Beyaz Eşya Servisi

Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisi

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarımız ile birlikte Gaziosmanpaşa’da teknik servis ekibine sahip olan bir işletmeyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ocak, davlumbaz seti ve elektrik süpürgesi tamiri için Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisi sizlere yardımcı olacaktır. Sizler de Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde iyi bir beyaz eşya teknik servisi ile görüşerek beyaz eşya tamiri yaptırmak isterseniz lütfen 0212 535 10 80 numarasını hemen arayın.

Bizler yaklaşık 12 yıldır Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisinden beyaz eşya tamiri yapan servis dükkanıyız. Her türlü arızanın hemen tamir edilmesinin yanında bir de beyaz eşya yedek parça satışını da gerçekleştirmekteyiz. Her ne kadar yedek parçaları son kullanıcıya satamıyor olsak da beyaz eşya tamiri için gelerek her bir yedek parçayı çok kısa sürede bulabiliyoruz. Sizler de Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya tamircisi ile görüşme sağlayıp teknik servis ekibimiz ike görüşme sağlayabilirsiniz.

En yakın beyaz eşya servisi Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesine yeni taşınmış olabilirsiniz. Hiçbir yeri tanımadığınızdan dolayı beyaz eşyalarınızın kurulum ve montajının dahi yapacak bir kimseyi tanımıyor da olabilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaştığınız da hemen ilk bulduğunuz dükkana girerek Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya tamiri yapan yerlerin adreslerini sormalısınız. Firmamız Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisi ismi ile uzun yıllardır aynı yer de hizmet etmesinden dolayı servis önerisi aldığınız kişilerin tavsiyesi büyük ihtimal bizim firmamız olacaktır. Böyle bir durumda hemen Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesin de en yakın beyaz eşya servisimizi arayabilirsiniz.

Barbaros Hayrettin Pasa beyaz esya tamircisi

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde olmak üzere 2 tane daha size yakın beyaz eşya servis şubemiz vardır. Bunların ilki Küçükköy beyaz eşya servisi, ikincisi Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi ve Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisidir. İstediğiniz dakika da hızlı teknik servis uzmanı gönderme yeteneğine sahibiz. Size yakın olmamızın birçok avantajı vardır. Bunların en önemli olanları ise birkaç dakika da istediğiniz yere gelebilmemiz ve yedek parça lazım olduğunda bile hemen aynı saat içerisinde bulup sorunu çözebilmemiz olacaktır. Ayrıca size yakın olmamızın bir diğer avantajı ise uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirini yapabilmemiz olacaktır. Hiçbir maliyet olmadan ve araç yakıt masrafları bile olmadan Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisi olarak hizmet etmeye çalışacağız.

Güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde

Basit veya çok değerli bir işi yaparken bile mutlaka güvenilir ve profesyonel kişiler ile çalışmayı isteriz. Bunun için varsa yakınlar da bu işin uzmanları sayılabilecek kişiler onlar ile çalışmayı uygun buluruz. Pek bir tanıdığımız olmasa da bizimle aynı mahalle de oturan firmaları tercih etmeye çalışırız. İşte beyaz eşya teknik servis dediğinizde de Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya tamircisi ilk akla gelen profesyonel beyaz eşya teknik servis firmasıdır. Beyaz eşyaların tamirleri 3 farklı servis araç ile hızlıca yapmaya özen gösterilirken bizimle birlikte çalışan personellerimizin de en iyisi olduklarını ifade etmeliyim.

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde beyaz eşya tamiri yaptığımız ilk yıllardan bu yana müşterilerimizin daha da güveninin kazanılması için çok ucuza beyaz eşyaları tamir ettik. Bazı zamanlar da hiç ücret bile almadık. Hatta beyaz eşya servis ücreti adı altında kabul edilmeden servislerden almamız gerekirken, çoğunlukla arıza tespitinden bile ücret almadık. Yapabilecek her ne varsa bunların onarılıp tamir edilmesi konusunda elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum. Sizler de Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak isterseniz bizi hemen 0212 535 10 80 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sıklıkla tamir edilen beyaz eşya arızaları

Barbaros Hayrettin Pasa beyaz esya teknik servisi

Şimdi sizlere Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya tamircisi tarafından sıklıkla tamir edilen bazı beyaz eşyaların arızalarını anlatacağım. Mesela;

Bulaşık makinelerin de ısıtma problemleri çok yaşanır. Bunun için bulaşık makinesinin ısıtıcı veya devir daim pompasının değiştirilmesi ile sonuçlanır.

Bulaşık makinesi su alıyor ama yıkama yapmıyor ise de devir daim pompasının değiştirilmesi gerekir. Bu arıza bulaşık makinesi tamiri yapılırken sıklıkla karşılaşılan ve pahalı olan bir işlemdir.

Çamaşır makinesi motoru da çok sık bozulan parçalardandır. Aşırı çamaşır koyup yıkamak motorun kısa sürede yanmasına veya çok ses çıkartıp bozulmasına neden olur. Motor değiştirilmesi Barbaros Hayrettin Paşa beyaz eşya servisi tarafından hızlıca yapılabilmektedir.

Çamaşır makinesi kazan değiştirme veya tambur bilyesi değiştirme işlemi de sıklıkla yaptığımız işlemlerdendir.

Elektrik süpürgesi de çok sık bozulur. Genellikle motor bozulması ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunun da nedeni filtrelerin temizlenmemesi ve bakımlarının yapılmamasıdır. Eskimeye bağlı olarak bazen kendiliğinden bozulsa da genellikle bakımsızlıktan bozulmaktadır.

Sizler de burada yazılan veya yazmadığımız her hangi bir beyaz eşya arızası için Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Beyaz eşya tamircisine ulaşabilir ve teknik servis çalışanlarımızdan hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80