Beyaz Eşya Servisi

75. Yıl Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

75. Yıl Mahallesinde beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında en popüler olan hangi işletmedir biliyor musunuz? İşte sizlere yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan tek işletmeyi, yani 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servisi dükkanını sizlere tanıtmak istiyorum.

75. Yıl beyaz eşya servisi; Sultangazi’de çok hızlı büyüyen bir beyaz eşya teknik servis dükkanıdır. Buralar da eğer beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Size en yakın beyaz eşya tamiri yapan ustalarımızın hangi beyaz eşyaları tamir ettiğini öğrenmek istiyorsanız 0212 535 10 80 no’lu telefon numarasını arayınız.

Beyaz eşya teknik servisi denilince akla ilk olarak evler de çoğunlukla kullanılan Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Elektrik süpürgesi, Fırın, Ocak, Tost makinesi ve diğer bazı elektrikli ev aletleri gibi ürünler gelir. İşte bizler de burada yazılan ve yazılmayan tüm cihazları 75. Yıl beyaz eşya tamircisi olarak tamirlerini yapıyoruz. Güvenilir, Ahlaklı, İşini düzgün yapan ve müşterisini kandırmayan bir beyaz eşya servisine bozulan beyaz eşyaları tamir ettirmek isterseniz 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servisini arayabilirsiniz.

75. Yıl beyaz eşya servisi hangi beyaz eşyaları tamir eder?

Kullanılan bütün beyaz eşyaların tamirleri profesyonel ekibimiz tarafından çok hızlı tamir edilmektedir. 75. Yıl beyaz eşya servisinde hangi ürünleri tamir ediyorsunuz dediğiniz de; Buzdolabı tamiri, Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi tamiri, Fırın tamiri, Elektrik süpürgesi tamiri ve Ankastre ocak tamiri gibi birkaç ayrıntıyı sayabiliriz. Sizler de kullandığınız beyaz eşyaların bozulması ile Sultangazi beyaz eşya servisi veya size en yakın 75. Yıl Mahallesinden beyaz eşya tamiri yapan yerlere ulaşabilirsiniz.

75. Yıl Mahallesi Buzdolabı servisi

75. Yil Mahallesi buzdolabi Servisi

Buzdolabı tamiri diğer beyaz eşya ürünlerini diğer etmekten çok daha zordur. Ayrıca biraz daha profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu nedenle bizler 75. Yıl beyaz eşya servisi olarak bütün beyaz eşyaların tamirlerini kısa sürede yapıyor olsak da, sadece buzdolabı tamirini yapan bir teknik servis uzmanına sahibiz. 75. Yıl buzdolabı tamircisi arkadaşımız sadece buzdolabı tamirlerini yaptığı için buzdolabı ve derin dondurucu ürünlerini en ince ayrıntısına kadar tamir etme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle buzdolabı tamiri ve diğer beyaz eşya tamiri için 75. Yıl beyaz eşya servisini mutlaka arayıp bilgi ve randevu alınız.

75. Yıl Mahallesi çamaşır makinesi servisi

75. Yil Mahallesi Beyaz Esya tamircisi

Çamaşır makinesini tamir etmek buzdolabı kadar zor olmasa da bazı modellerinin yedek parçalarını bulmakta gerçekten çok fazla zorlanabiliyoruz. Özellikle yurt dışından getirilen çamaşır makinelerin tamirlerini parça değiştirilmeden yapılması durumunda kısa sürede yapıp teslim edebiliyoruz. Bunun dışında yedek parça kullanılırsa da elimizden geleni yaparak 75. Yıl beyaz eşya tamir ekibi olarak her türlü yardım da bulunmaya özen gösteriyoruz.

Çamaşır makinesi tamiri için 75. Yıl beyaz eşya servisinin telefon numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca çamaşır makinesini yeni aldınız ve hiçbir şekilde kuramadınız. Temiz su hortumu veya kirli su hortumunun kısa gelmesi veya musluk eksikliği yüzünden de yapılamaması halinde 75. Yıl beyaz eşya teknik servisi arayabilirsiniz.

75. Yıl Mahallesi bulaşık makinesi servisi

Bulaşıkları el de yıkamak istemeyen bayanlar ve bekar erkekler için üretilmiş olan bulaşık makinesi tamirlerini yapıyoruz. Bulaşık makinesi arızasından sonra kısa sürede hızlı bir şekilde tamirlerin yapılmasını yaptırmak isterseniz bizlere hızlıca ulaşmalısınız. Çünkü bizler 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servis ekibimizi aynı saatte gönderiyor olsak da, bazen yedek parça veya ana kart tamirleri için yeni yedek parça tedarik etmek 1 ile 3 günü bulabilir. Bu geçen sürenin daha da uzamaması için mutlaka bizlere çok hızlı ulaşmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Bulaşık makinelerin de çıkan arızaların hemen tespit edilebilmesi için bulaşık makinesi tamircisi arkadaşımıza çıkan arızayı anlatmanız gerekmektedir. Bu sayede arıza tespiti daha hızlı yapılarak makineniz daha da hızlı onarımı sağlanacaktır. Ayrıca 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarımızın yedek parçalara ihtiyaç duyulması ile de servis araçlarımızdan temin edilebilmektedir.

75. Yıl elektrik süpürgesi servisi

75. Yil Mahallesi elektrik supurgesi tamircisi

Evlerin yardımcısı ve tozların hemen alınması için baş yardımcınız elektrik süpürgesinin arızalanması ile evinizi ne ile temizliyorsunuz? Diğer bazı ürünlerin arıza yapması ile el ile temizlenmesi kolay olmuş olsa da, evlerin tozlarının alınması maalesef el ile pek mümkün olmayabilir. Bizler 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanları olarak elektrik süpürgesi tamirini kısa sürede yapmaktayız.

Sizler de hem çok iyi hem de işini çok iyi yapan teknik servisler arasında en iyisi ile çalışmak istiyorsanız, lütfen 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarımızı arayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80