Beyaz Eşya Servisi

Kayaşehir beyaz eşya tamircisi

Kayaşehir beyaz eşya tamircisi; Başakşehir Kayaşehir yani diğer ismi ile Kayabaşı’nda beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren profesyonel servis firmasıdır. Ev ve iş yerinizde kullandığınız beyaz eşyaların arızalanmasından sonra ilk olarak fiyat alıp uğramanız gerek teknik servis yerlerinden biridir. Hızlı teknik servis ustalarımız tarafından aynı günde beyaz eşya tamiri yapılırken en uygun yedek parçalarında satışı yapmaktayız.

Kayaşehir beyaz eşya servisi ve teknik servis çalışanlarından ne bekliyorsanız çok daha fazlasını bizde bulacaksınız. Bizler Başakşehir beyaz eşya servisi merkez şubesine bağlı Kabayaşı beyaz eşya tamir servisi şubesiyiz. Bulaşık makinesi tamircisi, Çamaşır makinesi tamircisi, Buzdolabı, Elektrik süpürgesi tamiri ve fırın tamirleri beyaz eşya servis ustalarımız tarafından aynı günde tamir edilmektedir. Sizler de bozulan makinenizin tamirini yaptırmak için günlerce beklemek istemiyorsanız, hemen Kayabaşı beyaz eşya servisi arıza talep numaralarımızı derhal arayın. Çok geçmeden sizler de mutlu müşterilerimiz arasında katılın.

Kayaşehir beyaz eşya servisi

Başakşehir’in en iyi ve hızlı beyaz eşya servisi ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca Başakşehir Kayabaşı ve Şamlar köyünde hizmet veren teknik servis firmasıdır. Bizler Kayaşehir de sadece Kayaşehirde ki Toki binalarına değil, Kayabaşı ve Şamlar köyüne de beyaz eşya servisi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca buradan Başakşehir’in bütün mahallelerine de hızlı servis gönderebiliyoruz. Sizin de en veya iş yerinizde Çamaşır makinesi, Buzdolabı, Fırın, Ankastre fırın, ocak, davlumbaz, elektrik süpürgesi, Bulaşık makinesi ve diğer elektrikli ev aletleri bozulursa hemen Kayaşehir beyaz eşya servisi firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Yılın 365 günü ve haftanın her günü size hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Kayaşehir beyaz eşya servisi olarak birbirinden değerli teknik servis çalışanlarına sahibiz. Bizimle çalışan arkadaşlarımızın usta olması ve işini çok iyi yapmaları işimizi daha da iyi yapmamıza imkan sağlamaktadır. Gözümüz arkada kalmadan Kayaşehir beyaz eşya tamir servisi için randevu alındığında hiç tereddüt etmeden beyaz eşya servis çalışanlarımızı gönderebiliyoruz. Sizler de beyaz eşya tamircisi arayışlarınıza son vermek isterseniz 0212 535 10 80 numaralı sabit telefondan servis dükkanı firması ile iletişime geçiniz.

Kayabaşı beyaz eşya tamircisi ile hızlı servis

Başakşehir Kayabaşı Mahallesinde oturuyorsanız Beyaz eşya servisi için Kayaşehir merkezine veya Başakşehir’in size uzak Mahallelerine gitmenize gerek yok. Bu tür bölgeler de beyaz eşya tamir servisi bulmanız çok zor olacaktır. Kayabaşı’nda da size en yakın beyaz eşya tamircisi ile görüşmek isterseniz size çok yakın bazı firmaların olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Kayabaşı beyaz eşya tamircisi çalışanlarımızdan yardım almak ve arıza kaydı oluşturmak için bizi hemen aramanızı rica ediyoruz. Ayrıca Kayaşehir beyaz eşya tamircisi ismi ile Kayabaşı adı altında çalışan firmalar aslında tek bir yer olduğunu söylemeliyiz.

Kayabaşı beyaz eşya servisi iletişim numaramız sayfamızın en başın ve sayfa içinde de bazı yerler de yazmaktadır. Hızlı iletişime geçmek için mesaj yazmak yerine telefon numaramızdan arayıp bilgi almanız daha iyi olacaktır. Ayrıca Şamlar beyaz eşya servisi için de tıpkı Kayabaşı Mahallesinde de olduğu gibi Kayaşehir beyaz eşya servisi firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu saymış olduğumuz bölgelerin birbirine çok yakın olması sebebiyle tek bir beyaz eşya servis firma ile de hızlı servis gönderebiliyoruz. Tek bir servis aracının bile yettiği bölgemiz de 3 farklı servis aracı ile teknik servis ihtiyaçlarınızı çok hızlı karşılıyoruz.

Tam 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi

Sıfır alınan ürünlerin garantisinin olduğu herkes tarafından bilinir. Peki ya eski kullanılmış ürünlerin bozulması ile teknik servisin tamir etmesinden sonra da garanti verildiğini söylesek inanır mısınız? Bence inanın. Çünkü Kayaşehir beyaz eşya servisi ve teknik servis ustalarımızı tarafından tamir edilen 2. El ürünlere işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Bizim yaptığımız yerden 1 yıl geçmeden yeniden bozulması halinde ve gerçekten de bizden kaynaklanan nedenlerden dolayı bozulduysa garanti kapsamında onarımını gerçekleştiriyoruz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen teknik servis kaydı oluştururken Kayaşehir beyaz eşya tamircisi çalışanları, ustalarımız ve servise gelen arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yedek parça ve yapılan işlemin garantisi her zaman Kayaşehir beyaz eşya tamircisi garantisi kapsamında değildir. Takılan yedek parçanın garantisi beyaz eşya yedek parça satıcısı tarafından verilir. Bizimle bir ilgisi yoktur. Satıcı garantiyi inkar edip 1 yıl sonra bozulan ürünün değiştirilmesinde bazı problemlerin çıkarılması durumunda sorunun bizden kaynaklanmadığından dolayı garanti süreci geçerliliğini kaybedecektir. Ayrıca bizim yapmış olduğumuz işçilikten dolayı makinenin yeniden bozulması ile Kayaşehir beyaz eşya servisi çalışanlarımız tarafından hızlıca tamir edilebilir. Yalnız farklı bir yerden arıza verdiği için bizim yaptığımız olduğumuz işçiliği de etkileyen büyün arızaların meydana gelmesi ile vermiş olduğumuz garanti geçerli sayılmayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayıp bilgi alabilir ve sonrasında servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

Bosch
siemens
Philips
Profilo
Arçelik
Beko

Grundig
Elektrolüx
AEG
Samsung
Vestel

Regal
Altus
Arzum
Tefal
Fakir

Kayaşehir beyaz eşya servis ücretleri

Kayaşehir beyaz eşya servisinde makine ve ürünlerin tamir edilebilmesi için öncelikle beyaz eşya servis ücretini ödemeniz gerekir. Bu ödeme sonrasında teknik servis ücretini kabul etmeniz halinde tamir işlemi gerçekleştirilir. Arıza tespitinden sonra fiyatın kabul edilmemesi halinde servis ücreti alınıp makine tamir edilmez. Bu aşamadan sonra yeniden farklı bir firmadan beyaz eşya servis hizmeti alabilir veya eliniz bu işlere yatkın ise Kayaşehir beyaz eşya teknik servisi çalışanımızın yapmış olduğunu arıza tespitinden sonra kendinizde tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşya servis ücretleri konumuza tıklayıp servis ücretlerinin neden alındığını, hangi haller de servis ücretlerinin alınmayacağını ve bu bilgilerden çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya ürünleri

 • Kayaşehir Çamaşır makinesi tamir ve bakım servisi
 • Kayabaşı bulaşık makinesi tamir teknik servisi
 • Şamlar köyü buzdolabı tamircisi
 • Ankastre fırın tamiri
 • Kayaşehir ocaklı fırın tamiri
 • Kayaşehir elektrik süpürgesi tamiri
 • Kayabaşı beyaz eşya yedek parça satışı

Kayaşehir de hizmet verilen bölgeler

 • Başakşehir Kayabaşı Mahallesi
 • Başakşehir Kayaşehir Mahallesi
 • Şamlar köyü
 • Yeni Şamlar Mahallesi
 • Fener tepe
 • Kayaşehir toki binaları
 • Kayaşehir Emlak Konut binaları

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu