İstanbul Siemens Servisleri

Eyüpsultan Siemens Servisi

Tüm İstanbul’da olduğu gibi Eyüpsultan’da da Siemens servisine ulaşmak mümkün. Eyüpsultan Siemens servisi telefon numarası, müşteri hizmetleri, adresi ve hizmet bilgilerine ulaşmak ister misiniz?

Bu yazımız da sizin için Siemens Eyüp yetkili servis bilgilerini araştırdık. Garantisi devam eden ve hatta garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Eyüp Siemens servisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bilgiye ulaşmak ve Siemens müşteri hizmetlerinden randevu oluşturmak için Siemens servis numarasını arayınız. (Eyüpsultan Siemens teknik servis bilgileri aşağıda verilmiştir.)

Siemens Eyüpsultan Teknik Servisi

Eğer Siemens beyaz eşyalardan (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik süpürgesi, derin dondurucu, küçük ev aletleri) birini satın aldıysanız, çok iyi bir seçim yaptığınızı söylemeliyiz. Çünkü Bosch ve Siemens marka beyaz eşyalar oldukça sağlam ve yetkili servis açısından oldukça önemli bir yere sahip olan markalardır. Hemen, hemen bulunduğunuz her ilçe de bir Siemens yetkili servisine rastlayabiliyorsunuz. Bunlardan biri de Eyüpsultan Siemens yetkili servisidir.

Eyüpsultan’da oturuyorsanız ve Siemens beyaz eşyaların tamiri ile ilgilenecek bir yetkili servis arıyorsanız, teknik servis bilgilerini almak için doğru yerdesiniz. Garantisi olan Siemens beyaz eşyaların tamirini ücretsiz bir şekilde yaptırmak isterseniz, birazdan vereceğimiz telefon numarası ile adres sayesinde bunu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Eyüpsultan Siemens Servisinden Nasıl Randevu Alınır?

Eyüpsultan Siemens servisi ve diğer bölgeler de yer alan yetkili Siemens servislerine tek bir numaradan ulaşabilirsiniz. Siemens müşteri hizmetleri numarasını arayıp adres bilgisi ve ürün garanti durumu ile ilgili bilgileri paylaştığınız da, alacağınız randevu Eyüpsultan Siemens servisine aktarılır. Müsait olunan bir zaman diliminde Siemens teknik servis uzmanları sizi mutlaka ziyaret edeceklerdir.

Ayrıca isterseniz Siemens Eyüpsultan teknik servis adresine de giderek randevu alabiliyorsunuz. Bu sayede randevu ve iletişim bilgilerinizi paylaşmak biraz daha kolay ve zahmetsiz olabilir.

Eyüpsultan Siemens Servisi İletişim

Eyüpsultan Siemens yetkili servis bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Buradaki bilgiler Siemens markasının resmi web sitesinden alınmıştır. Doğruluğunu teyit etmek için Eyüpsultan Siemens müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. İşte bilgileri;

Telefon: 4446688

Adres: ESENTEPE MAH. GAZİOSMANPAŞA CAD. NO:19-21 A EYÜPSULTAN / İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80