Çamaşır Makinesi Servisi

Ev hanımlarının işlerini kolaylaştıran elektronik ürünlerden biri hiç şüphesiz Çamaşır makinesidir. Garantili olarak satılan bu ürünün bozulması durumun da Çamaşır makinesi servisi arayıp bulmak yerine garantisi devam eden çamaşır makineleri için yetkili teknik servislerden yardım isteyebilirsiniz. Garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamına girmeyen arızalar için de çamaşır makinesi servisi ismi altında özel olarak çalışan beyaz eşya tamircisi ile görüşerek çamaşır makinesi tamirini yaptırabilirsiniz.

Bizler İstanbul çamaşır makinesi tamir servisi olarak çalışan özel bir beyaz eşya servisiyiz. Çamaşır makinesinin markası ne olursa olsun, bütün markaların arıza ve bakım işlerini yapmaktayız. Sizler de çamaşır makinesi arızası ile karşı karşıya kaldıysanız birçok beyaz eşya servisinden fiyat alp size en yakın çamaşır makinesi servisi ve bakımını yapan firmadan randevu alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi tamiri kaç günde yapılıyor?

Ev veya iş yerinizde kullandığınız çamaşır makinesi bozulduğunda çamaşırlarınızın birikmemesi için hemen çamaşır makinesi tamircisi aramalısınız. Çamaşır makinesi yetkili servis veya bizim gibi özel olarak çalışan teknik servisler genellikle aynı günde hizmet vermektedir. Eğer hafta sonlarına denk gelirse sizler yine de çamaşır makinesi tamircisi için firmamızdan randevu alıp kaç günde yapılacağını sorabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi tarafından tamiri yapılacak makinelerin ilk olarak arıza tespiti yapılır. Sonrasında Yedek parça kullanılacaksa parçanın ücreti ile toplam alınacak ücret belirlenip onayınıza sunulur. Sizler şayet beyaz eşya servisi personelimizin ifade ettiği fiyatı kabul edip çamaşır makinesinin tamir edilmesini onaylarsanız en kısa sürede çamaşır makinesi tamiri yapılmış olur. Çamaşır makinesi tamirinin kaç günde yapılacağı aslında arızanın türüne göre değişir. Kolaylıkla bulunan yedek parçanın arızalanması halinde aynı gün veya bir sonraki gün hemen tamir hizmeti sona erer. Yalnız çamaşır makinesi elektronik kart arızası ve birden fazla arızanın vermesi durumunda 1-3 iş günü içerisinde tamamen gitmiş olur.

Çamaşır makinesi yerinde servis hizmeti

Çamaşır makinelerinin çok ağır olması ve aslında dükkana götürecek kadar fazla büyük arızaların çıkarmamasından dolayı çamaşır makinesi tamirini evde yapmayı tercih ediyoruz. Çamaşır makinesi motor değişimi veya su boşaltmama sorunu gibi sıklıkla rastlanan basit arızalar için çamaşır makinesini iş yerine götürmemize gerek yok. Aslında elimizden geldiğince çamaşır makinesi servisi olarak makine tamiri, bakımını ve yedek Parça değişikliği için dükkana götürmekten yana değiliz. Çünkü müşterinin gözünün önünde işlem yapmanın bizim açımızdan iyi olmakla birlikte, müşterinin de güvenini kazanıp hakkımızda gereksiz şüphelere kapılmasının da önüne geçmiş oluyoruz

Tambur kazan değişimi, bilye tamiri, Çamaşır makinesi kazası değiştirme ve birden fazla arızanın meydana gelmesi halinde servis dükkanına götürmeyi uygun buluyoruz. Çünkü bu işlemlerin yapılması için çamaşır makinesinin komple baştan aşağı sökülmesi gerekir. Bu işlem için de müşterinin evini kullanmak doğru olmaz. Onlarca parçanın bir iki gün yerde kalıp müşteriyi rahatsız etmesi hoş bir davranış olmaz. Bu nedenle çamaşır makinesi servisi olarak çamaşır makinesi tamiri yerinde servis veya gerektiği durumlar da dükkana da alınabilmektedir.

Çamaşır makinesi servis ücreti

Çamaşır makinesi hata kodu verip çalışmamaya başladığında ilk önce aklımıza çamaşır makinesi servis ücreti meselesi gelir. Çünkü herkesin maddi durumu olmayabilir. Aylık olarak kazandığı ücret ile zar zor geçinenler oldukça fazladır. Böyle bir durumda çamaşır makinesi servis ücretini düşünmek elbette doğru karardır. Bizler Servisdukkani.Com olarak çamaşır makinesi tamir ücretlerini elimizden geldiğince en düşük tutmaya gayret ediyoruz.  Daha çok servis hizmeti vererek müşteriyi düşünmek ve sürümden kazanmak için en uygun çamaşır makinesi servis fiyatlarını sunmaya çalışıyoruz.

Çamaşır makinesi servis ücreti ve tamir fiyatlarının belirlenmesi birkaç faktörden yola çıkarak açıklığa kavuşturulur. Çamaşır makinesi markası, modeli, arızanın ne olduğu, değişecek yedek parçanın modeli, yedek parçanın orijinal mi yoksa muadil olan ürünlerin tercih edilmesi gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşmak için Servisdukkani.com/beyaz-esya-servis-ucretleri/ sayfasına bakınız.

Başa dön tuşu