Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya denilince akla ilk gelen ürünlerden biri hiç şüphesiz buzdolabıdır. Buzdolabı bozulduğunda teknik servis veya buzdolabı servisi çağırmanız gerekir. Buzdolabı tamiri, bakımı ve servisi ile yakından ilgilenen firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Personellerimizin tamamı beyaz eşya servisi denilince ilk akla gelen çalışan buzdolabı tamircisi ile profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Buzdolabı bozulduğunda içerisinde ürünlerin birkaç saat içerisinde bozulup kokmasına neden olur. Buzdolabının bozulduğunu anladığınız anda hemen buzdolabı tamiri ve arıza tespiti için hemen buzdolabı tamircisini çağırmalısınız. Tamirciyi çağırma süresini ne kadar kısa tutarsanız, buzdolabın içerisindeki yiyecekleri bozulmadan kurtarma şansınızda artacaktır. Size tavsiyemiz en yakın buzdolabı tamircisi bulmak ve kolaylıkla tamirciye buzdolabını teslim etmek için hemen bizimle iletişime geçin. Beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız size en kısa süre de gelerek buzdolabının arızasını çözüp sağlam bir şekilde size teslim edeceklerdir.

Buzdolabı tamir teknik servisi

Buzdolabın da bazı arızalar fark ettiğinizde derhal bu arızanın neden olduğunu anlamak için buzdolabı tamir teknik servis ekibimize danışınız. Bu danışma sonucunda buzdolabın bozulmuş olabilme ihtimalini de göz önüne alarak buzdolabı tamir ve arıza tespiti için servise gelebiliriz. Bu işlem sonucunda buzdolabının bozulmuş olması durumunda hemen müdahale edilerek tamiri gerçekleştirilir. Tamamen bir yanlış anlaşılmadan ötürü gelinen servislerden ise sadece sabit teknik servis bedeli alınmaktadır.

Buzdolabı markasının ne olduğu teknik servis çalışlarımız tarafından önemsenecek bir konu olmadığını ifade etmeliyim. Çünkü bizler buzdolabı tamircisi olarak bütün markaların bütün modellerini yapmış bir firmayız. Aynı zamanda buzdolabı arızalarını da sizler tarif ettiğinizde hemen, hemen tamamen doğru tespiti de telefonda yapabilme özelliğine sahibiz. Bu sayede telefon da bile ortalama olarak buzdolabı tamiri için ne kadar ödeyeceğinizi bilmiş olursunuz. Tam profesyonel bir beyaz eşya tamircisi ile görüşme sağlayıp buzdolabı tamiri yaptırmak istiyorsanız lütfen hemen bizi arayın.

Buzdolabı tamiri kaç günde yapılıyor?

Buzdolabı diğer beyaz eşya ürünlerine benzemez. Mesela bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi arızalandığı zaman bir haftaya kadar da bu makinelerin tamirini yapmazsanız bile pek yokluğunu aramazsınız. Yalnız, buzdolabı öyle değil. Buzdolabı bozulduğu zaman içerisinde olan bütün ürünler neredeyse bir gün içerisinde bozulur. Buzdolabın kendisi bozulmakla kalmayıp içerisinde ne varsa hepsinin de bozulmasına neden olur. Bundan dolayı buzdolabı tamiri mümkün olduğu kadar en kısa süre de yapılması gerekir.

Firmamızın buzdolabı tamir ustası ve buzdolabı servisinden çok iyi anlayan firma çalışanlarımıza bozulan buzdolabını emanet ederseniz en kısa süre de tamirini yapıp sizlere teslimatı sağlanacaktır. Bazı buzdolabı ve beyaz eşya tamir firmaları sadece belirli markaların tamirini yapmaktadır. Bizler sadece tek bir marka değil, aklınıza gelebilecek her türlü buzdolabının arızasını hemen çözebilmekteyiz. Tamirinin yapılması için bize güvenip ulaşan bütün müşterilerimizin buzdolaplarının tamirini hemen aynı günde yapmaya özen gösteriyoruz.

En yakın buzdolabı tamircisi

Birbirinden farklı o kadar çok beyaz eşya servisi var ki anlatamam. Evinizde her hangi bir beyaz eşya ürünün bozulmasından sonra eve servis çağırmak için onlarca seçenek var önünüzde. Bu tamirciler arasında buzdolabı tamir servisi ve bakımını da yapabilen birilerini bulup diğer firmaları elemeniz gerekmektedir. Bu firmalar arasında en yakın buzdolabı tamircisi adı altında çalışan firmamız ile de görüşme sağlayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çok uzaklarda gelen buzdolabı tamircisinin yüksek fiyatlara söylemesi normal karşılanmaktadır. Uzakta olan kişinin yakın olan teknik servise göre daha fazla masrafının olduğu aşikâr. Yalnız size en yakın beyaz eşya tamircisi varken uzaklardan gelecek olan birilerini de çağırmak biraz abes kaçabilir.

Eğer yeni bir mahalleye yeni taşındıysanız o mahallede ki beyaz teknik servislerin yerlerini bulmanız çok zor olacaktır. Beyaz eşya servisleri diğer bazı işletmeler gibi işlek caddeler de dükkan açmadıklarından dolayı en yakın buzdolabı servisini bulup randevu almanız için biraz gayret sarf etmeniz gerekecek. Bizler size en yakın beyaz eşya tamircisi olarak buzdolabı ve diğer bazı beyaz eşya makinelerinin tamirlerini hızlıca yapıp teknik servis hizmetinde bulunuyoruz. Bozulan buzdolabını hemen tamir ettirmek istiyorsanız lütfen bizi arayıp bilgi alınız.

Buzdolabı tamir fiyatları

Buzdolabı tamir servis fiyatları konusuna geçmeden önce burada yazılan buzdolabı tamir ücreti buzdolabın markası, modeli, arızası, müşterinin mevkisi ve daha birçok etkenin fiyatın belirlenmesine bir nedendir. Bu nedenle burada yazılan fiyatlara yaklaşık olarak %35 daha fazla ekleme veya azaltma yapmalısınız. İşte sizlere bazı buzdolabı teknik servis ücretleri;

 • Buzdolabı servis ücreti 65 TL – 120 TL arasıdır.
 • Buzdolabı çalışmıyor ise tamir ücreti 190 TL – 900 TL arasıdır.
 • Buzdolabın altı soğutuyor üstü soğutmuyor ise tamir ücreti 140 TL – 480 TL arasıdır.
 • Buzdolabın üstü soğutuyor altı soğutmuyor tamiri fiyatı 190 TL – 600 TL arasıdır.
 • Buzdolabın kapısı hava alıyor ise kapı kayış ücreti toplamı 150 TL – 400 TL arasıdır.
 • Buzdolabına elektrik gelmiyor ise 90 TL – 900 TL arası bir ücret bedeli çıkabilmektedir.

Buzdolabı servis ücreti alınıyor mu?

Diğer beyaz eşya ürünlerinde servis ücreti olduğu gibi buzdolabının tamirinin ne olduğu konusunda işlem yapılması için öncelikle servis ücreti ödemeniz gerekecektir. Her ne kadar tamiri yapılacak olan ürünlerden teknik servis bedeli alınmıyor olsa da verilen ücret kabul edilmediğinde servis ücreti alınmaktadır.

Yani şöyle kısaca özetlemek gerekirse; Buzdolabı bozuldu ve teknik servis çağırdınız. Geliş ücreti yani servis ücreti 65 TL olarak söylenir. Buzdolabı teknik servis personelleri arızayı bulup size ne kadar ücret karşılığında buzdolabın tamirini yapılacağını söyler. Sizler eğer bu fiyatı kabul ederseniz sizlerden servis bedeli alınmaz ve sadece tamir bedeli alınır. Yani yedek parça ücreti alınır. Eğer fiyatı çok bulup yaptırmamak veya farklı firmalardan buzdolabı tamir ücreti teklifi almak isterseniz o zaman da teknik servise 65 TL teknik servis ücreti vermiş olacaksınız.

Buzdolabı servisi tarafından yapılan buzdolabı arızaları

Buzdolabı soğutmuyor

Müşterilerimiz Buzdolabı sorunları ile ilgili olarak bizlere ulaştığında genellikle Buzdolabı soğutmuyor der. Buzdolabının altı soğutuyor üstü soğutmuyor veya tam tersi olarak buzdolabın altı soğutmuyor üstü soğutuyor da olabilir.

 • Bunun en büyük arıza nedeni aşağıda sıraladığımız nedenlerden oluşmaktadır. Buzdolabı soğutmuyorsa; Buzdolabı gazının bitmesi,
 • Motor arızasının yaşanması,
 • Buzdolabında kılcal kanalların tıkanması
 • Veya buzdolabında delik olmasından dolayı soğutma işlemini yapmıyor olabilir.

Buzdolabı soğutmuyor sorununu giderip iyi bir Buzdolabı tamir servisi ile görüşmek isterseniz hemen bizi arayın.

Buzdolabı gürültülü çalışıyor

Buzdolapları diğer beyaz eşya servisine gelen ürünler gibi gürültülü çalışacak bir parçası yoktur. Arkasında bulunan sadece küçük bir motor vardır. Eğer Buzdolabı gürültülü çalışıyor ise ilk önce bakacağınız yer buzdolabı motoru olmalıdır. İşte sizlere buzdolabın gürültülü çalışmasının başlıca nedenleri;

 • Buzdolabı motoru arızalı olabilir,
 • Motor vidalarının gevşeyip motorundan sallanması,
 • Buzdolabının arkasında yer alan rezistansların sallanıyor olması,
 • Buzdolabı motorunun arızası olması,
 • Buzdolabına bir şeylerin temas edip sallanıyor olması,

Buzdolabı motorunun bir yere sürtüyor olması da Buzdolabı gürültülü çalışıyor sorununun en büyük nedenlerindendir. Burada yazılan bilgiler doğrultusunda halen Buzdolabının gürültülü çalışmasına çare bulamadıysanız lütfen bizleri beyaz eşya tamircisi telefon numaralarımızdan hemen arayıp randevu alın.

Buzdolabı kapısı tam kapanmıyor (Hava alıyor)

Bir sabah baktınız ve buzdolabının içerisinde damlacıklar oluşmuş. Ya da Buzdolabı eskisi gibi çok soğutmuyor da olabilir. Bunun nedenlerinden biri Buzdolabı kapısının tam kapanmıyor olmasıdır. Yani tabir-i caizse buzdolabı lastiğinin bazı yerlerinde açıklık kalıyor olmasıdır. Bu sorun ile karşılaştığınızda endişelenmenize gerek yok.

Çünkü Buzdolabı kapısı tam kapanmıyor sorunu yaşayanlar diğer Buzdolabı sorunlarına göre daha az ücret vermektedir. Aynı zaman da Buzdolabının her hangi bir yeri ile oynama yapılmadığından dolayı Buzdolabının orijinalliği bozulmamış yani tamir görmemiş olacak. Buzdolabı aralık kalıp tam kapanmıyor ise aşağıdaki nedenlerden kaynaklanıyor olabilir.

 • Buzdolabı kapı lastiği çok sertleşmekten dolayı kapanmıyor olabilir.
 • Buzdolabı lastiğinin bazı kısımları kopmuş olabilir.
 • Buzdolabı kapısına müdahale edildiyse kapı yamulmuş olabilir.
 • Buzdolabı kapı mıknatısının tema ettiği yerin yamuk olma ihtimali de yüksektir.
 • Buzdolabı mıknatısının çok eski olmasından dolayı bozulmuş olabilir.

Buzdolabının mıknatıslı lastiği çok kirli olmasından dolayı da kapı kapanmıyor olabilir. Bundan dolayı bizleri veya farklı bir Buzdolabı servisini aramadan önce burada yazılanları tek, tek uygulayınız. Eğer halen de Buzdolabı kapısı kapanmıyor, mıknatısı tutmuyor ve kapı aralık kalıyorsa lütfen en kısa sürede Buzdolabı tamircisinden randevu alınız. 0212 535 10 80 Numaralı telefondan kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

Size en yakın Buzdolabı tamircisi yani bizlerle çalışmanız hızlı ve uygun fiyat bakımından daha iyi olacaktır.

Buzdolabın içi buz tutuyor

Buzdolabının içerisindeki yiyeceklerin bozulmasının en büyük nedeni Buzdolabının içinin buz tutuyor olmasıdır. Çünkü Buzluk ve yiyecek kısmının belirli sıcak ve soğuk değer ile çalışması gerekir. Çok fazla soğutan bir buzdolabı dengesiz çalışmasından dolayı yiyeceklere ciddi zarar vermektedir. Buzdolabı buz tutuyor ve kısa süre sonra buz kendi kendine eriyip Buzdolabın içinde su birikintisi oluşmasına neden olmaktadır.

Bu sorundan kurtulmak için yeni bir Buzdolabı almanıza gerek yok. Buzdolabı tamiri yapan yerler ile görüşerek Buzdolabı arızasının ne olduğu konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Buzdolabı ve diğer beyaz eşya makineleri ile ilgili olarak profesyonel tamir hizmeti sunuyoruz. Sizler de İstanbul’da ikamet ediyorsanız Buzdolabı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buzdolabı buz tutuyor sorununun başlıca nedenleri;

 • Buzdolabının kapısı aralık (açık) kalıyor,
 • Buzdolabı motorunun bozuk olması,
 • Buzdolabı sıcaklık ayarının çok yüksek olması,
 • Buzdolabı ayar düğmesinin bozuk olması,

Buzdolabının tahliye havalandırma deliğinin tıkalı olması da buzdolabının içinin buz tutmasına veya su dolmasının nedenlerindendir.

Buzdolabının içinde su birikiyor

Buzdolabınn içinde su birikiyor olması buzdolabının içinin buz tutuyor olması ile aynı sorundur. Yalnız buzdolabının içerisi buz tutuyorsa o buz bir süre sonra eriyecektir. Hep buzlu bir şekilde kalmamaktadır. Eriyen buzda Buzdolabın içinde biriktiğinden dolayı sizlerde başka bir yerden sadece su geldiğini zannediyor olabilirsiniz.

Buzdolabı içinde su olması yiyeceklerinde kısa sürede bozulmasına neden olur. Bu nedenle hemen bizi arayıp Buzdolabı tamir bakım ve onarımı için randevu almalısınız. Buzdolabı içinde su birikiyor sorununun nedenlerini öğrenmek için bir üstte bulunan “Buzdolabın içi buz tutuyor” başlığına göz atınız.

Başa dön tuşu