içerisinde bozulması halinde yeniden sizlere yardımcı oluyoruz. Arızalı beyaz eşyalarınızın tamir edilmesi için öncelikle arıza tespiti yapıyoruz ve size çıkabilecek ücreti söylüyoruz. Tutarı kabul etmeniz ile birlikte tamir işlemi ile ilgili size bilgiler verilmektedir. Bunun yanında Avcılar beyaz eşya servis şartları ve garanti koşulları size anlatılmaktadır. Eğer bozuk olan ürünün tamir edilmesini kabul ediyorsanız hemen bize ulaşmanız ve garantili beyaz eşya tamirinin başlayabilmesi için onay vermeniz gerekmektedir.

Avcılar beyaz eşya tamircisi ve teknik servis personellerimizin yapmış olduğu tamir işlemleri garanti altına alınmaktadır. Garanti kapsamı her bir ürün için geçerli olmadığı gibi verilen süre de yapılan işleme göre değişmektedir. Plastik aksamlar, düğmeler, el ile basılan ürünler ve açma kapatma kolları gibi ürünler garanti kapsamına alınmaz. Çamaşır makinesi motoru, çamaşır makinesi rezistansı ve buna benzer tamir işlemleri Avcılar beyaz eşya servisinin garantisi altındadır.

Avcılar çamaşır makinesi tamircisi

Sıklıkla arızalanan beyaz eşyalar hangisidir denilse, birçok beyaz eşya tamirinden anlayan teknik servis çalışanları çamaşır makineleridir der. Çünkü çamaşır makinesi çoğunlukla birçok üründen daha fazla arıza veren ürünler arasında en baştadır. Avcılar beyaz eşya servisi de Avcılar çamaşır makinesi tamircisi olarak anılıyor ve bütün çamaşır makinelerinin tamirleri yapıyor.

Çamaşır makinesi tamiri için özel olarak sadece çamaşır makinesi tamirini yapan arkadaşlar ile çalışıyoruz. Bu arkadaşlarımız ile birlikte Avcılar beyaz eşya servisi ve çamaşır makinesi tamircileri ile çalışarak süreci hızlandırıyoruz. Aynı günde gelen bütün çamaşır makinesi tamirleri için de yeniden size yardımcı olmak adına hızlı teknik servis ekibini Avcılar beyaz eşya servisi tarafından gönderiyoruz.

Avcılar bulaşık makinesi tamir servisi

Ev hanımlarının vazgeçilmez yardımcılarından biridir bulaşık makineleri. Özellikle buz gibi soğuk suda bulaşıkları yıkama derdinden kurtaran bu ürünlerin tamirlerini Avcılar beyaz eşya servisi olarak bizler yapıyoruz. Avcılar da Avcılar bulaşık makinesi tamircisi arıyorsanız ve özellikle gelecek olan servisin aynı günde tamir etmesini istiyorsanız bizleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Avcılar da her beyaz eşya servisi bulaşık makinesini tamir edebilir ama herkes aynı günde servis hizmeti sunamayabilir. Bunun için size özellikle yardımcı olabilecek Avcılar beyaz eşya arıza servisini mutlaka tercih etmeniz de yarar olabileceğini düşünüyoruz.

Bulaşık makinesi tamiri için size en yakın Avcılar beyaz eşya servisi ile görüşüp tamir isteğinde bulunabilirsiniz. Yalnız özellikle bulaşık makinelerinin arızalarını çözmek kolay olmayabilir. Bu nedenle Avcılar da en yakın beyaz eşya servisi ile görüşmek yerine bulaşık tamirinden çok iyi anlayan bir servis ile (Avcılar beyaz eşya servisi) görüşmeniz daha uygun bir karar olacaktır.

Avcılar buzdolabı tamircisi

Buzdolabınız sık, sık arıza mı veriyor? Eskimiş buzdolabınızın yerine yenisini alamıyor musunuz? Yeni bir buzdolabı almak yerine eski buzdolabını Avcılar buzdolabı tamir servisine götürerek tamir ettirmek mi istiyorsunuz? O zaman Avcılar beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek buzdolabı tamircisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Eski buzdolabı tamirini her teknik servis yapmaz. Çünkü buzdolabı tamiri gerçekten de çok zor ve tamir etmek için bulaştığınız da aynı arıza için birkaç kez müşterinin evine gidebiliyorsunuz. Bu nedenle özellikle Avcılar buzdolabı tamircisi için beyaz eşya servislerinden yardım almak yerine, Avcılar da tanıdığınız bir buzdolabı tamircisinden yardım almanız gerektiğine inanıyoruz.

Yaz kış demeden devamlı çalışan buzdolaplarının arızaları bazen masraflı olabilir. Özellikle buzdolabı motor arızası veya buzdolabının soğutmaması karşısında bütçeniz biraz sarsılabilir. Yüksek ücretler ile buzdolabı tamirini yaptırmak istemiyorsanız daha uygun fiyatlara buzdolabı tamirini yaptırabileceğiniz bir servis arayışına girebilirsiniz. Bunun için dilerseniz Avcılar buzdolabı servisi yani Avcılar beyaz eşya servisi ile görüşerek de detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Avcılar beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya tamiri için yetkili beyaz eşya servisi ya da bizim gibi Avcılar beyaz eşya servisi ismi ile çalışan özel teknik servisler ile çalıştığınız da sizden beyaz eşya servis ücreti istenir. Bu ücretler Avcılar ve çevre ilçeler de beyaz eşya tamiri yapan bölgeler ile aynı olsa da dükkana uzak olan yerler için ücretler biraz daha değişebilmektedir. Örnek olarak Başakşehir beyaz eşya servisi ile Avcılar beyaz eşya servisinin almış olduğu servis ücreti tamamen aynıdır.

Firmamız Servis dükkanı teknik servis hizmetleri olarak uygun beyaz eşya servis ücreti ile tamir hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Bu ücretler genellikle ilçeye, arızaya, ürüne ve beyaz eşyaların türüne göre değişmektedir. Ortalama servis ücretleri de genellikle 50 TL ile 100 TL arasındadır. Detaylı bilgiye ulaşmak ve Avcılar beyaz eşya servisi ile iletişime geçip randevu almak isterseniz lütfen 0212 535 10 80 numaralı telefonu hemen arayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80