İstanbul Siemens Servisleri

Bayrampaşa Siemens Servisi

Bayrampaşa Siemens servisi ile garantili Siemens marka beyaz eşyaların tamirini ücretsiz bir şekilde yaptırabileceksiniz. Garanti süresi içerisinde kullanıcı hatası olmayan beyaz eşyalar Siemens servisi tarafından ücretsiz onarımı yapılmaktadır.

Bu imkan sadece Bayrampaşa Siemens beyaz eşya servisinde değil, bütün beyaz eşya markalarında geçerlidir. Evinizde Siemens marka buzdolabı, Siemens çamaşır makinesi, Siemens bulaşık makinesi, Siemens fırın ve buna benzer elektrik ev aletlerinin tamirini Bayrampaşa Siemens Tamircisi ile diğer yetkili Siemens servisine yaptırabilirsiniz.

Bayrampaşa Siemens Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Bayrampaşa civarında Siemens servisi nerede ve Siemens servisi Bayrampaşa’nın neresindedir biliyor musunuz? Bayrampaşa Siemens servisi ile ilgili telefon numarası ve adres bilgilerini aşağıda bir başlık altında belirttik. Bununla birlikte sizin de evinizde Siemens buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar varsa tamirinin yapılması için Siemens servisine uğrayabilirsiniz.

Bayrampaşa Siemens beyaz eşya servisi sadece Bayrampaşa’ya hizmet vermektedir. Bayrampaşa dışında bir bölge de oturuyorsanız ve kullanmış olduğunuz Siemens marka beyaz eşyalarından biri arıza yaptıysa hangi ilçe de Siemens servisi varsa orada ki Siemens teknik servisi çağırmalısınız. Doğru bilgilere ulaşmak ve gerçek bir Bayrampaşa Siemens servisine ulaşmak için Siemens müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanızı tavsiye ediyoruz.

Siemens Servisin Verdiği Hizmetler

Siemens servisi ile Bayrampaşa Siemens teknik servisin verdiği hizmetler;

  • Siemens buzdolabı tamiri
  • Siemens çamaşır makinesi tamiri
  • Siemens fırın tamiri
  • Siemens ankastre tamiri
  • Siemens ocak tamiri
  • Siemens ocaklı fırın tamiri

Ve diğer elektrikli ev aletleri Bayrampaşa Siemens servisi tarafından yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için Siemens müşteri hizmetleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Bayrampaşa Siemens Tamir Servisi İletişim Bilgileri

Yenidoğan Mahallesi, Ordu Cad. No:145

4446688

Biz Kimiz Neler Yaparız?

Sık Sorulan Sorular

Siemens Yetkili Servis İle Bir Bağlantınız Var Mı?

Firmamızın Siemens yetkili servisi, Bayrampaşa Siemens servisi ve diğer Siemens yetkili servisler ile hiç bir bağlantısı yoktur. Belirtilen firmamın da yetkili servisi değiliz.

Garantisi Olan Siemens Beyaz Eşyaları Tamir Ediyor Musunuz?

Garantili olan hiç bir ürünü tamir etmiyoruz. Garantili Siemens beyaz eşyaların tamiri sadece Siemens servisi tarafından yapılması gerekir. Bunun dışında özel beyaz eşya servislerine garantisi devam eden Siemens beyaz eşyaları götürmeniz halinde ürününüz garanti kapsamı dışına alınacak ve sizden tamir ücreti de istenecektir.

Bayrampaşa Siemens Servisinin Servis Ücretleri Nedir?

Bayrampaşa Siemens beyaz eşya servisi ve diğer Siemens şubelerinin beyaz eşya servis ücreti 160 TL – 220 TL arasıdır. Bu bu ücretler Siemens teknik servis şubelerinde değişmektedir. Gerçek fiyat bilgisi için lütfen Siemens müşteri hizmetleri numarasını arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80