Beyaz Eşya Servisi

Tayakadın Beyaz Eşya Servisi

Tayakadın beyaz eşya servisi; İstanbul Arnavutköy Tayakadın Mahallesinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik süpürgesi ve buzdolabı tamiri yapan beyaz eşya teknik servisidir. Beyaz eşya arızası ve yedek parça alınması için Arnavutköy merkeze ya da Tayakadın Mahallesi dışına çıkmaya artık gerek yok. Yeni İstanbul havalimanı mevkisi ve Tayakadın Mahallesin de çıkabilecek her türlü beyaz eşya arızasını Tayakadın beyaz eşya tamircisi onarımını gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Tayakadın beyaz eşya tamiri ile yakından ilgilenen çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek isterseniz lütfen 0212 525 10 80 telefon numarasını arayınız.

Tayakadın Mahallesi Arnavutköy Merkezine uzak olduğu için Arnavutköy’den beyaz eşya tamircisi çağırmak size biraz daha maliyetli olabilir. Uzak olan yerlere servise gitmek için maliyet hesaplaması yapan beyaz eşya servisleri daha uzak yerlere daha yüksek beyaz eşya servis bedeli alınır. Tayakadın beyaz eşya servisi de Tayakadın dışında gidilen yerler için her ne kadar farklı fiyat tarifeleri uygulasa da Tayakadın içerisine en uygun servis ücretleri ile beyaz eşya tamiri yapıyoruz.

Tayakadın Mahallesi beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya tamircisi dediğiniz de yetkili teknik servisler aklınıza gelse de özel olarak çalışan özel beyaz eşya servisleri bütün beyaz eşyaların tamirlerini yapmaktadır. Tayakadın beyaz eşya servisi, bütün beyaz eşya markaları ile çalışırken yedek parçaların da ihtiyaçlarına çare olmaya gayret gösteriyor. Sizde eğer en az yetkili servisler kadar güvenilir bir servis ile çalışmak isterseniz Tayakadın beyaz eşya tamircisi ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Size en yakın Tayakadın beyaz eşya servisinden yardım almak isterseniz lütfen bizi telefon numaramızdan arayıp randevu alınız.

Bütün beyaz eşya tamircileri gibi biz de bir çok beyaz eşyayı aynı günde tamir etmenin çabası içerisindeyiz. Bizler her nerede ve günün hangi saatinde olduğuna bakılmaksızın en uygun beyaz eşya tamiri ile size tamir imkanı sunuyoruz. Tayakadın beyaz eşya servisine geldiğinizde hızlı tamir servisleri ile aynı dakikada da tamircimiz ile görüşme fırsatını dahi elde edebilirsiniz. Bu sayede teknik servis aracımıza da binerek hep birlikte Tayakadın beyaz eşya servisinden ayrılarak beyaz eşya tamiri için verilen adrese gitmiş oluruz.

Hizmet verilen beyaz eşyalar

 • Çamaşır makinesi tamiri
 • Bulaşık makinesi tamiri
 • Buzdolabı tamiri, motor değişimi
 • Elektrik süpürgesi tamiri
 • Kurutma makinesi tamiri

Tayakadın beyaz eşya yedek parça tedariği

Bazı beyaz eşya arızaları için teknik servis çağırmanıza gerek yok. Mesela çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin kirli su hortumunu kendi değiştirebilirsiniz. Ayrıca temiz su hortumunu da değiştirmeniz mümkün. Bunun gibi bazı kolay arızaları kendiniz de yapmanız mümkün. Tayakadın beyaz eşya servisi bu tür durumlar da size yardımcı olmak için beyaz eşya yedek parçası satışını yapmaktadır. Servis ücreti vermek istemeyenler Arnavutköy beyaz eşya servisi veya size yakın olan Hadımköy beyaz eşya tamircisi ile görüşerek beyaz eşya yedek parçasına ulaşabilirsiniz.

Firmamız da bazı beyaz eşya yedek parçaların satışı olsa da bazı ürünlerin son kullanıcıya satışı yapılmamaktadır. Çünkü bazı ürünler yanlış takıldığı zaman ürünün arızalanması sz konusu olduğundan dolayı sonradan arızalar yedek parçalar ile uğraşamayacağımızdan dolayı sadece teknik servis ekibimiz tarafından işlem yapılmaktadır. İşte size Tayakadın beyaz eşya servisi tarafından satılan bazı beyaz eşya yedek parçaları;

 1. Çamaşır makinesi yedek parçası
 2. Bulaşık makinesi yedek parça
 3. Buzdolabı yedek parça
 4. Elektrik süpürgesi yedek parça
 5. Ocaklı fırın yedek parçaları
 6. Ankastre set fırın yedek parçaları

Tayakadın en yakın beyaz eşya tamir servisi

Tayakadın beyaz eşya tamir servisi size en yakın beyaz eşya tamircisi olarak sadece Tayakadın Mahallesinde. İhtiyacınız olan ne varsa bizimle iletişime geçmeniz halinde kısa süre de bütün sorunlarınıza çare olabiliyoruz. Sizler için Tayakadın Mahallesi Hadımköy Merkez mahallesinden biraz uzak kalan mahallelerden biridir. Burada beyaz eşya tamircisi bulabilmeniz için önceden çalışmış olmanız ya da buraları çok iyi bilmeniz gerekir. Çünkü bizler Tayakadın Mahallesinde ki Toki binalarının oradayız. Tayakadın beyaz eşya servisi dediniz de size yerimizi tarif eden sadık müşterilerimiz olsa da bizimle hızlı iletişime geçebilmeniz için Tayakadın en yakın beyaz eşya tamircisi nerede diye birkaç kişiye sormanız yeterli.

Beyaz eşya tamiri çin size gelecek personelimizin size yakın olması sizin açınızdan nemli avantajlara sahiptir. Bunların ilki Tayakadın beyaz eşya servisinden gelen tamircinin size birkaç dakika da ulaşmasıdır. Yedek parça ihtiyacınızın olması durumunda birkaç gün sonrası için randevu vermek yerine, tam donanımlı servis araçlarımızda bulunan yedek parçaları da anında kullanabiliyoruz. Sizde Tayakadın beyaz eşya servisi ile yakından ilgileniyorsanız ve hemen teknik servis arkadaşımızın gelmesini istiyorsanız İletişim sayfasından bize ulaşın veya hemen bizi arayıp randevu alın.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80