Beyaz Eşya Servisi

Bolluca Beyaz Eşya Servisi

Arnavutköy Bolluca beyaz eşya servisi çalışanları haftanın 7 günü size hizmet etmek için çalışıyorlar. Sabahın ilk ışıkları ile birlikte Bolluca beyaz eşya tamircisi ve teknik servis personellerimizin tamamı beyaz eşyaların tamirlerini yapmak üzere Bolluca da işlerinin başında olurlar. Burada gelen bütün beyaz eşya tamir ve teknik sorunlar değerlendirilerek ev ve iş yerlerine hizmet etmek için hazır bulunurlar.

telefon

Aniden bozulan beyaz eşyalarınız mı var? Daha önce hiçbir sorunu yoktu. Daha dün akşam bile çamaşır makinesini çalıştırdım, bulaşık makinesi çalışıyordu. Hatta Elektrik süpürgesi ile evi temizledim deyip arızalanan her ne varsa Bolluca beyaz eşya servisi ile görüşerek tamir yapılmasını isteyebilirsiniz. Bolluca en yakın beyaz eşya tamircisi dediğinizde Arnavutköy beyaz eşya servisi ile birlikte bizler aklınıza geliriz. Daha hızlı işlemler ve hızlı arıza tespiti için lütfen arayıp bilgi alınız.

Bolluca beyaz eşya teknik servisinde neler tamir edilir?

Bazı ürünler çok fazla kullanıldığından ya da yükleri diğerlerine göre daha fazla olmasından dolayı daha da çok arıza verirler. Mesela çamaşır makinesi bulaşık makinesinden daha çok arızalanır. Bulaşık makinesi de bir elektrik süpürgesinden daha da çok arıza verebilir. Bu ürünlerin hepsi de marka model ve kullanım alışkanlıklarına göre değişebilmektedir. Bolluca beyaz eşya servisi çalışanları olarak evinizde kullandığınız büyük ebatlı ve beyaz eşya sınıfına girebilecek her bir ürünün tamirlerini kolaylıkla yapabiliyoruz. Bu ürünler genellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerdir. İşte Bolluca beyaz eşya tamircisi ve yanında çalışan teknik servis personellerinin hangi beyaz eşyaları tamir ettiklerini merak edenler için birkaç liste hazırladık. Bunlar;

  • Bolluca çamaşır makinesi tamiri, yedek parça, bakımı ve arıza tespiti
  • Bolluca bulaşık makinesi tamiri, yedek parça temini, bakımı, onarımı ve arıza tespiti
  • Bolluca buzdolabı tamiri, motor değişimi, buzdolabı gaz basma ve yedek parça
  • Bolluca elektrik süpürgesi tamiri, motor, elektrik kablosu ve elektronik kart tamiri
  • Bolluca kurutma makinesi tamiri, montajı, bakımı ve arıza tespiti.

En uygun beyaz eşya servis ücreti ile yanınızdayız

Bildiğiniz üzere beyaz eşya tamircileri evinize gelip beyaz eşyaların arıza tespitlerini yaptıktan sonra tamir edilmesini kabul etmemeniz halinde sizden beyaz eşya servis bedeli alınır. Bu servis bedelleri bazen cüzzi miktar da olurken bazen de normal servis bedelleri de alınabilir. Bolluca beyaz eşya servisine ulaşıp beyaz eşya tamiri için randevu aldığınız da beyaz eşya arıza tespiti için verilen randevuya tam vaktinde geliriz. Bozuk olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ya elektrik süpürgesi gibi eşyaların arızalarını tespit etmek için işe başlarız.

Bolluca beyaz eşya tamircisi tarafından tespit edilen arızanın tamir edilmesi ve yedek parça ücretini sizlere hemen söyleriz. Bolluca beyaz eşya servisi çalışanlarına arızalı ürünü tamir ettirmek isterseniz hemen bozuk parçanın yerine yenisi sipariş verilerek tamir işlemine başlanır. Ya da bazen elimizde arızalı olan beyaz eşyalara uyumlu olan yedek parçalar da olabiliyor. Eğer teknik servis aracımız da yedek parça varsa birkaç dakika da tamir işleminin biteceğine de şahit olabileceksiniz.

Beyaz eşya arıza tespitinden sonra size söylenen ücreti kabul etmemeniz halinde, Bolluca beyaz eşya servisi çalışanlarımız sizden sadece servis bedeli isterler. Beyaz eşya servis ücreti gidilen ilçe, mahalle, ürün marka ve hatta modeline göre değişkenlik gösterebilir. Servis ücretinin ne kadar olduğunu Bolluca beyaz eşya servis telefonunu arayıp öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80