Beyaz Eşya Servisi

Güngören Beyaz Eşya Servisi

Güngören beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımıza ulaşıp bozulan beyaz eşyaları kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. Güngören beyaz eşya servisi çalışanlarımız Güngören de oturup çalıştıklarından dolayı esnek çalışma saatleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yani evinizde kullandığınız beyaz eşyalar arıza yaptığında akşam saat 22:30 bile olsa arayıp randevu alabilir ve hemen aynı günde tamir edilmesi için istekte bulunabilirsiniz.

Güngören beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızın her biri, beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan kişilerin arasından seçtiğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca her marka ve model de beyaz eşyaları tamir edebildiklerinden dolayı acaba bu markayı da bilirler mi diye çekimser davranmanıza gerek yok. Garantisi bitmiş olan makinelerin hepsini yaptırabilir ve yedek parça satışından da yardım alabilirsiniz.

Güngören en hızlı beyaz eşya tamircisi

Firmamız Güngören Merter ve Merkez Mahallesinde bulunur. Yani 2 farklı beyaz eşya servisi şubesi ile Güngören’in en hızlı beyaz eşya tamircisi adı altında işlemlerimize devam ediyoruz. Güngören çok fazla dağınık bir yapılaşma içerisinde olmadığından dolayı istediğiniz her Mahalleye de çok hızlı ulaşabiliyorsunuz. Mesela; Merter de beyaz eşya tamiri için çağıran bir kişiye yaklaşık 25 dakika da ulaşabiliyoruz. Aynı şekilde Güngören Sanayi Mahallesi veya Güngören Genç Osman Mahallesi için beyaz eşya tamir teknik servis randevusu alan bir müşterinin bizi bekleme süresi en geç 15 dakika 35 dakika arasıdır. Yani çok hızlı ve beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan arkadaşlarımız ile görüşmek isterseniz Güngören beyaz eşya servisi çalışanlarımızı arayınız.

Gungoren beyaz esya tamircisi
Güngören beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya tamircisi teknik servis çalışanlarımız sizler için sabahtan akşam geç vakitlere kadar canla başla çalışmaktadır. Yani hafta sonu dahi olsa kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların arıza yapması halinde kara, kara düşünmeden bize ulaşıp teknik servis çalışanlarımızın gelmesini isteyebilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri dahil olmak üzere haftanın her günü Güngören beyaz eşya servisi çalışanlarından randevu alabilmektesiniz.

En iyi beyaz eşya tamircileri ile çalışıyoruz

Beyaz eşya tamircisi olmak hele, hele Güngören beyaz eşya tamir teknik servisinde çalışan hiç kolay değil. Bir beyaz eşya ustası olabilmek için yıllardır yetkili beyaz eşya servislerinde çalışmak veya hiç olmazsa özel beyaz servislerinden ciddi derece de yardım almanız gerekir. Bütün beyaz eşya ürünlerinden iyi derece de anlamanız gerekir. Bunun yanında beyaz eşyanın arızası ne olursa olsun, en iyi hizmeti sunup bütün tamirlerden de anlamanız gerekir. İşte bu nedenle Güngören beyaz eşya tamircisi işletmesini açtığımız yıllardan bu yana en iyi beyaz eşya tamir ustalarımızı tek bir çatı altında toplayıp birlikte çalışıyoruz. Profesyonel ve en iyi beyaz eşya tamircisi ustalarımız ile Güngören de beyaz eşya servisi bakımı ve tamir servisi hizmetini icra etmeye çalışıyoruz.

Gungoren beyaz esya tamiri
Güngören beyaz eşya tamiri

Güngören beyaz eşya servis çalışanlarımızın hepsi de her marka, ürün modeli, beyaz eşya türü ve oluşan arızanın arıza tespitini en iyi yapabilecek yeteneğe sahipler. Çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi çalışmıyor olması, Elektrikli süpürgenin iyi çekmiyor olması ve fırının altı pişmiyor üstü pişiriyor olması Güngören beyaz eşya servisi çalışanları tarafından kolaylıkla tamir edilebilecek arıza türleridir. Evinizde bozulan beyaz eşyaları onarmak ve tamir yapıldıktan sonra uzun süre kullanmak istiyorsanız Bağcılar beyaz eşya servisi veya Güngören beyaz eşya tamircisinden randevu alın.

Güngören beyaz eşya servisinden verilen hizmetler

  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Elektrik süpürgesi tamiri
  • Fırın tamiri
  • Ocaklı fırın tamiri
  • Ankastre set tamiri
  • Davlumbaz tamiri
  • Elektrikli ev aletleri tamiri
  • Ve benzeri tamir işlemleri

En yakın beyaz eşya servisi Güngören servis dükkanında

Makalemizin başında da 2 tane beyaz eşya şubesi ile çok hızlı servis hizmeti sunduğumuzun bilgisini vermiştik. Birden fazla şube ve içerisinde birçok beyaz eşya yedek parçası bulunan tam donanımlı servis araçlarımız ile size en yakın Güngören beyaz eşya servisi dükkanıyız. Bazen bir yerlere yakın olmak çok iyi bir alternatiftir. Gidilecek yere bir an önce varmak müşteriyi ve beyaz eşya servis dükkanını her zaman mutlu eder. Bundan dolayı Güngören beyaz eşya teknik servis çalışanlarından randevu alıp tamir yapılması için istekte bulunduğunuz da, size yakın bir teknik servisten randevu aldığınız için her zaman karlı çıkacaksınız.

Beyaz eşya servis çalışanlarının hızlı olması da en az yakın olmak ile eşit oranda öneme sahiptir. Bir müşteriye beyaz eşya tamiri için gidildiğinde yapılan arıza tespitinden sonra ikinci arızaya da hızlı bir şekilde bakıp aynı anda yedek parça almaya gidilmesi gerekir. Her tamir için Güngören beyaz eşya yedek parça satın alınması için toptancılara gidilmemesi gerekir. Gün içerisinde arıza tespiti yapılacak ürünleri bitirmek ve ardından hızlı bütün yedek parçaları alıp çok hızlı tamir işlemlerini tamamlamak gerekir. En yakın beyaz eşya servisi Güngören de veya size en yakın teknik servis dükkanında.

1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi

Güngören beyaz eşya servisi yazımızın başlığını okuyunca biraz şaşırmış olabilirsiniz. Gözlerinize inanın, Çünkü Güngören beyaz eşya tamircisi olarak yaptığımız bütün beyaz eşya tamirlerin de tam 1 yıl işçilik garantisi ve yedek parça garantisi veriyoruz. Beyaz eşyalarınız arızalandığında tamir yapacak beyaz eşya servis çalışanımızın yapmış olduğu işçilikte garantisi hizmeti sunmaktayız. Bu nedenle en iyi servis çalışanları ile çalışırken öte yandan yaptığımız işi de en iyi yapmaya özellikle özen gösteriyoruz.

Gungoren beyaz esya teknik servisi
Güngören beyaz eşya teknik servisi

İşçilik garantisi sunmamızın amacı tamamen müşteriyi kollamak ve yanında olduğumuzu hissettirmektir. Yanı beyaz eşya arıza tespiti yapılıp tamir yapılması için onay veren müşteriye aynı arızayı vermesi suretiyle birkaç gğn sonra bile ücret almadan gitmekteyiz. Yalnız Şunu da bilmeniz de yarar var. Güngören beyaz eşya servis çalışanımız tarafından tamiri yapılacak çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinin ikinci kez arızalanmak nedeni tamamen yapılan işçilikten dolayı ikinci kez arızalanması gerekir.

Yani arızanın aynı yerden olması ama başka bir parçanın arızalanması halinde verdiğimiz işçilik ve yedek parça garantisi geçerliliğini kaybedecektir. Ayrıca kullandığımız yedek parçanın da garantisi ürünü satan kişiye aittir. Beyaz eşya yedek parçası her ne kadar Güngören beyaz eşya servisi tarafından takılmış olsa da parçayı satan kişinin garanti vermesi gerekir. Birkaç ay sonra ürün bozulduğunda yedek parça satıcısı tarafından değiştirilmesi veya tamir edilmesi gerekir. Bu konunun Güngören beyaz eşya tamircisi ile hiçbir ilgisi yoktur.

Güngören beyaz eşya tamircisi iletişim bilgileri

Bize her an ulaşabilmeniz için sabit telefon numaraları kullanıyoruz. Şebeke gitti ve sanırım çekmeyen bir yerdesiniz sorunları ile karşılaşmamak için sabit telefon hatlarımızla Güngören de beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası, iletişim formu ve hakkımızda bilgileri aşağıda yer alıyor. Acil durumunuza göre bu bilgilerden yola çıkarak iletişim araçları seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Güngören beyaz eşya servisi telefonu: 0212 535 10 80

İletişim formu ve diğer detaylar için buraya tıkla.

Güngören beyaz eşya tamircisi hakkında bilgilere ulaşmak için buraya tıkla

Personel çalışma arkadaşlarımızı görmek için buraya tıkla

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80