Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi; Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Fırın, Ankastre ocak ve televizyon gibi ürünlerin tamirini yapan sektör ismidir. Bu sektörde beyaz eşya ismi altında bulunan ürünlerin tamiri, bakımı ve onarımı yapılır. İnsanların maddi durumuna göre burada yazılan ürünler çoğalıp azabilir. Yalnız sonuç itibariyle gelişmiş toplumlar da bu elektronik cihazların hepsi bir evde kullanılır. Beyaz eşya servisi işi yapan firmalar da beyaz eşya diye adlandırılan cihazların teknik bakımlarını yapan firmalara denilmektedir.

İstanbul beyaz eşya servisi sizlere haftanın 7 günü açık bir şekilde olup akşam geç saatlere kadar teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Bizimle birlikte çalışan profesyonel beyaz eşya tamir ustası ve teknik bakım işlerinde bir numara olan personeller ile çalışıyoruz. Garantisi bitmiş veya garanti kapsamı dışında kalan beyaz eşyalarınızı bize getirip tamir ettirebilirsiniz. En uygun, en güvenilir ve en ucuz beyaz eşya servisi burada sizin için hizmet vermektedir.

Çamaşır Makinesi Servisi Bulaşık Makinesi Servisi Elektrik Süpürgesi Servisi

En yakın beyaz eşya servisi

Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Ankastre fırın, elektrik süpürgesi gibi ürünler bozulduğunda size en yakın beyaz eşya servisi olarak bilinen firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Evinizde kullandığınız ürünlerin bozulmasından sonra evde bir huzursuzluk hakim olabilir. Çünkü çamaşır makinesi veya diğer ürünlerin arızalanması demek işlerin aksamamız anlamına gelir. Bundan dolayı bu sorunu ortadan kaldırmak için mutlaka size en yakın bir firmayı çağırmalısınız. Bazı anlarda en yakın beyaz eşya tamircisi telefon numaralarını bulup randevu almak kolay olmayabilir. Özellikle çok fazla çalışıp müşterisi olan bir firmadan istediğiniz saatler de randevu almak imkansız.

İşte size en iyi ve en yakın beyaz eşya servisi firması ile ilgili bazı önemli detayları anlatmak istiyorum. Çok uzaklardan gelen bir beyaz eşya tamir servisi istediğiniz zaman yanınızda olmayabilir. Uzaklarda olmasından dolayı bu pek mümkün olmayabilir. Aynı zaman da normal servis ücretlerinden biraz daha pahalı da gelme ihtimali oldukça yüksektir. Yalnız beyaz eşya arıza servisi olarak en yakın beyaz eşya servisi ismi ile sizlere hemen yardımcı olup teknik servis çalışanımızı göndermekteyiz. Sizler de randevu almak ve arızalanan beyaz eşyalar için hemen anında randevu alabilirsiniz.

Beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya servis ücretleri tamiri yapılacak olan ürünün markası, modeli, arızası ve yedek parçaya göre değişmektedir. Servis ücretleri bu sebepten dolayı sabit değildir. Sizlere fiyat aralıkları ile beyaz eşya servis ücretleri konusunda bazı örnek bilgiler vermek gerekirse;

  • Çamaşır makinesi servis ücreti: 65 TL ile 110 TL arasıdır.
  • Bulaşık makinesi servis ücreti: 65 TL ile 110 TL arasıdır.
  • Buzdolabı servis ücreti: 80 TL ile 120 TL arasıdır.
  • Elektrik süpürgesi servis ücreti: 50 TL ile 80 TL arasıdır.
  • Fırın servis ücreti: 55 TL ile 75 TL arasıdır.
  • Ankastre fırın servis ücreti: 70 TL ile 100 TL arasıdır.

TIKLA ARA Servis Dükkanı Kimdir?

Beyaz eşya tamircisi ve daha fazlası…

Beyaz eşya tamir servisi süreci nasıl işliyor?

Beyaz eşya tamiri tek bir üründen oluşmadığından dolayı anlatması biraz zor olabilir. Mesela elektrik süpürgesi bozulduğunda tamirinin yapılması için genellikle firmaya alınıp orada yapılmaktadır. Tamiri yapıldıktan sonra teknik servis aracımız ile müşteri teslim ederiz. Bu durum aynı şekilde küçük olan makine ve cihazlar için aynı olsa da büyük ebatlı olan ürünler için bu her zaman mümkün olmayabilir.

Öncelikle 0212 535 10 80 beyaz eşya servisi telefon numarası veya whatsapp üzerinden randevu alan müşterilerimize ortalama 30 dakika da servise gideriz. Bozuk olan makinenin arıza tespiti beyaz eşya ustası tarafından hızlıca yapılır. Makineyi tamir etmeden önce tamirinin nasıl yapılacağı, yedek parçaya gerek olup olmadığı, yedek parça gerekecekse ne zaman geleceği, toplamda ne kadar ücret ödeneceği ve beyaz eşya tamiri evde mi yapılacak yoksa firmada yapılacağı konusunda detaylı bilgiler verilir. Müşterinin onayından sonra ürün tamir edilir. Söylenen fiyatın kabul edilmemesi veya daha sonra çağıracağız diye ürünü tamir ettirmek istemeyen müşteriden sadece teknik servis ücreti alınır.

Beyaz eşya servis süreci ve yedek parça

Her üründe olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de tamiri yapılacak ürün için çok fazla yedek parça kullanılmaktadır. Beyaz eşya servisi olarak şunu bir kez daha anladık ki, beyaz eşya grubunun içerisinde olan ürünlerin içerisindeki parçalar bozulmadan arıza yapmamaktadır. Yani müşterinin bu cihazları bozup arıza yapması pek de mümkün değil. Bundan dolayı tamir ve bakım için müşteriye gittiğimizde mutlaka yanımıza o ürünün markasına göre uyumlu olan beyaz eşya yedek parça ürünlerini de yanımızda götürürüz.

Beyaz eşya servisinde satışa sunulan ürünlerin her biri farklı tip ve modelde satışa sunulmaktadır. Orijinal veya muadil olan ürünler müşterinin hizmetine sunulmuş olup istenilen ürün uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Gerekli olan yedek parçaların temin edilmesi için bize kullandığınız ürünün marka ve modelini söylemeniz gerekir. Hatta mümkünse tam olarak fiyatı ve stok bilgisine ulaşabilmemiz için telefon numaralarımıza fotoğraf gönderimi de sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya tamiri için teknik servis çalışanlarımıza ulaştıktan hemen sonra istediğiniz zaman dilimi için teknik servis aracı çıkartılır. Tamir ve bakım işlerinde çok iyi olan çalışma arkadaşlarımızın çok kısa süre içerisinde verilen adreste olduklarını ifade etmeliyim. Beyaz eşya tamir servisi ve bakım hizmetleri işinde çok iyi bir konumda olan firmamız ile çalışmaktan çok memnun kalacaksınız. Profesyonel ve işinde gerçek anlamda uzman olan beyaz eşya tamiri ustalarımızın çalışma prensiplerini takdirle karşılayacaksınız.

Tamiri yapılacak ürün hakkında daha önceden bizleri bilgilendirmeniz yedek parça konusunda hazırlıklı gelmemize imkan sağlayacaktır. Sizler de takdir edersiniz ki, her markanın yedek parçaları birbirinden farklıdır. Çok basit ve üniversal olan yedek parçaların dışında hiçbir ürün bir diğeri ile uyum sağlamamaktadır. Bundan dolayı Beyaz eşya tamir ve yedek parçanın montajı için bizleri çağırdığınızda ürün hakkında detaylı bilgi vermeniz daha iyi sonuçlar meydana getirecektir.

Beyaz eşya servisinden randevu nasıl alınır?

Beyaz eşya servisinden randevu almak için birden fazla seçeneğiniz var. İsterseniz telefon numaramızı arayabilir, firmamızı ziyaret edebilir, beyaz eşya tamircisi iletişim sayfasına tıklayıp bilgileri inceleyebilir ve web sitemizin en üstünde bulunan telefon numarası olan yere tıklayıp randevu alabilirsiniz. Randevular tamamen sizin belirlediğiniz gün ve saate göre verilir.İstediğiniz saatlerin dolu olması ile beyaz eşya servis çalışanımız ile birlikte yeni zaman dilimleri için beraber ortak bir gün kararlaştıra bilirsiniz.

Telefonda ki beyaz eşya servisinde çalışan teknik servis uzmanı arkadaşımıza sorununuz ile ilgili açıklayıcı bilgi verebilirsiniz. Bazı durumlar da müşterinin ürününde hiçbir sorun olmaması ve sadece küçük bir arızadan dolayı cihazın çalışmadığını da görebilmekteyiz. Böyle bir durumda gerekirse telefonda bile canlı destek vererek makineyi onarmak için sizlere yardımcı olabiliriz.

Eğer beyaz eşya servis uzmanı arkadaşımızın makinenin gerçekten bozulduğu kanaatine varırsa sizden marka ve model bilgileri isteyebilir. Hatta bazı durumlar da çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi veya ankastre fırınlı ocağın fotoğrafını dahi çekip yollamanızı isteyebilir. Bu bilgili hızlı randevu oluşturmak ve doğru yedek parçalar ile verilen adrese gitmek için çok önemlidir.

Beyaz eşya servisi iletişim bilgileri

Evinizde bulunan beyaz eşyaların arızalanması durumun da hemen 0212 535 10 80 telefon numarasından randevu alabilirsiniz. Aynı zaman da bize yakın olmanız durumunda konum ve iletişim bilgilerimize bakıp bizi ziyarete gelebilirsiniz.

Google Haritalar uygulamasına “İstanbul beyaz eşya servisi” yazıp arama tuşuna basınız.

Yandex Navigasyon kullanıyorsanız arama bölümüne “İstanbul beyaz eşya tamircisi” yazın arama yapınız.

Ayrıca beyaz eşya servisi telefonu olan 0212 535 10 80  numarasını çevirdikten sonra 4 numarasını tuşlayıp acil servis numarasına bağlanabilirsiniz.

Başa dön tuşu