Beyaz Eşya Servisi

Deliklikaya beyaz eşya servisi

Hadımköy Deliklikaya Mahallesinde beyaz eşya tamiri yapan bir işletme hakkında nemli bilgiler vermek istiyorum. Deliklikaya beyaz eşya servisi ismi ile faaliyetlerine başlayıp kısa süre de oldukça popülerleşen bu işletmeye her türlü beyaz eşyaları getirip tamir ettirebilirsiniz. Beyaz eşya tamiri için Deliklikaya Mahallesinde çok uzak olan beyaz eşya tamircilerini çağırmak yerine, Deliklikaya da beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmamızı aramanız daha doğru bir karar olacaktır.

Almış olduğunuz beyaz eşyalar uzun bir aradan sonra garantisi biter ve artık yetkili servislerin ücretsiz tamir imkanlarından faydalanamazsınız. Bu aşamadan sonra beyaz eşya tamiri için tanıdığınız birileri ile grüşerek beyaz eşya arızasını tamir ettirmeniz gerekir. Deliklikaya beyaz eşya tamircisi de dilediğiniz konu da size yardımcı olabilir. Beyaz eşya tamiri Deliklikaya Mahallesi ve çevre Mahalleler de yapılırken en uygun fiyatlar ile size hizmet verme amacındayız. Sizler de Deliklikaya beyaz eşya servisi ve teknik servis firmamıza ulaşıp hemen beyaz eşya tamiri için randevu alabilir ve kısa süre de bu sorundan kurtulabilmeniz için bizlere danışabilirsiniz.

Dekliklikaya Mahallesi beyaz eşya tamir servisi

Deliklikaya Mahallesinde beyaz eşya tamiri olarak çalışan bir işletme var biliyor musunuz? Hadımköy beyaz eşya servisi ve Arnavutköy beyaz eşya servisi ile irtibat halinde olan işletmemize uğramadan asla beyaz eşyalarınızı tamir ettirmeyin. Bizler Deliklikaya beyaz eşya servisi ve diğer 2 farklı şubemiz ile beyaz eşya tamirlerini yapmaya çalışıyoruz. Birden fazla şubemizin olması işimizi daha hızlı, daha uygun fiyata, elimizde çok fazla yedek parçanın bulunmasına ve randevu saatine sadık kalmamıza neden olmaktadır. Bir beyaz eşya tamircisinden ne istediğiniz varsa hepsi ve daha fazlasını Deliklikaya beyaz eşya servisinde bulabilirsiniz.

Beyaz eşya arızası ile karşılaşmanız halinde kendinizi ve tamir edilmesi gereken beyaz eşyalarınızı tehlikeye sokacak işlemlerden kaçınmalısınız. Beyaz eşyalar elektrik ile çalıştığı için her hangi bir arızanın yaşanmasından sonra üründe elektrik kaçağı, ikinci bir arıza, cihazın tamamen bozulup tamir edilemeyecek duruma gelmesine ve dahası büyük can ve mal kayıplarına sebebiyet verebileceğini lütfen unutmayın. Beyaz eşya arızasının tamir edilmesi ve arıza tespitinin yapılması için Deliklikaya beyaz eşya servisi olarak hiç çekinmeden bizlerden destek alabilirsiniz.

Garantili beyaz eşya tamiri

Deliklikaya beyaz eşya servisinde kullandığınız beyaz eşyalarınızı garantili tamir ediyoruz. Yıllar nce çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi veya elektrik süpürgesi aldınız ve aradan geçen yıllar içerisinde garanti süresinin bittiğini varsayalım. Bu aşama da beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınızı yetkili beyaz eşya servisinden karşılamaktan ziyade Deliklikaya beyaz eşya servisi gibi teknik servislerden karşılamak istiyorsunuz. Fakat aklınız da hep bir soru işareti var. Bu teknik servisler garantili beyaz eşya tamirini yapar mı? Yani yaptıkları işin arkasında durur mu diye hep bir kuşku var içinizde.

İşte biz de tam bu konu ve endişeler üzerine Deliklikaya beyaz eşya servisi olarak arızalı olan beyaz eşyaları tamir ederken yapılan işleme gre garanti vermekteyiz. İşçilik ve yedek parça garantisi altında olan beyaz eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde kullanabilir ve bir sonraki arıza durumunda ücretsiz onarım için Deliklikaya Mahallesi beyaz eşya tamir servisini arayabilirsiniz.

Deliklikaya beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

  • Deliklikaya Mahallesi çamaşır makinesi tamiri, arıza, yedek parça
  • Deliklikaya bulaşık makinesi tamiri, arızası, yedek parça satışı
  • Deliklikaya buzdolabı servisi, soğutma, motor değiştirme ve gaz basma servisi
  • Deliklikaya ankastre fırın tamiri, rezistans değişimi, bakımı ve yedek parça
  • Deliklikaya elektrik süpürgesi tamiri, çekmiyor sorunu ve motor değiştirme

Aynı günde beyaz eşya tamir servisi

Günlerce beyaz eşya tamircisi beklediğiniz günleri unutun. Artık Deliklikaya beyaz eşya servisi var ve size aynı günde teknik servis hizmeti sunuyor. Ev ve iş yerinizde beyaz eşya arızası yaşandığında bizi hemen sabit telefon numaramızdan arayıp Deliklikaya beyaz eşya servis uzmanımıza beyaz eşya arızasını anlattıktan sonra randevu saatinizi de belirleyebilirsiniz. Deliklikaya beyaz eşya tamircisinin hangi gün ve hatta hangi saat geleceğine kendiniz karar verebilirsiniz.

Beyaz eşya servisi çalışanlarımız alınan her randevuya gün içerisinde cevap vermektedir. Bir sonraki güne randevu almadan aynı günde yapılan işlemleri bir sonraki güne bırakmadan yedek parça temini bile yapılabilmektedir. Bazı arızaların yedek parça kullanılmadan onarılabilmesi üzerine yerine müdahale ekiplerimiz sayesinde birkaç dakika da tamir de edilebilir. Deliklikaya beyaz eşya servisi personellerimiz ve teknik servis araçlarımızda da bazı yedek parçalar bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde birkaç gün sonrasına randevu vermek yerine hemen tamir edilmesi için istekte bulunabilirsiniz.   

Hızlı beyaz eşya servisimizden yararlanmak, Profesyonel Deliklikaya beyaz eşya servisi ile irtibat halinde olmak ve bütün beyaz eşyaların tamirini yapabilen bir uzman ile çalışmak için hemen Deliklikaya beyaz eşya tamircisine ulaşın.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80