Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgesi tamir servisi ile elektrik süpürgesi arızalarından aynı günde kurtulmuş olacaksınız. Elektrik süpürgesi tamircisi ve teknik servis uzmanı olarak çalışan tamirci arkadaşlarımız ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Evlerimizin temizliğinde kullandığımız ürünlerden biri olan elektrik süpürgelerinin tamirini yapmak için buradayız. Arızası ne olursa olsun. Elektrik süpürgesi servisi olarak hızlı işlemler sunan firmamıza ulaşmanızı ve hızlı randevu avantajlarımızdan yararlanmanızı istiyoruz.

Elektrik süpürgelerinin birbirinden farklı arıza nedenleri vardır bu arızaların tamir edilmesi de ustalar tarafından yapılması gerekir. İşini iyi bilmeyen ve elektrik süpürgesi arızasından çok iyi anlamayan firmalar elektrik süpürgenize ciddi zararlar verebilir. Bundan dolayı işinin ehli diye tamir edilen ve elektrik süpürgesi tamircisi olarak her türlü arızayı anında onarabilen personeller ile çalışıyoruz. Sizler de günlerce teknik servis beklemeden elektrik süpürgesi servisi ile hızlı işlem yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi  0212 535 10 80 numarasından arayıp beyaz eşya servisi departmanımızdan randevu alın.

Elektrik süpürgesi tamir servisi

Evlerin tertemiz kalması ve tozlardan arınması için elektrik süpürgesinin haftanın birkaç günü çalıştırılması gerekir. Elektrikli süpürgesinin sadece görünen kirleri alması yetmez. Güçlü bir elektrik süpürgesinin halıların içine sinen tozları da alması gerekmektedir. Bunun olabilmesi içinde mutlaka elektrikli süpürge bakımını ihmal etmemelisiniz. Bozulması durumlarında iyi bir elektrik süpürgesi tamir servisi firmasından randevu almalısınız. Tamir edilme esnasında elektrik süpürgesi sökme ve takma konusunda uzman olmayan kişilerin elektrik süpürgesine zarar verme ihtimalleri oldukça yüksektir.

Elektrik süpürgesi tamiri esnasında mutlaka vidaları uygun tornavidalar ile açmak gerekir. Açılmayan vidaları zorlamamalı ve bu vidaları açmanın bir yolunu bulmak lazım. Vidaların açılmaması vida yerlerini kırmak ve zorlayarak elektrik süpürgesinin içine açmak anlamına asla gelmemelidir. Zorlanarak tamir edilen elektrik süpürgeleri eskisi kadar çekmez ve gözle görünür bir performans düşüklüğüne sebep olur. Bizler elektrik süpürgesi servisi olarak en iyi uzman beyaz eşya servis çalışanları ile çalışıyoruz. İstanbul beyaz eşya servisi olarak sizlere her an yardımcı olmak için güvenle çalışıyoruz.

Elektrik süpürgesi bakım servisi

Piyasa da birbirinden farklı kalite de elektrik süpürgesi markası var. Bu elektrikli süpürgelerin fiyat ve performanslarını ele aldıktan sonra bir de tam olarak nasıl bir süpürgeye ihtiyacınız olduğu doğrultusunda elektrik süpürgesi almalısınız. Kimi elektrik süpürgesi çok iyi bir emiş gücüne sahip iken kimisi de sadece görünen kirleri alıp tozları çekememektedir. Sonuç itibariyle ucuz elektrik süpürgesini yeni aldığınız da iyi bir emiş gücüne sahip olabilir. Yalnız zamanla artık tozları almadığını ve sadece görünen kaba kirleri aldığını göreceksiniz. Pekiyi ilk aldığınız da elektrik süpürgesi çok iyi çekiyorken neden eskidikçe çekmemeye başlar?

Elektrik süpürgeleri de diğer ürünler gibi bakıma ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kimi elektrik süpürgesinin motoru zayıflarken kimisinin de filtreleri değiştirilmesi gerekir. Bu durumda elektrik süpürgesi tamir servisi firmamızı aramanız ve elektrik süpürgesi servisinden randevu almalısınız. Beyaz eşya tamircisi olarak elektrik süpürgesi bakımı ve tamiri içinde çok iyi işler yapmaktayız. Bize ulaştıktan sonra ev ve iş yerinize gelen teknik servis çalışanlarımız sorunu yerinde tespit etmektedir. Bu tespitten sonra dilerseniz elektrik süpürgesi tamiri için teknik servis çalışanımızdan fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi servis ücreti

Elektrik süpürgesi arızalarında normal teknik servis ücreti uygulanır. Elektrik süpürgeleri genellikle müşterinin evinde tamir edilecek ürünler olmadığından dolayı süpürgenin dükkana getirilmesi gerekir. Bu durumda sizden elektrik süpürgesi servis ücreti olarak 65 TL ile 95 TL arası normal servis ücreti uygulanır.

Elektrik süpürgesi arıza tespit ücreti tamiratı yapılacak olan makineler için alınmaz. Beyaz eşya tamircisi ve elektrik süpürgesi tamircisinin yapmış olduğu arıza tespitinden sonra tamirin kabul edilmemesi durumunda servis ücreti alınmaktadır.

Elektrik süpürgesi tamir fiyatları

Burada verilen elektrik süpürgesi tamir fiyatları bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar marka ve modellere göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için servisdukkani.com/beyaz-esya-servis-ucretleri/ sayfasını ziyaret ediniz.

  • Elektrik süpürgesi motor kömürü değiştirme ücreti 60 TL – 120 TL arasıdır.
  • Elektrik süpürgesi motor değiştirme ücreti sıfır motor 180 TL –  490 TL arasıdır.
  • Elektrik süpürgesi çekmeme sorunu ücreti 120 TL – 450 TL arası.
  • Elektrik süpürgesi çalışmıyor sorunun tamir fiyatı 95 TL – 490 TL arasıdır.
Başa dön tuşu