Beyaz Eşya Servisi

Gaziosmanpaşa Arçelik Servisi

Arçelik beyaz eşya arızası ile karşılaştığınız da, Gaziosmanpaşa Arçelik servisi ve diğer Arçelik bayileri sizlere yardımcı olabilir. Peki Gaziosmanpaşa Arçelik yetkili servis telefonu, adresi, konumu ve hangi hizmetleri verdiklerini biliyor musunuz?

Bildiğiniz üzere Arçelik servisleri bütün ülkemiz de ve dünyanın birçok yerinde hizmet vermektedir. Bu doğrultusu da sizler de hangi il ve ilçe de ikamet ediyorsanız o bölgelerde ki Arçelik servisine ulaşmanız gerekmektedir. Farklı bölgeler yani size uzak olan yerler size hizmet edemezler. Gaziosmanpaşa da ikamet eden ve garantisi devam eden beyaz eşyaların tamirini yaptırmak için size Arçelik Gaziosmanpaşa servisi hakkında gerekli bilgilere yer vereceğiz.

Gaziosmanpaşa Arçelik Teknik Servisi

Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kısaca diğer bütün Arçelik ürünlerini satın aldığınız da size bir kaç yıl yasal mevzuatlar gereği ürün garantisi verilir. Bu garanti kapsamı içerisinde her hangi bir arıza yaşanması halinde Gaziosmanpaşa Arçelik servisi ve diğer tüm yetkili Arçelik servisleri size yardımcı olabilir.

Gaziosmanpaşa Arçelik teknik servisi de size kısa sürede hizmet verecek Arçelik yetkili servisidir. Arçelik firmasının size sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak ve garantili beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Gaziosmanpaşa Arçelik servisi ile görüşebilir ve Gaziosmanpaşa Arçelik beyaz eşya servisi olarak da hizmet veren diğer Arçelik Gaziosmanpaşa servislerine gidebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Arçelik Bayisi Neler Yapar?

Yapmış olduğumuz araştırmalara göre, her Arçelik yetkili servis bayilerinin verdiği hizmetler farklı olabiliyor. Bazılarının yeri küçük olduğu için sadece bir kaç ürün tamir ederken, bazıları ise soğutma ve ısıtma olmak üzere bütün ürünlerin tamirini gerçekleştirebilirler. İşte Gaziosmanpaşa Arçelik servisinin verdiği hizmetler:

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Fırın servisi
  • Davlumbaz tamiri
  • Ankastre set servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Kurutma makinesi servisi

Ayrıca küçük elektrikli ev aletleri tamirini de bu serviste yaptırabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Arçelik Bayi İletişim Bilgileri

İstanbul Gaziosmanpaşa Arçelik bayisi Mevlana Mahallesinde yer almaktadır. Buradan bütün Gaziosmanpaşa ve diğer bazı bölgelere hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Arçelik servisine Mevlana Mahallesi, 869/3 Sokak, No:3A Gaziosmanpaşa / İstanbul adresinden ulaşabilir ve 444 0888 numaralı telefonu arayıp randevu alabilirsiniz.

NOT: Bizler Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Esenler de özel beyaz eşya servisi dükkanıyız. Garantisi devam eden hiç bir markayı tamir etmiyoruz. Ayrıca bu sayfa Gaziosmanpaşa Arçelik yetkili servis bilgilerinin verilmesi için hazırlanmıştır.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80