Beyaz Eşya Servisi

Sultangazi beyaz eşya servisi

Sultangazi beyaz eşya servisi; Sultangazi’nin Mahallelerine beyaz eşya tamircisi ismi ile hizmet veren uzman firmalardan biridir. Bulaşık makinesi arızası, çamaşır makinesi tamiri, elektrik süpürgesi arızası, buzdolabı tamiri ve diğer ürünlerin tamir ve bakım servisini yapan firmamız hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyorum. Sultangazi beyaz eşya tamircisi ismi ve unvanı ile Sultangazi de teknik servis hizmetlerini yürüten ende ve çalışkan servis dükkânlarından biriyiz.

Burada haftanın 7 günü ve günün neredeyse bütün saatlerinde ulaşabileceğiniz bir beyaz eşya servis ustası mutlaka vardır. Bu ürünlerin tamirinin yapılması ve telefonda basit arızalar için yardımcı olmak için her zaman hazırız. Ayrıca geç saatlerde aradığınız da bile bir sonraki gün için Sultangazi beyaz eşya servisinden randevunuzu oluşturmak için bizi 0212 535 10 80 numarasından hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sultangazi beyaz eşya yedek parça temini

Beyaz eşya servisi firmaları diğer mesleklere göre çok daha fazla yedek parça kullanır. Çünkü buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerin kullanımı çok basit olmasından dolayı ayarlarının kendi kendine bozulması mümkün değildir. Eğer çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi çalışmıyorsa mutlaka bir parçanın arıza yapmasından kaynaklanmaktadır. Bizler de beyaz eşya tamir servisi ve yedek parça temini ile ilgili hizmetler yürütüyoruz. İhtiyacınız olan ürünlerin bulunup evinize teslim edilmesi Sultangazi beyaz eşya yedek parça servis hizmetleri tarafından hızlıca yapılmaktadır.

Evinizde ki beyaz eşyaların bozulmasından sonra beyaz eşya tamircisi çağırmanız gerekir. Bazı müşterilerimizin bozulan ürünleri tamir ettirmek için beyaz eşya tamiri yapan yerleri aramak yerine kendilerinin tamir işlerine kalkıştıklarını görmekteyiz. Böyle bir durumda Sultangazi beyaz eşya servisi firmamızdan randevu almak yerine Sultangazi de beyaz eşya yedek parçaları satan yerler diye arama yaparak bizlere ulaşmaktalar. İstediğiniz yedek parçaya ulaşamıyorsanız bizi arayıp hızlı iletişim telefon numarasından ihtiyacınız olan ürünün fiyatını sorgulatabilirsiniz.

Sultangazi de beyaz eşya servisi Sultançiftliği’nin neresinde

Sultangazi ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Çok eskiden Sultançiftliği olarak anılırdı. Sonrasında Gazi Mahallesi ile birleşince Sultançiftliği isminden Sultan alınıp Gazi Mahallesi isminden de Gazi ismi alınarak birleştirildi. Sultangazi büyük yerleşim yerlerinden biridir. Bizler burada beyaz eşya servisi işini yaparken mutlaka bütün müşterilerimize tam vaktinde ulaşmaya çalışıyoruz. Her ne kadar büyük yerleşim yerlerinde servis sıkıntısı yaşanıyor olsa da, Sultangazi de öyle olumsuz bir durum yoktur. Çünkü bütün Mahalleler yan yana olması ve aralarında boş arazi, orman gibi bölgelerin olmaması işimizi kolaylaştırmaktadır.

Firmamız Sultangazi beyaz eşya servisi Sultangazi’nin Sultançiftliği Mahallesindedir. Buranın yanı sıra Cebeci Mahallesinden de çok fazla beyaz eşya tamiri için bizlere ulaşan kişiler olmasından dolayı buraya da yoğun bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz. Sizler de Sultangazi’de ki işyeri veya evinizde ki bazı beyaz eşyalar bozulduğunda tamir ettirmek için tercihinizi bizden yana kullanın.

Hizmetlerimiz

Çamaşır makinesi servisi
Sultangazi çamaşır makinesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

bulaşık makinesi servisi
Sultangazi bulaşık makinesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Ankastre fırın servisi
Sultangazi ankastre fırın servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Buzdolabı servisi
Sultangazi buzdolabı tamir servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Fırın servisi
Sultangazi fırın tamir bakım servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi servisi
Sultangazi elektrik süpürgesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Sultangazi beyaz eşya tamircisi ile en güvenilir hizmet

Sultangazi beyaz esya tamircisi
Sultangazi beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya servisleri beyaz eşyaların tamirini yapmak için eve yerinde servis hizmeti sağlayan kuruluşlardır. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler Sultangazi beyaz eşya tamircisi veya diğer firmaları da elbette teknik servise çağırabilir. Yalnız şunu bilmeniz de yarar var. Sultangazi de beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında en ön sıralardan kendine yer edinen firmamızdan randevu almanız için birçok sebep var. Güvenli bir işletmeden kim hizmet almak istemez ki. İşte sizlere Sultangazi beyaz eşya tamircisi ve ustalarımızı diğer beyaz eşya servislerinden ayıran bazı özellikler;

 • Beyaz eşya ustası olarak çalışanların tamamın da belge olup ayrıca çok fazla bilgilidirler.
 • Eve servise gittiklerinde sadece işlerine odaklanıp işlem yaparlar.
 • İşine, Müşterilere ve çalıştığı şirkete saygılıdırlar.
 • Yedek parça değiştirmeden önce bozuk olan ürünü tamir etmeye çalışırlar.
 • Gereksiz yere yedek parça değiştirmezler.
 • Servis ücretlerinin artması ve prim yazılması için boşu boşuna müşteriye masraf çıkarmazlar.
 • İşlem sonrasında 1 yıllık garanti ve yapılan işlemleri form üzerinde belirtir.
 • Sultangazi beyaz eşya tamircisi sadece kendi personelleri ile iş yapar.
 • Sultangazi beyaz eşya tamiri yapılırken yedek parçalar sadece bizim tarafımızdan alınır.
 • Sultangazi beyaz eşya yedek parça için sadece tarafımızdan satın alınan parçalar kullanılır.
 • Sultangazi beyaz eşya servisi asla sizi kandırmaz. Ne varsa onu söyler.

Sultangazi beyaz eşya servisi yetkili servis mi?

Sultangazi beyaz esya teknik servis

Hayır. Bizler Sultangazi beyaz eşya servisi olarak çalışsak da hiçbir firmanın yetkili servisi değiliz. Yetkili servisler ile ilgili soracağınız bazı konular varsa lütfen arama motorlarına ilgili firmanın ismini yazdıktan sonra yetkili servis te yazıp arama yapabilirsiniz. Örnek olarak “Arçelik yetkili servis” veya Beko, Bosch, Ariston, Vestel, Philips, Siemens ve Altus gibi markaların da yetkili servislerine bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Sultangazi beyaz eşya tamircisi garantili cihazlara bakıyor mu?

Hayır. Garantili olan cihazlara kesinlikle bakmıyoruz. Garantisi devam eden çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, buzdolabı ve diğer ürünleri ilgili markanın yetkili servislerine götürüp ücretsiz tamirini yaptırabilirsiniz.

Eğer garantili cihazları Sultangazi beyaz eşya servisi ve diğer özel servislere arıza tespiti yapılıp tamir edilmesi için bırakırsanız kullandığınız ürün garanti dışında kalacaktır. Bu ürünlere yetkili servisler haricinde dışardan müdahale olmaması gerekir.

Yalnız şöyle bir durum var. Garantili olan bir beyaz eşyayı yetkili servise götürdüğünüzde bu arızanın garanti kapsamında olmadığını ve tamir için ücret alınacağı belirtilirse o zaman da istediğiniz bir servise bu ürünü götürebilirsiniz. Yani yetkili servisler beyaz eşya tamirini ücretsiz onarmak için mutlaka kullanıcı hatası olmaması gerekir. Eğer ürünü siz bozduysanız, (ürüne su dökmek, kırmak, zorlamak, içini açmak, başka servisler tarafından tamirine kalkışmak) ürün ücretsiz onarılmayıp sizlerden haklı olarak ücret talep edilecektir.

Sultangazi beyaz eşya servis ücretleri

Garantisi biten beyaz eşyaların tamir edilmesi için beyaz eşya tamircisi çağırmadan önce en çok merak edilen konulardan biri de beyaz eşya servis ücretleridir. Yalnız servis ücretlerinin hangi konularda alınacağı ve ürünü yaptırmak istemediğinizde neden servis ücretinin istendiği çok tartışılan bir durumdur. Bu durumun izahı için hemen aşağıda Sultangazi beyaz eşya servis ücretlerine linkine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Sultanagazi beyaz eşya tamir ücreti için bizi arayıp makinenin nasıl bir arıza verdiğini anlatmanız gerekir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda yaklaşık servis ücret bilgisi yerine net olarak alınacak servis ücreti söylenir. Böylelikle Sultangazi beyaz eşya teknik servis ustamızı çağırdığınızda ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilmiş olursunuz. Bütçenizi sarsmamak durumlara mahal vermemek ve sonradan servis ücretine ekleme yapılmaması için mutlaka beyaz eşya tamir fiyatlarını servis çağırmadan önce sorunuz.

Beyaz eşya tamir dükkânına en çok hangi tamirler gelir?

Bildiğiniz üzere Sultangazi beyaz eşya tamircisi eve servis hizmeti verirken bazı makinelerin daha fazla bozulduğunu görmekteyiz. Her ne kadar bazı markaların da kronik hastalık gibi çabuk bozulup kırılan makineleri olsa da bu markaların hatalarından bahsetmek yerine sadece en çok karşılaştığımız arızalardan konuşacağız. Mesela bu arızalar genellikle bu şekildedir. Şunlar;

Çamaşır makinelerinin için çorap veya farklı bir cismin sıkışıp makinenin suyu boşaltmasına izin vermemedir. Bazen su tahliye motorundan bu cismi çıkarıyor olsak da genellikle çamaşır makinesi ters çevirip alttaki büyük hortumdan çıkartmak zorunda kalıyoruz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda Sultangazi beyaz eşya servisi firma telefonlarından yardım isteyebilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde ise genellikle su ısıtmama sorunları oluşur. Bulaşık makinesi gelen su ısınmadığı zaman makine soğuk yıkama yapar. Bu şekilde bir yıkamadan da tabak ve bardakların temizlenmesi beklenemez. Bu durum genellikle rezistans değişimi ile gerçekleşip işlem süresi 30 dakikanın altındadır.

Elektrikli süpürge arızalarına göz attığımız da motor arızaları ve elektrik süpürgesi çekmiyor sorunlarını daha fazla görüyoruz. Bu durumda motor elden geçirilir tamir edilir. En kötü ihtimal motor değiştirme işlemi uygulanır. Çekmiyor sorunu da filtrelerin tıkalı olup temizlenmemesi, temizlenememesi ve motorun zayıf olmasından kaynaklanmaktadır.

Buzdolabı arızaları da altı soğutmuyor sadece üstü soğutuyor arızaları çok daha fazla yaşanabilmektedir. Bu durumda motor elden geçirilir, motorda ki gaz basıncı ölçülüp gerekirse gaz basımı yapılır. Ayrıca buzdolabın kılcal damarlarının açık ve delik olup olmadığına bakılır.

Sultangazi de karşılaştığımız bazı çamaşır makinesi arızaları

Sultangazi beyaz esya teknik servisi

Çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri için Sultangazi çamaşır makinesi tamircisi sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

 • Çamaşır makinesi su boşaltmaya geçerken arızaya geçiyor ise hemen telefon numaralarımızdan randevu alın.
 • Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyor ise lütfen hemen elektrik prizini çekin ve servisi arayın.
 • Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor sorunu ile karşılaşmanız durumunda hemen randevu almalısınız.
 • Çamaşır makinesi arıza veriyor ve yıkama başlamıyor ise Sultangazi beyaz eşya servisi telefonunu arayınız.
 • Çamaşır makinesi çalışıyor ama tambur dönmüyor hemen Sultangazi beyaz eşya tamircisi ve ustalarını arayın.

Çamaşır makinesi arızaları için garantisi devam etmekte olan cihazlarınızı yetkili servislere tamir ettirmelisiniz. Bizler Sultangazi beyaz eşyaların tamir, bakım ve yedek parça değiştirmek için kurulan bir özel servisiz. Garantili çamaşır makinelere bakma yetkimiz yoktur.

Bulaşık makinesi arızaları ve yapmanız gerekenler

Sultangazi bulasik makinesi servisi

Bulaşık makinesi arıza kodları ve çözümleri için Sultangazi Bulaşık makinesi tamircisi sayfasına göz atabilirsiniz.

 • Bulaşık makinesi tabakları güzel yıkamıyor soğuk yıkama yapıyor arızası için lütfen hemen bizi arayın.
 • Bulaşık makinesi arızaya geçiyor, yıkama başlamıyor arızasının tamir edilmesi için hemen ara ve servis iste.
 • Bulaşık makinesinden su sızıyor. Nereden geldiği konusunda fikrim yok diyorsanız bizi arayabilirsiniz.
 • Bulaşık makinesi bozulduysa Sultangazi beyaz eşya servisi iletişim numarasını arayınız.

Bulaşık makinesi yeni olan veya garantili olan müşterilerimizin yetkili servislere makine tamirlerini yaptırmaları önerilir. Sultangazi beyaz eşya servisi özel servistir. Tamirini yapmamız halinde makineniz garanti dışı kalacaktır.

Elektrik süpürgesi arızalarından bazı örnekler

Sultangazi elektrik supurgesi tamiri

Elektrik süpürgesi sorun ve çözümleri için buraya, ayrıca Sultangazi elektrik süpürgesi tamircisi için buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

 • Elektrik süpürgesi çekmiyor tozları almıyor ise bizi 0212 535 10 80 numarasından arayıp randevu alınız.
 • Elektrik süpürgesi çalışmıyor ise Sultangazi beyaz eşya servisi iletişim numarasından bizi aramalısınız.
 • Elektrik süpürgesinden kötü koku geliyor ise makineyi çalıştırmayın ve derhal bizi arayın.

Elektrik süpürgesinin garantisi varsa o özel beyaz eşya servisi yerine tamir, bakım ve diğer arızalar için ilgili markanın yetkili servislerini ziyaret etmelisiniz.

Sultangazi de buzdolabında meydan gelen problemler

Sultangazi buzdolabi tamiri

Buzdolabı sorunları ve çözümleri için buraya tıkla, ayrıca Sultangazi buzdolabı tamircisi içinde bu sayfamıza tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

 • Buzdolabı yeteri kadar soğutmuyor problemi yaşıyorsanız bizi mutlaka telefon ile arayıp bilgi alınız.
 • Buzdolabı çalışırken çok ses geliyor ve gürültülü çalışıyor ise 0212 535 10 80 numarasından randevu alınız.
 • Buzdolabının altı soğutmuyor ise bu sıklıkla yaşanan arıza içinde bizlere ulaşmanız gerekmektedir.
 • Buzdolabının içinde su var ve temizlememe rağmen yine de su toplanıyor diyorsanız randevu alınız.
 • Buzdolabı bozuldu hiç çalışmıyor diyorsanız Sultangazi beyaz eşya tamir servisi numarasından aramalısınız.

Garantili buzdolaplarını beyaz eşya ustasına götürmek yerine yetkili servislere yaptırmalısınız.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz Sultangazi Mahalleleri

 • Habipler Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Malkoçoğlu Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Uğur Mumcu Mahallesi
 • Yayla Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi
 • Zübeyde Hanım Mahallesi
 • 50. Yıl Mahallesi
 • 75. Yıl Mahallesi
 • Cebeci Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eski Habipler Mahallesi
 • Gazi Mahallesi
 • Ve diğer Sultangazi mahalleleri

Sultangazi beyaz eşya servisi yol tarifi

Sultangazi’den firmamıza gelecekseniz yolunu hiçbir şekilde şaşırmayacağınız bir harita bırakıyorum aşağıya. Bu haritadan yola çıkarak Sultangazi beyaz eşya servisi ve tamir hizmetleri dükkânımıza hemen varmış olacaksınız. Dilerseniz 0212 535 10 80 telefon numarasından arayıp beyaz eşya teknik servis ustasından da yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar uygulaması sayesinde bize ulaşmanız çok kolay olabilir. Arama bölümüne “Sultangazi beyaz eşya servisi” yazıp arama yap tuşuna basarsanız firmamıza gelmek için çok kolay yol tarifi alabilirsiniz.

Yandex ve bazı haritaları kullanacaksanız o zaman Google’nin aksine arama kısmına “Sultangazi beyaz eşya tamircisi” yazmalısınız. Doğru adresin olup olmadığını kontrol etmek için dikkatli kontrol etmelisiniz.

İsterseniz hiç uğraşmadan ve firmamıza gelmeye hiç zahmet etmeden bizi 0212 535 10 80 servis numarasından arayıp istediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu