Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik servisi ihtiyaçlarınızı yakından takip ederek ona göre teknik servis isteğinizi yerine getiriyor. Arçelik beyaz eşya servisi size en yakın konumda profesyonel hizmet etmeye devam ediyor. İstanbul beyaz eşya servisi Arçelik ve diğer beyaz eşya markalarının tamir, arıza, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Sizler de Arçelik beyaz eşya tamiri için arıza kaydı bırakmak isterseniz lütfen 0212 535 10 80 numaralı telefon hattımızdan arayınız.

Arçelik teknik servis iletişim numaramız ile yapacağınız görüşme sonunda Arçelik beyaz eşya servisi ile ilgili istediğiniz sorulara kısa süre de yanıt bulabileceksiniz. En doğru çözümler ve Arçelik tamir servisi için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Arçelik beyaz eşya arıza kaydı bırakarak sizler de garanti dışında kalan, garantisi bitmiş veya Arçelik yetkili servisine yaptırmak istemediğiniz arızaları bizlere yaptırabilirsiniz. Firmamız Arçelik yetkili servisi değildir. Özel olarak çalışan ve gerçek anlamda profesyonel hizmetler sunan özel beyaz eşya servisidir.

Arçelik beyaz eşya teknik servisi

Onca beyaz eşya markaları arasında Arçelik beyaz eşya markasını tercih etmek ile iyi bir tercih yapmışsınız diyebiliriz. Bizler Arçelik beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya markalarını çok iyi tanıyor ve hepsinin tamirlerini yapıyoruz. Beyaz eşya markaları arasında yedek parçası çok fazla bulunan, uygun fiyata satılan, ürünleri kaliteli olan ve gerçekten de çok iyi teknik servis hizmeti olan firmalardan biri Arçelik markasıdır. Zaten beyaz eşya veya beyaz eşya arızaları ile ilgili bilgi almak istediğinizde soracağınız ilk kişi Arçelik servisi veya Özel Arçelik beyaz eşya servisidir. Bizler de Arçelik beyaz eşya teknik servisi olmamızdan dolayı Arçelik hakkında yukarıda yazmış olduğumuz deneyimlerimizin kanaatine vardık.

Beyaz eşyaları satın aldığınız da şöyle birkaç yere göz gezdirdikten sonra eğer ürünün üzerinde garanti ile ilgili bir bilgilendirme ibaresi yoksa hemen garanti süresinin kaç yıl olduğunu sorarız. Çünkü garanti olmazsa beyaz eşya arızası ile uğraşmanız bir hayli ücret tutacaktır. Sizi psikolojik olarak yoracak ve belkide bir daha bu markayı almam diye kendinize söz vereceksiniz. Arçelik beyaz eşya servisi de sizlere Arçelik uygun fiyatlı Arçelik markasını tavsiye ediyor ve en yakın Arçelik servisi dediğinizde de sizlere İstanbul da hizmet verdiğimizin bilgisini sunmak istiyorum.

Arçelik yetkili servisi misiniz?

Arcelik servisi

Biz Arçelik beyaz eşya servisi olarak çalışsak da özel olarak tamir hizmeti sunan profesyonel beyaz eşya tamir firmasıyız. Bizler Arçelik yetkili servisi değiliz. Arçelik servisi ve garantili Arçelik beyaz eşya tamiri için lütfen Arçelik yetkili servisleri arayınız.

Arçelik beyaz eşya tamircisi olarak sadece garanti dışında kalmış Arçelik beyaz eşyaları, Garanti süresi dolan, spot alınıp Arçelik yetkili servis garanti kapsamında olmayan ve kullanıcı hatası olup Arçelik servisi tarafından yapılmayan beyaz eşyaların arızalarını yapıyoruz.

Arçelik teknik servis ile iletişime geçmek isterseniz lütfen internet üzerinden Arçelik müşteri hizmetleri numarasını bulup arayınız. Ayrıca Arçelik web site adresi içinde arcelik-com-tr sayfasına giriş yaparak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arçelik servisi hangi ürünleri tamir eder?

Arçelik beyaz eşya servisi ve beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız Arçelik markasına ait bütün ürünlerin tamirlerini yapabilirler. Yalnız bazı ürünlerin çok uygun fiyata satılıyor olması veya sıfırını almanızın daha mantıklı olması ile ilgili olan ürünlerin tamirleri yapmıyoruz. Mesela: Arçelik su ısıtıcı Arçelik mağazalarında 150 TL’ye satıldığınız varsayalım. Arçelik su ısıtıcı tamiri de ortalama 80 – 130 TL arasıdır. Bu durumda Arçelik servisi veya Arçelik ürünlerini satan mağazadan yeni bir ürün almak daha faydalı olacaktır. İşte bu nedenle müşterinin mağdur olmaması açısından sadece tamir ettirmeye değecek olan Arçelik ürünlerini tamir ediyoruz. Bu ürünler kısaca:

  • Arçelik buzdolabı tamiri
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik kurutma makinesi tamiri
  • Arçelik elektrik süpürgesi tamiri
  • Arçelik ankastre tamiri
  • Arçelik ankastre set fırın tamiri
  • Arçelik set üstü ocak tamiri
  • Arçelik davlumbaz tamiri

Arçelik bulaşık makinesi servisi

Arçelikten yeni bir bulaşık makinesi aldınız. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Yeni ürün aldığınız için bulaşık makineniz 2 ve uzatılmış garanti ile birlikte Arçelik servisi tamir işlemlerini üstlenecektir. Yalnız garanti bittikten sonra size işte o zaman yardımcı olabiliriz. Arçelik bulaşık makinesi servisi ile ilgilenen profesyonel beyaz eşya tamircisi dostlarımız ile birlikte en ince ayrıntısına kadar Arçelik bulaşık makinesi tamiri yapılabilmektedir. İhtiyacınız olan tel şey Arçelik bulaşık makinesi servisi iletişim numarasını arayıp Arçelik beyaz eşya servisi konusunda yardım istemektir.

Arcelik Beyaz Esya Tamiri

Arçelik bulaşık makinesi arıza probleminin giderilmesi Arçelik bulaşık makinesi tamirinden çok daha zordur. Genellikle müşterinin evinde bulaşık makinesi tamiri yapılıyor olsa da genel itibariyle Arçelik servisi ve uzman arkadaşlarımız dükkana taşımak zorunda kalabiliyorlar. Bulaşık makinesinin tamirlerini yapılıp bir daha da arıza yapmaması için bulaşık makinesi tamiri yapılırken her tarafının açılıp tek, tek testten geçirdiğimizin bilgisini vermek istiyorum.

Garantili bulaşık makinesi tamiri için Arçelik yetkili servisi aramalısınız. Bununda dışında olan garantisiz Arçelik bulaşık makinesi tamiri için ise Özel Arçelik beyaz eşya servisi dükkanını arayabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesi bir ev de buzdolabından sonra alınan ilk beyaz eşya ürünüdür. Çamaşırların elde yıkanmaması için çamaşır makinesini almak ve aynı zaman da çok iyi bir beyaz eşya markası almalısınız. Arçelik çamaşır makinesi almak istiyorsanız ama hangi Arçelik çamaşır makinesi modelinin pek arıza vermediğini öğrenmek istiyorsunuz. Bunun için Arçelik çamaşır makinesi servisi ile ve Arçelik servisi ile görüşüp sizlere samimi olarak cevap vermelerini isteyebilirsiniz. Bizler bu konuda dürüst olarak cevap verebileceğimizin teminatını verebiliriz. Çünkü Arçelik firması veya her hangi bir Arçelik servisi ile hiçbir bağlantımız yoktur.

Arçelik çamaşır makinesi tamiri için mutlaka garantili olan çamaşır makinesini Arçelik teknik servisine yaptırmalısınız. Garantisi devam eden çamaşır makinesi arızasını yetkili olmayan en yakın Arçelik beyaz eşya tamircisine yaptırsanız çamaşır makineniz garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu durumda her hangi bir arıza da Arçelik servisi tamir işlemini reddedecektir. Ayrıca Arçelik çamaşır makinesi arıza bulma ve tamir için de gelen beyaz eşya servisleri belirli bir ücret karşılığında tamir işlemini yapacaklardır.

Arçelik buzdolabı servisi

Buzdolabı olmazsa akşamdan kalan ne bir yemeği saklayabilir ne de soğuk bir su içebilirsiniz. Hayatımızın vazgeçilmez kaynağı olan yiyecekleri saklayıp koruyabilmemiz için iyi bir buzdolabı almamız şart. Eğer Arçelik buzdolabı aldıysanız şanslı olduğunuzu vurgulamak istiyorum. Çünkü Arçelik buzdolabı servisi ve teknik bakım uzmanı olarak Arçelik buzdolabı bazı markalara göre uygun fiyata ve kaliteli ürünlerin olduğunu ifade etmeliyim. En küçük modeller değil de, ebat olarak yüksek ve bazı özel tasarımların olduğu Arçelik buzdolaplarını tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Arçelik buzdolabı tamircisi ile hiç muhatap olmadan uzun yıllar garanti kapsamı altında olan Arçelik buzdolaplarını güvenle kullanabilirsiniz.

Arcelik Beyaz Esya Teknik Servisi

Arçelik buzdolabı servisi ve Arçelik beyaz eşya servisine geldiğinizde tamir işlemi ile alakalı günün büyük bir bölümünde sizlere yardımcı olmaya çalışan büyük bir ekip olduğunu göreceksiniz. Arçelik buzdolabı tamir servisi ile ilgili şunu söyleyebilirim ki; bizler Arçelik servisi ile hiçbir bağlantımız olmadan Arçelik beyaz eşya servisi olarak garantisi biten Arçelik buzdolapların tamirini yapmaktayız. Garantili olan buzdolapları lütfen sadece ve sadece Arçelik teknik servisine yaptırın. Arçelik servisi ile alakası olmayan kurum ve kuruluşlara hiçbir zaman garantili Arçelik buzdolaplarınızı emanet etmeyin.

Arçelik elektrik süpürgesi servisi

Piyasa da o kadar çok elektrik süpürgesi markası var ki, şöyle bütün elektrik süpürgesi satan markaları incelediğinizde hangi elektrik süpürgesini alacağınızı bilemeyebilirsiniz. Hatta beyaz eşya ile alakası olmayan bazı markalar bile elektrik süpürgesi üretir. Bu tür markaları da tercih etmeniz fiyat ve performans açısından bütçenize katkı sağlayabilir. Arçelik beyaz eşya servisi elektrik süpürgesi tamiri konusunda da yardımcı oluyor. Arçelik elektrik süpürgesi servisi ile görüşmeniz ile halinde süpürge tamirini kolaylıkla yaptırabileceksiniz.

Elektrik süpürgesi tamiri Arçelik ve diğer markalar tarafından garanti süresi içerisinde yapılmaktadır. Garantisi biten elektrik süpürgeleri de bazı beyaz eşya tamiri yapan ve Arçelik beyaz eşya servisi işinizi yapan özel tamirciler tarafından yapılır. Garantili elektrik süpürgeleri de yalnızca Arçelik elektrik süpürgesi servisi yetkili teknik servislerin yapması önerilmektedir.

Arçelik beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya servis ücreti nedense ülkemizce çok fazla benimsenmemiş konulardan birisidir. Yani evinize kadar gelip arızası olan Arçelik beyaz eşyaların veya herhangi bir markanın arza tespitini yapmak çok kolay değildir. Size verilen arıza tespit tutanağı karşılığında beyaz eşya servis ücreti istenmektedir. Buna da nedense müşterilerimiz tepki göstermektedir. Bu konu senelerce tartışılıyor olsa da müşteriler bu servis ücreti boşuna ödeniyor dese de yetkili beyaz eşya servisleri bunu emeğimizin karşılığı olarak saymaları gerektiğini savunmaktalar.

Beyaz eşya tamirleri yapılmadan önce daha doğrusu randevu alınmadan önce telefonda adres alınırken beyaz eşya servis ücreti belirlenir. Arçelik beyaz eşya servis ücreti özel beyaz eşya servislerinde farklı alınıyor olsa da Arçelik yetkili serviste bu ücret biraz daha fazladır. İşte Arçelik servisi ile özel servisler arasındaki fiyat farkı:

Arçelik yetkili servis beyaz eşya ücreti: 85 TL (2021)

Arçelik beyaz eşya tamiri yapan özel servisler: 30 – 70 TL (2021)

Burada yazılan beyaz eşya servis ücretleri ürün, konum ve bazı büyük arızalar da değişkenlik gösterebilir. Gerek Arçelik servisi gerekse özel Arçelik beyaz eşya servisi belirlenen beyaz eşya servis ücretlerinde değişikliğe gidebilirler.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80