Yasal uyarı

Bu bir yasal uyarı yazısı olup ayrıca bazı konular da bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. “Servis Dükkanı Teknik Servisi” diğer ünvanımız ve Servisdukkani.Com web sitesi hiçbir firmanın, markanın veya anonim şirketinin yetkili servisi değildir. Firmamız Özel beyaz eşya servisidir. Ayrıca bizler bütün markaların tamirini yapabilen, beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin tamir ve bakımlarından çok iyi anlayan teknik servis ekibiyiz.

Yetkili servis misiniz?

Hayır.

Firmamız hiçbir beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri markasının yetkili servisi değildir. Hiçbir firma ile bir bağlantımız yoktur.

Garantili cihazların tamirini yapıyor musunuz?

Hayır.

Garantisi devam eden ve arızası garanti kapsamında yapılacağına inandığımız hiçbir ürünün tamirini yapmıyoruz. Yapmaya çalışmıyoruz. Yetkili servislerin müşteriye geç gitmesi ya da müşterinin garanti ile ilgili bilgisi olmadığında ve onarım için bizlerden randevu aldığında ücretsiz onarım için müşteriyi bizzat bizler yetkili servislere gönderiyoruz.

Bilgilendirici yazılar hakkında uyarılar

  1. Web sitemiz (Servisdukkani.Com) üzerinden beyaz eşya arızaları ile ilgili yararlı ve bilgilendirici makaleler paylaşıyoruz. Bu makaleler de paylaşılan yazılar sadece ürününüzün hangi arızayı verdiğini anlamanız için yazılmıştır.
  2. Yazılar ki bilgilendirmeler sadece büyük bir tehlikenin önüne geçmeniz ve evinizde yangın çıkmaması için servis çağırmadan önce alınması gereken güvenlik önlemleri anlatılmaktadır. Örnek: Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyor. Derhal şalterleri indirin. Ve servisi arayınız yazmaktadır. İlgili makaleye göz atabilirsiniz.
  3. Lütfen evde tamir işlemi yapmayınız.
  4. Makaleler de ki tamir etme taktikleri ustalar için yazılmıştır. Tamirden anlamıyorsanız kesinlikle tamir etmeye çalışmamalısınız.
  5. Ürünlerinizin içini açmamalısınız.
  6. Arızalandığında derhal yetkili servisi veya özel olarak çalışan (yetkili olmayan) beyaz eşya servislerinden randevu almalısınız.
  7. Yazılar da bahsi geçen tamir anlatımlarını kendiniz evde uyguladığınız da başınıza gelebilecek yaralanma, darbe alma, ezilme, sakat kalma vb. ile hayati tehlikenin oluşması durumunda firmamız hiç bir sorumluluğu almamaktadır.

NOT: Bu yazı da adı geçen madde ve kurallar belirli aralıklarla eklenip kaldırılabilir.

Başa dön tuşu