Beyaz Eşya Servisi

Esenler beyaz eşya tamircisi

Esenler beyaz eşya tamircisi; Esenler de en çok tanınan beyaz eşya servisi servis dükkânıdır. Esenler ilçesinin her hangi bir mahallesinde Esenler beyaz eşya servisi dediğiniz de mutlaka birkaç kişiden biri mutlaka bizi tarif edecektir. Bizler Esenler de kaliteli işçilik, orijinal yedek parça desteği, hızlı servis, dürüst, ahlaklı ve gerçekten de en iyi teknik servis çalışanları olan beyaz eşya servisi firmasıyız. Bizimle çalışmak ve hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz yazımızı onuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Esenler beyaz eşya tamir servisi firmaları arasında en hızlı teknik servis hizmeti sunan firmalardan biriyiz. Esenler içerisinde tamı tamına 3 adet teknik servis aracı ile kapınıza kadar geliyoruz. Hangi ürünün bozulduğu hiç önemli değil. Birbirinden değerli ve çalışkan beyaz eşya tamircilerimiz ile birlikte sizlere hizmet etmeye hazırız. Arıza kaydı oluşturduğunuz da işini çok iyi yapan ve tam olarak randevu saatinde gelen bir teknik servis çalışanı iler çalışmak isterseniz, sizleri Esenler beyaz eşya servisi çalışanlarının bulunduğu Esenler şubemize bekleriz.

En yakın beyaz eşya servisi Esenler

Birçok makalemiz de en yakın beyaz eşya servisinin neden önemli olduğunu anlatıp durduk. Çünkü evlere beyaz eşya servisi hizmeti sunmak görüldüğünden çok daha fazla maliyetleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle İstanbul beyaz eşya tamircisi olarak çalışan ve İstanbul’un bütün ilçelerine teknik servis ihtiyaçlarını karşılayan firmaların maliyetleri çok fazladır. Bundan dolayı Esenler de en yakın beyaz eşya servisini tercih etmezseniz ve Esenler de olmayan firmaları tercih etmeniz halinde daha fazla servis ücretleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çünkü bulunduğu yerden beyaz eşya tamiri için Esenlere gelen firmaların masrafları daha fazladır. Onlar da haklı olarak beyaz eşya servis ücretlerini daha fazla söyleyip almaktadır.

Esenler beyaz eşya tamircisi olarak Esenler de olmayan firmalar ile de çalışabilirsiniz. Bunun hiçbir mahsuru yok. Bu firmaları bizler de Esenler beyaz eşya teknik servisi olarak kutlayıp başarılar dilemekteyiz. Yalnız Esenler de oturuyorsanız ve benim çağırdığım beyaz eşya tamir servisi bana hem çok yakın olsun hem de teknik servis fiyatları uygun olsun diyorsanız o zaman da bizleri seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Beyaz eşya servisinde profesyonel servis hizmeti

Bazı konular da kimse sorsanız bizler bu konuda en iyisiyiz derler. Hatta bizim kadar profesyonel tamir hizmeti sunan bir başka firma yok diyenler de var elbette. Bizler bazı firmalar gibi Esenler de en iyi beyaz eşya servisiyiz demiyoruz. Buna cüret edecek kadar da şımarmadık. Yalnız servise gittiğimiz müşterilerden aldığınız geri dönüşler ile bizleri arayıp telefonunuzu bir arkadaşımdan aldım diye tavsiye üzerine arayan o kadar çok kişi var ki anlatamam. Bu da gerçekten de Esenler beyaz eşya servisi işini yapan firmalar arasında çok iyi bir yer de olduğumuzun bir ıspatı sayılabilir.

Beyaz eşya servisi için birçok servis ustası ile çalışıyoruz. Hatta her bir ürün için özel olarak çalıştığımız bir servis personelinin bile olduğunu söylesek inanır mısınız? Mesela çamaşır makinesi tamiri için özel olarak işe almış olduğumuz Esenler çamaşır makinesi ustası ile çalışıyoruz. Bulaşık makinesi tamiri için yine aynı şekilde. Hatta Buzdolabı tamiri için bile Esenler beyaz eşya tamir servisi adı altında çalışan bir tane buzdolabı tamircisi bile var. Böyle olunca hem daha hızlı hem de tamir ettiğiniz makineleri en iyi şekilde onarımını yapmış ve Esenler beyaz eşya tamircisine yaptırmış oluyorsunuz.

 Garantili işçilik ve yedek parça hizmeti

Çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi, buzdolabı veya elektrik süpürgesi tamirini yapan servis ustasının yapmış olduğu işçilik için garanti vermesini ister misiniz? Beyaz eşya kategorisi altında olan ürünlerinizin garantisi olmayabilir. Bunun için yetkili servisler ile çalışabilir veya garantisi olmayan ürünler için yetkili servis çağırmanın gereğinin olmadığını da düşünebilirsiniz. Bu kadar tamamen size kalmış. Garantisi olmayan makineleri tamir ettirmek için Esenler beyaz eşya servisi veya diğer servisleri çağırmanız tamamen size kalmış.

Ürünlerinizin garantisi bitti diye üzülmeyin. Bizler Servisdukkani.Com (Esenler beyaz eşya tamircisi) yönetimi olarak Esenler de tamir ettiğimiz her beyaz eşya için ayrı, ayrı garanti veriyoruz. Hatta kullanmış olduğumuz ürünler için bile 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl geçmeden yapmış olduğumuz yerden bizim hatamızdan dolayı aynı şekilde arıza verirse ürününüzü garanti kapsamına alıyoruz. Bizler kaynaklanmayıp, başka bir yerden arıza vermesi ile yapmış olduğumuz yerin arızalanması halinde servis hizmeti garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıntılar için Esenler beyaz eşya tamircisinden randevu alırken telefon ile konuşmanız daha doğru olacaktır.

Esenler beyaz eşya servisi iletişim bilgileri

Bozulan ürününüzü tamir ettirmek için Esenler beyaz eşya servisi iletişim bilgileri başlığını inceleyerek sizlere uygun seçenekten bizimle irtibata geçebilirsiniz. Esenler de 3 farklı Mahalle de şube ve merkez beyaz eşya servisimiz vardır. İstediğiniz mahallede ki şubeden teknik destek alabilirsiniz. Esenler de beyaz eşya serviz detaylarımız aşağıda yer almaktadır. Bu Mahalleler;

 1. İstanbul, Esenler, Yavuz selim Mahallesi şubesi
 2. İstanbul, Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi Şubesi
 3. İstanbul Esenler, Çifte Havuzlar (Esenler Meydan) Mahallesinde yer almaktadır.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

 • Bosch
 • siemens
 • Philips
 • Profilo
 • Arçelik
 • Beko
 • Grundig
 • Elektrolüx
 • AEG
 • Samsung
 • Vestel
 • Regal
 • Altus
 • Arzum
 • Tefal
 • Fakir

Hangi beyaz eşya ürünlerine hizmet veriyoruz?

Beyaz eşya dediğiniz de evinizde kullandığınız elektrikli ev aletlerinin hepsi de bu kategoriye girmektedir. Bu nedenle Esenler de bazı beyaz eşya servisleri bu ürünlerin sadece bazılarını tamir etmektedirler. Bundan dolayı müşteri eline beyaz eşya ürünleri listesine giren bozuk olan bir ürünü her hangi bir beyaz eşya servisine götürdüğünde tamirinin yapılmadığı cevabı ile karşılaşabilir. Mesela her beyaz eşya servisi ütü tamirini yapmadığı veya tamirinden anlamadığı misali verilebilir. İşte sizlere Esenler beyaz eşya tamircisi, kurulumu, montajı ve tamir servisinde tamir edilen bazı beyaz eşya ürünleri;

Çamaşır makinesi tamir servisi: Kullandığınız Çamaşır makinesi markası ne olursa olsun. Çamaşır makinesinden çok iyi anlayan ve sadece çamaşır makinesi tamirini yapan ustalarımız ile çalışıyoruz. Bu konu da bizlere güvenebilir ve Çamaşır makinesi arızasından hemen kurtulmak için bizleri arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamir servisi: Bulaşıkların elde yıkanmasını önleyen, elektrik tasarrufu sağlayan ve ayrıca su tasarrufu sağlayarak ülkemizi kurak çöl olmaktan kurtaran bulaşık makinelerinin de tamirini yapıyoruz. Hangi bulaşık makinesini kullandığınız hiç önemli değil. Esenler beyaz eşya tamircisi olarak bulaşık makinelerinin bütün arızalarını yapıp aynı günde teslim ediyoruz.

Buzdolabı tamir servisi: Buzdolabının bozulmasından birkaç saat sonra buzdolabında kötü kokular yayılmaya başlar. Bir iki saat sonra da donmuş olan ürünlerin buzları çözülerek bakteriler üremeye başlamış olur. Bu nedenle buzdolabı arızalandığı zaman mutlaka iyi bir buzdolabı tamircisi ile çalışmalısınız. Sözünde duran ve verilen randevu saatine riayet eden bir buzdolabı servisi ile çalışmak isterseniz Esenler beyaz eşya tamircisi ile görüşebilirsiniz.

Ankastre fırın servisi: Ankastre fırın, ankastre ocak, set üst fırın ve ankastre sete bağlı olan davlumbazların tamirini Esenler de hangi beyaz eşya servisine yaptırıyorsunuz? Bu ürünler daha yeni piyasa da yaygın hale geldiğinden dolayı şu anda garantisi halen devam ediyor olabilir. Yakın zaman da garanti süresinin bitmesi ile arızalanan ankastre fırın ve ocakların tamirini Esenler beyaz eşya teknik servis çalışanlarımıza yaptırabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi tamiri: Elektrik süpürgeleri olmasaydı evlerimizde hijyeni ve temizliği yakalamamız mümkün olmayabilirdi. Gözle görülmeyen tozların bile arınmasını sağlayan elektrik süpürgelerinin tamir ve bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir. Bir süre sonra elektrik süpürgesinin toz torbası ve hepa filtreleri tıkanır. Bunların temizlenip havalandırılması gerekir. Ayrıca zayıf düşen motorların da bir iki yıl içerisinde değiştirilmesi gerekebilir. Bizler Esenler beyaz eşya tamir servisi olarak elektrik süpürgesi tamirini de yapabilmekteyiz.

Esenler beyaz eşya tamircisinin gittiği Esenler Mahalleleri

 • 15 TEMMUZ
 • BİRLİK
 • ÇİFTE HAVUZLAR
 • DAVUTPAŞA
 • FATİH
 • FEVZİ ÇAKMAK
 • HAVAALANI
 • KAZIM KARABEKİR
 • KEMER
 • MENDERES
 • MİMAR SİNAN
 • NAMIK KEMAL
 • NİNE HATUN
 • ORUÇREİS
 • TUNA
 • TURGUT REİS
 • YAVUZ SELİM

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu