Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi kombi servisi ile her marka kombi tamiratı bakım, onarım ve orijinal yedek parça ihtiyaçlarının karşılıyoruz. Arızalı kombi tamirini yaptıracak kombi teknik servis dükkanını uzakalrda aramayın. Sultangazi kombi teknik servisinin 0212 535 10 80 numaralı telefonunu arayıp randevu alabilirsiniz.

SERVİSİ ARA: 0212 535 10 80

Bizler 2012 yıllından beri Sultangazi’de kombi servisi olarak çalışan firmayız. Sultangazi’nin bütün mahallelerine ve civarında ki ilçelere hizmet sunan ilk işletmelerden biriyiz. Yaptığımız kombi tamirlerine garanti veriyor ve üstelik işçilik garantisi ile sizleri koruma altına alıyoruz. Ev ve iş yerinizde kullandığınız kombi markası ne olursa olsun, tamiri yaptırmak için Sultangazi kombi servisi telefon numarasını arayıp randevu alabilirsiniz.

Sultangazi Kombi Teknik Servis Hizmeti

Kombinin arıza vermeden çalışabilmesi için, arızalandığında mutlaka iyi bir teknisyen çağırmalısınız. Çünkü kombiler su, elektrik ve doğalgaz olmak üzere 3 farklı tehlikli sayılabilecek etken ile çalışmaktadır. Bu nedenle kombiler tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfı arasında yer almaktadır. İşte bundan dolayı kombi tamirini yaptırmak için mutlaka Sultangazi kombi servisi çalışanları gibi profesyonel servislerden hizmet almalısınız.

İstanbul Sultangazi kombi servisi olarak kombiler de meydana gelen her arızanın tamirini yapmak için canla başla çalışıyoruz. Kombi arızasından kaynaklanan sorunları da bularak ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede sadece kombi tamirini yapmakla kalmıyor çıkan arızanında bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz. Sultangazi kombi teknik servis hizmeti veren dükkanımızdan randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Kombi Servis Hizmeti: Nasıl çalışıyoruz?

Kombiniz bozulduğunda öncelikle güvenlik ünlemlerini almanızı tavsiye ediyoruz. Bununj için öncelikle kombinin elektrik şalterini kapatın. Şalter yoksa kombi fişini prizden çekin. Doğalgaz vanasını kapatın. Sonrada Sultangazi kombi servisi telefon numarasını arayın. Müşteri hizmetlerine 0212 535 10 80‘den ulaşabilirsiniz. Sultangazi kombi servisi olarak nasıl çalışıyoruz?

phone icon

Sultangazi kombi servisinden randevu almak için 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kombi Tamiri İçin Randevu Alma Süreci

Arızalı kombiyi tamir ettirmek için Sultangazi kombi tamiri faaliyetlerinde bulunan işletmemizden arıza kaydı oluşturmanız gerekir. Kombi arızasını söyleyerek sizin için en uygun olan tarif ve saat için randevu almalısınız.

Sizleri bir kaç gün bekletmiyoruz. en hızlı kombi tamir hizmti Sultangazi kombi servisinde…

Kombi Arıza Tespitinin Yapılması

Belirlemiş olduğunuz randevu saatine istinaden kombi teknisyenlerimiz tarafından öncelikle arıza tespiti yapılır. Kombinin neden çalışmadığı, neden arızalandığı, hangi parçaların kullanılacağı ve kombi tamir ücreti hakkında bilgiler verilir. Bu aşama da kombit amir ücreti belirlenmiş olur.

Tamir ettirmek istemediğiniz de Sultangazi kombi servisi tarafından kombi servis ücreti belirlenir. Servis ücreti 280 TL – 350 TL arasıdır.

Kombi Yedek Parça Satın Alma Süreci

Kombi tamiri sırasında kullanılacak yedek parçaların temin edilmesi için yedek parça hakkında size bilgiler verilir. Orijinal parça, muadil veya arızalı parçanın tamir edilmesi tamamen sizin kararınıza bırakılır.

Orijinal yedek parça ve işgilik garantisi için mutlaka yedek parçalarınızı Sultangazi kombi servisinden satın alınız.

Kombi Tamirinin Yapılıp Teslim Edilmesi

Yedek parçayı da temin ettikten sonra kombi tamir işlemine başlanmış olur. Bu süreç tamamen kombinin markası, modeli, arızanın ne olduğu, müşterinin ve kombinin konumuna göre değişmektedir. Kombi tamir süreci ortalama 1 ile 3 gün arası sörmektedir.

Sultangazi Kombi Bakımı: Yıllık Kombi Bakım Süreci

Kombinin arızaya geçmeden çalışabilmesi için mutlaka her yıl bakım yapılması gerekir. Kombi bakımı petek temizliği sırasında yapılan yüzeysel bakım değildir. Taman her yıl yıllık bakım olarak yapılması gereken detaylı kombi iç gtemizliğinden bahsetmeyiz. Peki Sultangazi kombi bakımı departmanımız en iyi ve en hızlı bakım bakım sürecini yönetmektedir. Kombi bakımını nasıl mı yapıyoruz?

Kombi bakımını yaparken mutlaka kombi fan temizliği, baca temizliği, prosestat kontrolü, yanma odası temizliği (cehennemlik), kombi genleşme tankı hana kontrolü ve kombiye hava basılması gibi işlemler yapılmalıdır. Petek temizleme ile birlikte yapılan kombi bakımı, kombi yıllık bakım olarak geçmemektedir.

İşimizi çok iyi yaptığımız için Sultangazi kombi bakımını kimle yapıyor, kombi bakımı yapan yerler Sultanghazi bölgesinde nerede var denilidğinde bizleri tavsiye eden birçok müşterimiz mevcut. Sizde kombi bakımını yaptırmak için Sultangazi kombi teknik servisinin 0212 535 10 80 iletişim numarasını arayabilisiniz.

Sultangazi Kombi Tamiri: Profesyonel Kombi Tamir Teknisyenleri

Sultangazi civarında kombi tamiri yapan işletmeler arasında en iyi tamir ustalarına sahibiz. Kombiler çok tehlikeli cihazlar sınıfında olmasından dolayı kombi tamirini yapan kişinin mutlaka iyi derece de kombi tamirisinden anlaması gerekmektedir. İşte bu nedenle Sultangazi kombi tamircisi olarak çalışan personelleimize kombi eğitimi de vermekteyiz. Hangi kombi arızalarına bakıyoruz?

  • Kombi fan motoru değişimi ve tamir edilmesi
  • Kombi genleşme tankı değişimi veya hava basılması
  • Kombi prosestat değişimi
  • Kombi hava projör değişimi
  • Kombi pompa değişimi ve tamir edilmesi
  • Kombi sıcak su vermiyor arızası
  • Kombi petekleri ısıtmıyor arızası

Ayrıca burada sayamadığımız her türlü kombi tamiri Sultangazi kombi tamircisi tarafından yapılmaktadır. Bizlere 0212 535 10 80 numarasından ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Kombi Teknik Servisin Hizmet Verdiği Mahalleler

Sultangazi kombi teknik servis çalışanlarımız Sultangazi ile Sultangazi’nin bütün Mahallelerine servias hizmeti vermektedir. İşte hizmet verilen mahalleler;

50. Yıl Mahallesi Kombi Servisi75. Yıl Mahallesi Kombi Servisi
Cebeci Mahallesi Kombi ServisiCumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
Esentepe Mahallesi Kombi ServisiEski Habipler Mahallesi Kombi Servisi
Gazi Mahallesi Kombi ServisiHabibler Mahallesi Kombi Servisi
İsmetpaşa Mahallesi Kombi ServisiMalkoçoğlu Mahallesi Kombi Servisi
Sultançiftliği Mahallesi Kombi ServisiUğurmumcu Mahallesi Kombi Servisi
Yayla Mahallesi Kombi ServisiYunus Emre Mahallesi Kombi Servisi
Zübeyde Hanım Mahallesi Kombi ServisiSultangazi Merkez Mah. Kombi Servisi
Sultangazi Kombi servis hizmeti verilen Sultangazi Mahalleleri

Kombi Tamiri Yapılan Kombi Markaları: Tüm Markaların Sultangazi Kombi Servisi hizmeti

Sultangazi kombi servisinde hizmet verilen kombi markaları aşağıda belirtilmiştir. İşte kombi kombi tamir hizmeti verilen markalar.

Vaillant kombi servisiDolcevita kombi servisi
Demirdöküm kombi servisiEmko kombi servisi
E.C.A kombi servisiİmmergas kombi servisi
Buderus kombi servisiBaykan kombi servisi
Baymak kombi servisiSanica kombi servisi
Bosch kombi servisiÜnmak kombi servisi
Viessmann kombi servisiTermoteknik kombi servisi
Daikin kombi servisiTermoakım kombi servisi
Alarko kombi servisiTermodinamik kombi servisi
Airfel kombi servisiDaxom kombi servisi
Arçelik kombi servisiProtherm kombi servisi
Warmhaus kombi servisiLambert kombi servisi
Ariston kombi servisiMaktek kombi servisi
Ferroli kombi servisiCopa kombi servisi
Brötje kombi servisiBeko kombi servisi
Sultangazi Kombi tamiri için servis hizmeti verilen markalar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80