Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa beyaz eşya servisi

Bayrampaşa beyaz eşya servisi ve teknik servis çalışanları olarak, bütün beyaz eşyaların tamir, bakım ve yedek parça değişimlerini kısa sürede yapabiliyoruz. Bulaşık makinesi tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı ve elektrik süpürgesi tamirlerin arıza tespiti ve tamirini yapmaktayız. Ayrıca beyaz eşya diye adlandırılan diğer ürünler içinde sizlere yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Teknik servis çalışanlarımız tarafından arıza tespit yapılıp onarılması için onay alınan servislerden servis ücreti almıyoruz. Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi ile çalışarak en uygun parçalar, orijinal ürünler, usta işçilik garantisi ve yüksek teknik servis ücretleri ödemeden ürününüz tamir edilir. Bizlere ulaşıp Bayrampaşa beyaz eşya teknik servis kaydı oluşturmak için lütfen 0212 535 10 80 telefon numaramızı arayınız.

Bayrampaşa beyaz eşya teknik servis hizmetleri

Bayrampasa beyaz esya teknik servisi

Beyaz eşyalarını yetkili servislere götürmek istemeyenlerin tercihi olan özel beyaz eşya servislerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa beyaz eşya teknik servis çalışan ekipleri olarak garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamına alınmayan elektronik ürünlerin tamirini yapan bir firmayız. Makinelerin bozulup teknik servise alınması gereken arızalar da kendi özel araçlarımız ile evinizden alıyoruz. Ebat bakımından çok büyük olan beyaz eşya ürünleri arızalandığında teknik servise götürmek yerine eve servis hizmeti veren Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmasını tercih etmelisiniz.

Teknik servis işi ile uğraşan profesyonel firmaların bile randevu oluşturulan bütün işlere gidemediklerini görebiliyoruz. Çünkü buzdolabı ve özellikle 9 kiloluk çamaşır makinelerini dükkâna almak için araç temin etmek çok zor. Büyük ve gerçekten de çok sağlam bir araç ile servis hizmetini sürdürüyor olmanız gerekir. Bayrampaşa beyaz eşya servisi tamircisi çalışanlarımız ve son model büyük araçlarımız ile Bayrampaşa’nın bütün mahallelerine hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz.

Bayrampaşa yetkili beyaz eşya servisi misiniz?

Hayır. Bizler Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi ismi ile hiçbir markanın yetkili teknik servisi değiliz. Özel olarak çalışan binlerce kuruluştan biriyiz. Sizin çok yakınınızda İstanbul Bayrampaşa da hizmet vermekteyiz.

Yetkili teknik servisler ve özel beyaz eşya tamirlerinin tamamı beyaz eşya tamircisi veya beyaz eşya servisi olarak isimlendirilir. Garantisi devam eden ürünleri özel beyaz eşya servislerine götürmek yerine yetkili servislere götürmeniz gerekir. Bizler de bu konuda yetenekli ve çok başarılara imza atmış olan Bayrampaşa özel beyaz eşya servisiyiz. Hiçbir markanın ismi altında çalışmıyoruz. Yalnız hangi marka ve model olursa olsun kolaylıkla tamir ve yedek parça değişikliğini yapabiliyoruz.

Yetkili servisler genellikle marka ismi ve beraberinde yetkili servis ismini kullanmaktadır. Örnek olarak Arçelik yetkili servis veya Bosch yetkili servislerdir. Bu isimleri kullanan kişiler yetkili teknik servislerdir. Hiçbir markanın ismini kullanmadığımızdan dolayı Bayrampaşa beyaz eşya servisi ismi ile çalışıyoruz. Çünkü beyaz eşya tamir servisi için hiçbir markayı ayırt etmeden hepsini çok kolay tamir edebiliriz.

Beyaz eşya tamircisinde verilen hizmetler

bulaşık makinesi servisi
Bayrampaşa bulaşık makinesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Ankastre fırın servisi
Bayrampaşa ankastre fırın servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Buzdolabı servisi
Bayrampaşa buzdolabı tamir servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Fırın servisi
Bayrampaşa fırın tamir bakım servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi servisi
Bayrampaşa elektrik süpürgesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Garantili cihazların tamiri ve bakımını yapıyor musunuz?

Hayır. Garantisi devam eden beyaz eşyaların tamir, bakım, onarım ve arıza tespiti gibi işlemleri yapmıyoruz. Kullandığınız ürün garantili ise yetkili servisler ile iletişime geçerek ücret bir şekilde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Hiç bir Bayrampaşa beyaz eşya teknik servis firmasına ücret ödeyerek tamir ettirmenize gerek yok.

Eğer beyaz eşya ürünlerinizden biri bozulup garanti kapsamına alınmayacaksa o zaman da sizlerin de onayından sonra elbette Bayrampaşa beyaz eşya servisi firması olarak tamirini yapabiliriz. Yalnız bir daha bu ürünü yetkili servislere götürüp ücretsiz işlem yaptıramazsınız.

Beyaz eşya tamircisi Bayrampaşa İstanbul da

Bayrampasa beyaz esya tamircisi

Evlerin yardımcısı olarak tanına beyaz eşya kategorisine giren ürünlerin tamiri Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi tarafından yapılır. İstanbul’un farklı ilçelerinde beyaz eşya tamircileri mutlaka vardır. Yalnız bu tamircilerin isteğinizi tam olarak anlamak ve tamamen sizin çıkarlarınızı gözeterek işlem yapması muhtemelen çok zordur. Çünkü herkes kendi firmasının çıkarları doğrultusunda çalışarak hem kendi hem de firmanın kazanmasını ister. Bizler her ne kadar beyaz eşya teknik bakımını yapıyor olsak da diğer beyaz eşya tamircilerinden farklı bir özelliğimiz var.

İstanbul Bayrampaşa beyaz eşya tamir teknik servisi çalışanlarımız arıza tespitinden sonra hemen yeni bir parça takma peşinde değiller. Öncelikle ürünün bozulma nedenlerini çok iyi tespit ederek bozuk olan parçanın tamir edilmesi için değerlendirme yapılır. Yapılan araştırma sonucunda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürgesi veya buzdolabının bozuk olan parçanın değiştirilmesine gerek olup olmadığına bakılır. Eğer bu bozuk olan ürün tamir edilecekse Bayrampaşa beyaz eşya servis ustası tarafından müşteriye bilgi vererek parça tamirini yapmaya başlar. Eğer parçanın randıman vermeyeceği tespit edilirse, bu sefer de sıfır orijinal yedek parça takılması için fiyat teklifi verilir.

Yani bozuk olan ürünün tamir edilmesi veya yeni parça takılması konusunda mutlaka her iki tarafta da siz kazanacaksınız. Bayrampaşa beyaz eşya servisi iletişim numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bayrampaşa beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşya servis fiyatlarımız ürünlerin arızasına, ürün markasına, ürünün modeline, cins ve model yılına göre değişmektedir. Bu konuda normal sabit ve her türlü beyaz eşyadan sabit ücret alınması gibi bir durum yoktur. Bayrampaşa beyaz eşya servis ücreti belirlenmeden önce sizlerden bazı bilgiler istenir. Bu bilgiler doğrultusunda hiç dükkânımıza bile gelmeden beyaz eşya servis ücreti belirlenir.

TAVSİYE: Bayrampaşa beyaz eşya servis ücretleri sayfamızdan detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya kategorisine girip bozulan bir ürünü tamir ettirmek için firmamıza geldiğinizde ürünün tamir edilmeden önceki süreçler şeffaf bir şekilde anlatılır. Beyaz eşya servis fiyatı açıklanır. Hangi işlemler doğrultusunda ek ücret alınır. Hangi işlemlerin ücretsiz olduğu bazı sormanız halinde bazı yedek parçalarında fiyatları söylenir.

Yani Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmasından teknik servis çağırmadan önce ne kadar ücret ödeyeceğinizi mutlaka bilirsiniz. Kendinizi olan göre hazırlar ve bütçenizi zorlayacak sürpriz durumlardan kendinizi korumuş olursunuz.

Bayrampaşa da tamir edilen beyaz eşya ürünleri

 • Çamaşır Makinesi Servisi,
 • Bulaşık Makinesi Servis,
 • Elektrik Süpürgesi Servis,
 • Fırın Servis,
 • Şofben Servis,
 • Küçük Ev Aletleri Servis,
 • Aspiratör Servis,
 • Ankastre servis
 • Buzdolabı Servis,

Bayrampaşa beyaz eşya yedek parça

Beyaz eşya sınıfına giren ürünler bozulduğunda nadir arızalar hariç genellikle yedek parça takılması ile sonuçlanır. Çünkü bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi gibi ürünlerin karıştırıp bozulma gibi bir ayarı yoktur. Kullanılan parçaların bozulması sonucu genellikle yedek parçalar arızalanıp tamir edilir. Tamirini yapmak istediğiniz ürünlerin yedek parçalarını Bayrampaşa beyaz eşya yedek parça teknik servis dükkânımızda bulabilirsiniz. Yerimiz Bayrampaşa da ve size en yakın konumda. Bayrampaşa beyaz eşya servisi ve yedek parça dükkânımıza gelecek gibi bir durumunuz yoksa bizimle iletişime geçerek istediğiniz beyaz eşya yedek parçasını evinize teslim edebiliriz.

Teknik servis çalışanlarımız randevusu önceden alınan ev ve iş yerlerine tamire giderken yanlarında hazırlayıp götürdükleri bazı beyaz eşya yedek parçaları olur. Bu yedek parçalar genellikle en çok kullanılan marka ve modellere ait ürünlerdir. Yedek parça ihtiyacının olması durumunda hemen müşteriye hızlı fiyat teklifi oluşturup kabul edilmesi durumunda bekletilmeden ürün montajı yapılıp teslim edilir.

Bayrampaşa da sıklıkla karşılaşılan çamaşır makinesi arızaları

Bayrampasa camasir makinesi tamiri

Çamaşır makinesi arızalarına ait sorun ve çözümler konusunu okumak için buraya, ayrıca Bayrampaşa çamaşır makinesi tamircisi sayfasına da bakabilirsiniz.

 • Çamaşır makinesi dönmüyor sorunu için hemen Bayrampaşa beyaz eşya ustasını arayıp servis oluşturabilirsiniz.
 • Çamaşır makinesi çalışırken çok ses çıkıyor ise müdahale etmeden Bayrampaşa beyaz eşya arıza kaydı için arayın.
 • Çamaşır makinesi su almıyor ise musluğu kontrol ettikten sonra Bayrampaşa beyaz eşya servisi arayıp randevu alın.
 • Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ve arızaya geçiyor ise lütfen 0212 535 10 80 iletişim telefon numarasından arayın.
 • Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor hata veriyor ise hemen Bayrampaşa en yakın beyaz eşya servisini arayın.
 • Çamaşır makinesi motoru dönmüyor, motor arızalı ve motor değişimi için Bayrampaşa beyaz eşya yedek parça büromuzu arayın.
 • Çamaşır makinesinden yanık kokusu geliyorsa derhal fişi çekip Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi numarasını arayıp durumu izah edin.

Çamaşır makinenizin garantisi devam ediyorsa özel beyaz eşya servisi yerine yetkili teknik servisleri çağırmalısınız.

Bayrampaşa da gördüğümüz bazı bulaşık makinesi arızaları

Bayrampasa bulasik makinesi tamiri

Bulaşık makinesi sorunları çözümleri için buraya tıkla, ayrıca Bayrampaşa bulaşık makinesi tamircisi sayfasına bakıp gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Bulaşık makinesi tabakları kırıyor ise makinayı durdurup derhal beyaz eşya servisi telefonlarını arayınız.
 • Bulaşık makinesi su almıyor ise musluğu kontrol edip bizi telefonlarımızdan hemen arayın.
 • Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor yani soğuk yıkıyor ise 0212 535 10 80 numarasından randevu alabilirsiniz.
 • Bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor ve arızaya geçiyor ise makinanın iptal tuşuna basıp randevu alın.

Bayrampaşa teknik serviste yapılan bazı buzdolabı tamirleri

Bayrampasa buzdolabi tamiri

Buzdolabı arızaları ve çözümlerinin paylaşıldığı sayfa için buraya,  aynı zaman da Bayrampaşa buzdolabı tamircisi sayfasına bakıp buzdolapları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Buzdolabı soğutmuyor ise hemen Bayrampaşa beyaz eşya servisi iletişim numaralarını arayın.
 • Buzdolabı buzluk soğutmuyor ise lütfen randevu alınız.
 • Buzdolabı altı soğutmuyor buzluk soğutuyor ise randevu almak için bizi arayabilirsiniz.
 • Buzdolabı motor değişimi için randevu alıp marka model belirtiniz.
 • Buzdolabı gazı bitti ve gaz basımı için lütfen 0212 535 10 80 numarasından randevu alınız.
 • Buzdolabının garantisi devam ediyorsa yetkili servis çağırınız. Özel servisler yetkili teknik servisler değildir.

Karşılaştığımız bazı elektrik süpürgesi arızaları

Elektrik süpürgesi arıza bakım ve çözümleri için buraya tıkla. Ayrıca Bayrampaşa elektrik süpürgesi tamircisi sayfasına da bakınız.

 • Elektrik süpürgesi toz almıyor, çekmiyor sorunun tamir edilmesi için lütfen randevu alıp bilgilerinizi bırakınız.
 • Elektrik süpürgesi motorundan duman çıkıyor ise Bayrampaşa beyaz eşya tamircisinden randevu alınız.
 • Elektrik süpürgesi motorundan kötü koku veya yanık kokusu geliyor ise hemen teknik servisi arayın.
 • Elektrik süpürgesi kablosu koptuysa lütfen fişten dikkatlice çekip asla çalıştırmadan bizi arayın.
 • Elektrik süpürgesi motor değişimi için Bayrampaşa beyaz eşya servisi ustalarımızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi de diğer ürünler gibi garanti kapsamında olan cihazlardır. Eğer Elektrik süpürgesinin garantisi varsa ve gün bazında halen devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisini arayın. Bizler Bayrampaşa da beyaz eşya tamir servisi işini yapan özel bir teknik servis firmasıyız.

Bayrampaşa da hizmet verdiğimiz mahalleler

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmet Paşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Ortamahalle Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi
 • Bayrampaşa mahalleleri

Bayrampaşa beyaz eşya servisi yol tarifi

İstanbul Bayrampaşa çok fazla geniş olmayıp boylu boyuna giden bir ilçeden oluşmaktadır. Burada bulunduğunuz mahalleden Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkânımıza çok kolay gelebilirsiniz. İsterseniz aşağıda yer alan Bayrampaşa’dan firmamıza yol tarifi haritasına göz atabilirsiniz.

Google Haritalar uygulamasını cep telefonlarına indirip arama bölümüne “Bayrampaşa beyaz eşya servisi” yazarsanız kolaylıkla yol tarifi alabilir, işletme hesabımızı kontrol edebilir, işletme yorumlarına bakabilir, işletme fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

Yandex Haritalar uygulamasından da aynı şekilde “Bayrampaşa beyaz eşya tamircisi” yazıp arama yaptığınızda firmamızın konumuna bakıp yol tarifi alabilirsiniz.

Navigasyonları herkes kullanamayabilir. İsterseniz 0212 535 10 80 numarasını arayıp çok kolay randevu oluşturup teknik servis çalışanlarımızın gelmesini isteyebilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu