Beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya servis ücretleri özel ve yetkili servisler tarafından alınan bir ücrettir. Beyaz eşya servis fiyatları, beyaz eşya bakımı, tamiri ve yedek parça bulma konusunda uzman olan firmamızın beyaz eşya servis ücretlerini sizinle paylaşmak isterim. Bizi arayıp randevu talep ettiğinizde sizlere ilk önce beyaz eşya servis ücreti, ürünün yaptırmak istediğinizde ödeyeceğiniz servis fiyatı, kaç günde yapılacağı, ürünü tamir ettirmek istemediğinizde alınan beyaz eşya servis ücretleri ile ilgili bilgiler verilir. Dilerseniz bu konuda sizlerde beyaz eşya tamircisi çağırmadan önce merak ettiklerinizi arkadaşlarımıza sorabilirsiniz

Beyaz eşya servis fiyatları sayfamızı sizler için bilgilendirme ve çok kapsamlı olarak hazırladık. Sadece servis fiyat listesini incelememenizi, servis ücretleri ile ilgili aklınıza takılan diğer sorulara cevap bulabilmeniz adına diğer başlıkları da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü gerek bizler gerekse de diğer beyaz eşya servisleri bu şekilde çalışıp bu prensipler doğrultusunda beyaz eşya servis ücretini almaktadır.

Eğer beyaz eşya servisi firmalarına neden beyaz eşya servis ücretini veriyorum? Beyaz eşya servis ücreti yasal mı? Ya da ben olsaydım kimseden boşu boşuna beyaz eşya servis ücreti adı altında her hangi bir para almazdım diyorsanız lütfen konuyu dikkatli okuyunuz.

Beyaz eşya servis ücretleri ne kadar?

Kısa süreliğine kampanya başlatıyoruz ve SERVİS ÜCRETİ ALMIYORUZ!

  • Çamaşır makinesi servis ücreti: 30 TL
  • Bulaşık makinesi servis ücreti: 30 TL
  • Buzdolabı servis ücreti: 30 TL
  • Elektrik süpürgesi servis ücreti: 30 TL
  • Fırın servis ücreti: 30 TL
  • Ankastre fırın servis ücreti: 30 TL

Beyaz eşya servis fiyatı değişiyor mu?

Beyaz eşya kategorisine giren ürünler marka, model, boyut ve ürün cinsi konusunda farklılık göstermektedir. Bu nedenle servis ücretleri de birbirinden farklı olabilir.

Mesela bir tost makinesi servis ücreti ile çamaşır makinesi servis ücreti aynı değildir. Elektrik süpürgesi servis ücreti ile buzdolabı servis ücreti aynı değildir. Fırın servis ücreti, ankastre set servis ücreti ile ütü arızasının servis ücreti birbiri ile aynı oranda değildir.

Servis ücreti neden alınır?

Evinizde kullandığınız beyaz eşyalar arızalandığında evinize beyaz eşya tamir ustasını çağırırsınız. Gelen usta çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya her neyse bu arızayı bulmak için makineyi bulunduğu yerden bilek gücüyle zor da olsa çıkartır. Üst kapağı açar, yetmedi makinenin arka kapağını açar. Makineyi yan yatırıp çok tehlikeli bile olsa altına girer. Arızaya neden olan bütün kablo aksamlarını kontrol eder. Arızayı görmek için makineyi çalıştırıp dakikalarca bekler. Tekrar bu kapakları veya sökmüş olduğu parçaları yerine geri takar ve size makinenizin durumu ve tamiri için ödeyeceğiniz ücret hakkında bilgiler verir.

Sizler de sanki adam hiç oraya gelmemiş ve sadece telefon ile sizinle konuşmuş gibi “tamam sizi sonra arayacağız, sonra yaptıracağız, şu an param yok, yaptırırdım ama acil çıkmam gerek veya ben zaten yeni makine alacağım. Yaptırmayacağım” derseniz beyaz eşya ustasına haksızlık etmiş olursunuz. Belki de arıza nedenini bulmak usta için 5 saniye bile sürmeden yeteneği sayesinde bulur. Bu durum beyaz eşya servis ücreti almayacak anlamına gelmez.

Çünkü evinize özel veya yetkili servislerin gelmesinin belirli bir maliyeti vardır. Eğer gerçekten de bozulan ürünü yaptırmak istemiyorsanız servis çağırmadan önce servis fiyatını ve çıkabilecek ücret konusunda telefon ile istediğiniz servisten bilgi alabilirsiniz.

Eğer gerçekten de ben beyaz eşya servis ücreti ödemem diyorsanız lütfen buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi bozulduğunda kendiniz beyaz eşya tamir dükkânımız veya diğer servislerin işletmesine getirip götürünüz. Bu durumda sizlerden kesinlikle beyaz eşya servis ücreti alınmadan arıza tespitini kolaylıkla yapabiliriz.

Yetkili servisler servis ücreti alıyor mu?

Evinizde bulunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın, ocak, elektrik süpürgesi veya diğer elektrikli ev aletlerini satın alırken garantili olarak almaktasınız. Garanti süresi bitene kadar servis ücreti vermeden (arıza garanti kapsamındaysa) ürünü tamir ettirirsiniz. Garantisi bitince yetkili servisler dahi olsa kendi ürünlerini tamir ettirmek için sizlerden beyaz eşya servis ücreti alır. Eğer ürün garanti kapsamındaysa servis ücreti almaz.

Ürün tamir edilirse servis ücreti alınıyor mu?

Evinize gelen beyaz eşya tamircisi ürünü tamir etmeden önce bir fiyat listesi çıkartır. Eğer kabul edip ürünü tamir ettirmek istiyorsanız o zaman sizlerden sadece tamir ücreti ve kullanılacak ürün ücreti alınır. Servis ücreti alınmaz.

Tamiri kabul etmezsem servis ücreti veriliyor mu?

Arıza tespiti yapılmış olan ürünün tamir edilmesi için fiyatı kabul etmediğinizde beyaz eşya servis ücretini vermek zorundasınız. Servis ücretinin ne kadar verileceği burada yazılan “beyaz eşya servis fiyatları” değil, telefonda randevu alırken sizlere belirtilen servis ücreti geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu