Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Servisi; Garanti kapsamına alınan Siemens beyaz eşyaların tamirini yapan bir dünya markasıdır. Bosch bünyesinde olan Siemens markasına ulaşmak için Siemens müşteri hizmetlerini arayıp Siemens beyaz eşya servisi bilgilerini alıp randevu oluşturabilirsiniz.

Türkiye olarak Alman mallarına ilgimiz yeterince fazla. Almanya da üretilen Siemens beyaz eşyalar birçok kesim tarafından çok fazla sevilir. Özellikle beyaz eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, elektrik süpürgesi, Ankastre set, fırın, ocak, davlumbaz, vb.) almak istediğimizde ilk olarak Bosch ve siemens markasının fiyatlarına bakar öyle karar veririz. Bütçemizin yeterli olması ile tercih genellikle Siemens’ten yana kullanılır. Kısıtlı imkanlar olması ile de daha uyguna satılan beyaz eşya markaları tercih edilir.

En yakın Siemens servisi

Siemens beyaz eşyalar Bosch mağazalarında satılmaktadır. Bazı yerlerde Siemens adı altında Siemens mağazaları olsa da genellikle Bosch mağazalarında Siemens ürünlerini görüyoruz. Siemens beyaz eşya servisi de Bosch beyaz eşya servisi ile ortak olarak işletilmektedir. Eğer benim oturduğum bölge de hiç Siemens servisi görmedim diyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Siemens beyaz eşya tamiri Bosch servisleri ile aynı çatı altında faaliyetler sürdürülmektedir. Bu nedenle Siemens beyaz eşya teknik servisi arıyorsanız en yakın Siemens servisi ile iletişime geçerek teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Evinizin yakınlarında olan beyaz eşya servislerinden yardım almanızın size büyük yarar sağlayacağını unutmayın. Çünkü özellikle İstanbul’un trafiği çok olan bir ilçesindeyseniz çok uzaktan gelecek olan Siemens beyaz eşya servisinin size gelmesi bir hayli zaman alabilir. Ya da Siemens servisinin ikinci kez gelmesi gereken arızalar da size birkaç gün sonrasına bile randevu verebilir. Bozuk beyaz eşyalarınızın hemen tamir edilmesini isterseniz hızlı bir şekilde bize ulaşıp beyaz eşya tamir isteğinde bulunabilirsiniz. İşte en yakın Siemens beyaz eşya servisini çağırdığınız da size katacağı önemli avantajlar:

 • Birkaç dakika da Siemens beyaz eşya servisi kapınızda olur
 • Yedek parça lazım olduğunda hemen dükkandan alabilirler
 • Söz verdiği dakika da orada olurlar
 • Randevu sırası verilmeden de size servise gelebilirler
 • En uygun servis ücretlerinden yararlanırsınız
 • Basit arızalar için servis ücreti isteyemeyebilirler
 • Kafanıza takılan soruları kolaylıkla sorabilirsiniz
 • Servis saatleri dışında bile servise gelebilirler

Siemens beyaz eşya tamir servisi

Siemens beyaz eşyalar ilk satın alındığında yasal süreç olan 2 yıllık garanti verilir. Bazı marka ve modeller de bu 3 yıl da olabilir. Ayrıca uzatılmış garanti ile de Siemens beyaz eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Siemens beyaz eşya arıza verdiğinde ilk olarak Siemens beyaz eşya servisi ile görüşerek konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. Hatta beyaz eşyalar da bazı ayarların bozulması ile kullanılmayacak duruma geldiğinde Siemens müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp telefon ile sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Halk arasında garanti süresi biten beyaz eşyalar mutlaka bozulur denilir. Yani bir ürünün garantisi bitmeden bozulamayacağını, süre biter bitmez hemen bozulduğu düşünülür. Sizler de Siemens beyaz eşya arızası ile karşı karşıyaysanız ve garantisi bittiyse Siemens beyaz eşya servisi ya da özel beyaz eşya servisini de çağırabilirsiniz. Hangi Siemens servisi size daha uygun fiyat verip orijinal yedek parça kullanırsa ona yaptırın derim. Yetkili Siemens servisi ya da yetkili olmayan Siemens beyaz eşya servisi olması hiç önemli değil. Yeter ki Siemens beyaz eşyalarınızı tamir ettirirken mağdur olmayın yeter.

Siemens yetkili servis ile bir ilginiz var mı?

Siemens beyaz eşya servisi ile hiçbir bağlantımız yok. Servis dükkanı ismi ile İstanbul Avrupa yakasında özel beyaz eşya servisi firmasıyız. Yetkili Siemens servis bilgilerine ulaşmak için internetten Siemens yetkili servis diye arama yaparak Siemens müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Garantili Siemens beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Hayır. Garantili Siemens beyaz eşyalar yalnızca Siemens servisi ve yetkilendirilmiş olan Siemens beyaz eşya servisi tarafından tamir edilmesi gerekir. Garantisi devam eden Siemens marka beyaz eşya tamiri için mutlaka Siemens servisi ile görüşme sağlamalısınız. Özel beyaz eşya servisleri tarafından tamiri yapılan veya en azından vidaları, garanti etiketleri sökülen beyaz eşyalar garanti kapsamı dışında kalır.

 Siemens beyaz eşya servisi veya servis olduklarını düşündüğünüz kişiler ile telefon da konuşurken mutlaka yetkili Siemens servisi olup olmadıklarını sorunuz.

Siemens markası kimin hangi ülkenin?

Siemens beyaz esya servisi
Siemens servisi

Siemens yani Siemens AG, Avrupanın en büyük teknoloji şirketidir. Siemens Almanya da 3 farklı vilayette faaliyetlerini sürdürmektedir. Yani Siemens bir Alman markasıdır. Şirket sadece beyaz eşya sektöründe değil, Enerji ve sağlık sektöründe de önemli bir yere sahiptir.

Siemens beyaz eşya servisinde tamir edilen ürünler

Siemens beyaz eşya servisi dediğimiz de aklınıza ne kadar Siemens ürünleri varsa hepsinin tamir edilebiliyor olması aklınıza gelir. Evet gerçekten de Siemens yetkili beyaz eşya servisine uğramanız halinde üzerinde Siemens yazan her b,r ürünü tamir ettirebilirsiniz. Yalnız Siemens beyaz eşya tamir servisinin her bir ürün için eve servis imkanı yoktur. Büyük ve elde taşınamayacak kadar büyük olan beyaz eşyalar için Siemens servisinden teknik servis randevusunu kolaylıkla alabilirsiniz.

Siemens beyaz eşya teknik servisten alacağınız randevu ile beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Randevu saatlerinizin belirlenmesi halinde artık evinizde oturacak ve Siemens beyaz eşya servisinden gelecek çalışma arkadaşlarımızın yolunu gözlemiş olacaksınız. İşte size Siemens beyaz eşya servisi tarafından tamiri yapılan ürünler:

 • Siemens çamaşır makinesi tamiri
 • Siemens buzdolabı tamiri ve bakımı
 • Siemens bulaşık makinesi tamir ve servisi
 • Siemens elektrikli süpürgesi servisi
 • Siemens ankastre ocak fırın ve davlumbaz tamiri

Siemens buzdolabı tamiri

Buzdolabı arızaları ile karşı karşıya kalmanızdan hemen kısa süre sonra Siemens buzdolabı tamircisi için Siemens beyaz eşya servis iletişim numarasını aramalısınız. Buzdolabında ki yiyecekler uzun süre sıcağa maruz kalması ile bozulmalara sebebiyet verecektir. Buzdolabının yeterince soğutmadığını fark ettiğinizde mümkün olduğunda kısa sürece buzdolabını tamir ettirmelisiniz.

Siemens buzdolabi servisi

Arızalı buzdolabını hangi beyaz eşya servisine yaptıracağınızı bilmiyorsanız size bir fikir olması açısından birkaç öneri de bulunmak istiyorum. Öncelikle buzdolabı garantisi devam ediyorsa Siemens buzdolabı servisi için Siemens beyaz eşya teknik servisten randevu alınız. Garantisi olmayan buzdolapları için ise aynı şekilde Siemens yetkili servisten ya da size en yakın Siemens beyaz eşya tamirini yapabilen özel beyaz eşya servislerine de yaptırabilirsiniz.

Siemens çamaşır makinesi tamiri

Çocuklarınız her dışarı çıkıp geldiğinde üstlerini tamamen değiştiriyor musunuz? Ya da eşiniz ağır bir işte çalıştığından dolayı her gün baştan aşağı kıyafet değiştirmek zorunda mı kalıyor? Muhtemelen her gün ya da günde birkaç kez çamaşır makinesini çalıştırıyorsunuzdur. Bu tempoya ancak Siemens marka çamaşır makinesi dayanabilir. Garanti süresi içerisinde kullanıcı hatası olmayan bütün arızaları Siemens beyaz eşya servisine yaptırabilirsiniz. Garantinin bitmesi durumunda bile sizlere Siemens servisi yardımcı olacaktır. Tabi Siemens beyaz eşya arızasını hemen çözebilen özel beyaz eşya tamircileri varsa onlara da çamaşır makinesi tamirini yaptırabilirsiniz.

Çamaşır makinesi arızalarında hafife alınmayacak derece de bazı önemli arızalar vardır. Mesela: Çamaşır makinesinden duman çıkıyor olması, çamaşır makinesi motor arızası, çamaşır makinesi kazan değişimi ve bunun gibi arızalardan örnek verilebilir. Bunlar mutlaka Siemens servisi ve özel teknik servisler tarafından tamir yapılması gereken arızalardır. Ayrıca çamaşır makinesinin kapak kırılması, kilit bozulması veya çocuk kilidine girip bir daha da açılmaması ile de Siemens çamaşır makinesi servisi ile de telefonla konuşarak bile halledilebilir arıza türleridir.

Siemens bulaşık makinesi tamiri

Siemens bulaşık makinesi tamiri diğer bazı popüler markalara göre biraz daha zordur. Yani Siemens bulaşık makinesi servisi ve teknik servis çalışanlarını çağırdığınız da yaklaşık yarım saatte ancak alt kısımdaki bazı noktalara ulaşabilirken, farklı marka olan aynı arıza birkaç dakika içerisinde tamiri bile yapılmış olur. Dolayısıyla Siemens beyaz eşya servisi olmadan Siemens bulaşık makinesi tamirini yaptırmanız biraz zor olacaktır. Her marka bulaşık makinesini tamir edebilen bazı özel beyaz eşya tamircileri olmuş olsa da bulaşık makinesi arızalarını Siemens beyaz eşya teknik servisi ile görüşüp yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Siemens Bulaşık makinelerinde en çok görülen arızalar devir daim pompa arızası, su ısıtma arızası, su almıyor ve suyu boşatmıyor arızalarıdır. Bunların tamir edilmesi kolay olabilir ama genellikle yedek parça değişimi ile sonuçlanan  bazı arıza nedenleridir. Eğer Siemens bulaşık makinesi servisi ile bulaşık makinesi arızası hakkında görüşmek istiyorsanız makinenizin garanti süresi sorgulatmanızı öneriyoruz. Siemens beyaz eşya yedek parçaları biraz pahalı olması nedeniyle cihazınızın garanti kapsamına alınması sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Siemens elektrik süpürgesi servisi

Ev ve ofislerin tertemiz olması elektrik süpürgelerine bağlıdır. Tozları tamamen yok eden yüksek çekim gücüne sahip Siemens elektrik süpürgesinin tamirleri Siemens elektrik süpürgesi servisi tarafından yapılmaktadır. Her beyaz eşya tamircisi elektrik süpürgesi arızalarında sizlere yardımcı olmayabilir. Bazı teknik servisler sadece çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi tamiri ile ilgilenirken, Bazıları da elektrikli ev aletleri ve elektrik süpürgesi tamirine  kadar sizlere mükemmel bir hizmet sunarlar. Siemens beyaz eşya servisi yani yetkili Siemens beyaz eşya servisleri de bütün Siemens marka ürünlerini tamirlerini yapmaktadırlar.

Siemens marka elektrik süpürgeleri kolaylıkla arıza yapmayan çok kaliteli elektronik ürünlerdir. Elektrik süpürgesi bakımını yaptığınız sürece Siemens elektrik süpürgesi tamiri ve onarımını yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Elektrik süpürgesinde en önemli olan unsur filtrelerinin temizlenmesidir. Yeterli derece de hava alan motorların bozulması ihtimalleri ortadan kalkmaktadır. Zaten hangi koşulda olursa olsun, Siemens beyaz eşya servisi her zaman yanınızda olacak ve size en uygun fiyatlar ile hizmet etmeye devam edecektir.

Siemens ankastre ocak set üstü ocak tamiri

Ocaklı fırınlar eskiye göre çok fazla kullanılmayan ürünler arasında yerini almıştır. Bu fırınlar tamiri Siemens servisi tarafından yapılsa da yedek parçaların pahalı olması nedeniyle tamirleri pek yapılamamaktadır. Siemens ankastre ocak, fırın ve davlumbaz tamiri de aynı şekilde diğer beyaz eşyalar gibi Siemens beyaz eşya servisi tarafından tamir edilmektedir. Fırın ısıtmıyor, fırın fanı çalışmıyor, fırın fanı ses yapıyor, ocak yanmıyor veya ateşleme sistemi çalışmıyor gibi arızaları Siemens beyaz eşya teknik servisine yaptırabiliyorsunuz.

Daha detaylı bilgi için Siemens ankastre ocak ve fırın tamiri yapan Siemens beyaz eşya servisini arayabilirsiniz. Siemens müşteri hizmetleri numarasına internet arama motorundan aratarak bulabilirsiniz.

Siemens yetkili beyaz eşya servis ücreti ne kadar?

Halk arasında servis ücretini neden boşu boşuna veriyorum diye bir algı var. Aslında sizden alınan beyaz eşya servis ücreti karşılıksız alınmıyor. Bunun karşılığında size beyaz eşyanın arızası söylenip ona göre yol izlemeniz sağlanıyor. Ayrıca yetkili Siemens servisi veya özel beyaz eşya servisleri işlerini bırakıp evinize kadar gelip beyaz eşya arızasını tespit ediyorlar. Gerekirse makinenizin içini açıp ona göre net bir karar veriyorlar. Tüm bu yapılanların karşılığı olarak da beyaz eşya tamir ücretini kabul etmediğinizde sizden beyaz eşya servis ücreti adı altında bir ücret alınıyor. Zaten garantisi olan ürünler için bu ücreti vermiyorsunuz. Garanti dışında kalan ürünler ve arızalar için bu servis ücretleri geçerli olmuş oluyor.

An itibariyle Siemens yetkili beyaz eşya servis ücreti: 85 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Özel beyaz eşya servis ücretleri de: Ücretsiz, 30 TL ve 70 TL arasındadır.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80