Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko servisi ve Beko tamir servis ihtiyaçlarınızın tamamı garantisi biten ürünler için Beko beyaz eşya servisi gibi özel servisler tarafından karşılanır. Garantili Beko beyaz eşyalar zaten Beko yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Bizim ile hiçbir ilgisi yoktur. Garantili ürünlerin tamirini yaptırmak için Beko müşteri hizmetlerini arayıp randevu oluşturmalısınız.

Her ne kadar Beko mağazaları ayrı olsa da iş tamir kısmına gelince Arçelik ile ortak olarak servis ihtiyaçları karşılanmaktadır. Arçelik servisi ihtiyacınız için Beko yetkili servislerden de yardım alarak yaptırmanız mümkün. Yalnız beyaz eşya satış kısmına gelince tamamen farklı politikalar ve farklı mağazalar karşımıza çıkmaktadır.

Beko beyaz eşya tamiri

Beko mağazasından beyaz eşya ürünlerinden birini aldığınızı varsayalım. Beko buzdolabı, Beko çamaşır makinesi veya  Beko bulaşık makinesi de olabilir. Bu ürünleri teşhir ürünü veya defolu kutusu açılmış ürün değilse en az 2 yıl garantisi vardır. Bu süre içerisinde Beko yetkili servise Beko ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Garantisi bittikten sonra veya büyük bir aksilik oldu ve ürününüz garanti kapsamına alınmadı, o zaman ne yaparsınız? İşte o esna da biz devreye giriyoruz. Beko servisi arayışlarınıza hızlı çözümler sunarak Beko beyaz eşya servisi ve Beko beyaz eşya tamiri ile ilgili olarak sizlere biz yardımcı oluyoruz.

Garanti süresi bitmiş ve kimse tarafından tamir edilemeyecek durumda olan Beko beyaz eşyaların tamir edilmesi için bize ulaşmanız yeterli. Çalışma arkadaşlarımız Beko servisi ve teknik destek ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayarak ürününüzün arıza tespiti ve onarımı ile ilgili sizlere yardımcı olacaklardır. Beyaz eşya servisi işini yapan herkes aslında Beko servisi adı altında tamir işlemlerini yapmaktadırlar. Bu nedenle Firmamız size uzak kalıyorsa Beko beyaz eşya servisi yazan her beyaz eşya tamircisine Beko ürünlerini tamir ettirebilirsiniz.

Beko beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

Firmamız Servis dükkanı ismi ile İstanbul’da hizmet veren profesyonel beyaz eşya servis dükkanıdır. Dükkanımız da Beko servisi, Arçelik servisi ve daha birçok markanın beyaz eşya tamir servis ihtiyaçları karşılanmaktadır. Kısa sürede ve olabilecek en uygun fiyat ile bütün markaların beyaz eşyalarını tamir edebiliyoruz. Beko beyaz eşya servisi ile alakalı olarak beyaz eşya grubuna girebilecek ürünleri tamirleri yapılmaktadır. Mesela bundan bazı örnekler vermek gerekirse:

beko servisi
Beko servisi
  • Beko buzdolabı tamir teknik servisi
  • Beko çamaşır makinesi tamiri, bakımı ve onarımı
  • Beko bulaşık makinesi tamiri, servisi ve arıza tespiti
  • Beko kurutma makinesi tamiri, servisi, kurulum ile montajı
  • Beko ankastre fırın, ocak, davlumbaz tamiri bakımı ile montajı
  • Beko beyaz eşya yedek parça satışı, orijinal ve muadil ürünler

Beko yetkili servis ile ilginiz var mı?

Hayır. Beko yetkili servis değiliz ve Beko markası ile hiçbir bağlantımız yoktur. Garantili ürünlerin Beko beyaz eşya tamiri için mutlaka Beko müşteri hizmetlerinden destek almalısınız. Beko yetkili servis iletişim numarasına ulaşmak için internetten ve bilinmeyen numara servislerinden yararlanabilirsiniz.

Garantili Beko beyaz eşyaları tamir ediyor musunuz?

Hayır. Garantili Beko beyaz eşyaların tamirini yapmıyoruz. Garantili Beko beyaz eşyalar sadece Beko yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Müşterinin mağdur olmaması adına bu konuya çok dikkat etmekteyiz. Beko beyaz eşya servisi ile alakalı olarak, garantili olan ürünleri ücretsiz bir şekilde tamir ettirmek varken neden bizim gibi özel servisler tarafından ücret karşılığında tamir edilsin ki. Bizler birkaç kuruş kazanacağız diye hiçbir zaman hiç kimseyi mağdur etmemekteyiz

Beko çamaşır makinesi servisi

Beko çamaşır makinesi mi aldınız? Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Çamaşır makinesi arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizim gibi özel olarak çalışan ve Beko beyaz eşya servisi konusunda oldukça deneyimli çalışma arkadaşlarımız hakkında size biraz bilgi vermek istiyorum. Beko servisi ile iletişime geçerek Beko çamaşır makinesi tamirini yaptırabilirsiniz. Bunun için Beko servisi müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli. Çünkü biz sadece garanti süresi bitmiş olan Beko çamaşır makinesi tamirini yapıyoruz.

Beko Beyaz Esya Servisi

Sıklıkla arıza veren beyaz eşyalar denilince genellikle ilk sırada çamaşır makinesi akla gelir. Çamaşırların ve bir o kadar da suyun havada duran kazanın içerisine girip saatlerce dönmesi bir kaç sene de yıpranmasına neden olmaktadır. Eğer iyi Özel Beko beyaz eşya servisi ilke çalışıyorsanız çok fazla endişelenmenize gerek yok. Çünkü zaten Beko çamaşır makinesini satın alırken yanında servis garantisi de verilir. Hatta isterseniz ek garanti ile 7 yıla kadar da garanti süresini uzatabilirsiniz.

Zaten kolay, kolay arıza yapmayan Beko çamaşır makinelerinin garanti bitiminden sonra da Beko beyaz eşya servisi olarak bizler Beko servisini yapıyoruz. Bizler her ne kadar Beko servisi kadar orijinal yedek parça stokuna sahip olmasak da, Beko çamaşır makinesi servisi gibi bütün Beko çamaşır makinesi modellerini kolaylıkla tamir edebiliyoruz.

Beko bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesi ilk olarak çıktığında çok fazla su ve elektrik tüketildiğine inanıldığı için sadece maddi durumu iyi olan kesimler tarafından tercih edildi. Zamanla bulaşık makinesinin reklamların yapılıp bulaşık makinesi kullanımında sudan tasarruf edildiği anlatıldıktan sonra bulaşık makinesi satışında bir hareketlenme olmaya başlandı.  Beko servisi de bu aşamadan sonra Arçelik servisi ile birleşerek bütün teknik servis ihtiyaçları tek çatı altında toplanmış oldu. Beko bulaşık makinesi servisi ihtiyaçlarınız size en yakın Beko servisi tarafından karşılanabilmektedir. Eğer bulaşık makinesi garanti süresi bittiyse ve Beko bulaşık makinesi tamiri yapabilen özel servislerden yardım almak isterseniz biz burada hazırız.

Beko beyaz eşya tamiri diğer bazı markalara göre çok daha kolaydır. Artı olarak işin bir başka güzel yanı da istediğiniz zaman Beko beyaz eşya yedek parçalara da çok kolay ulaşabiliyorsunuz. Orijinal veya yan sanayi olarak satılan ürünlerden müşterinin isteği doğrultusunda kolaylıkla seçim yapabiliyorsunuz. Beko bulaşık makinesi servisi randevusu oluşturmak ve Beko servisi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ulaşmanız yeterli.

Beko buzdolabı servisi

Beko buzdolapları harika tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Fiyatının uygun ama içerisinin çok geniş olmasını istediğiniz hangi ürün varsa Beko buzdolabı ile karşılaştırma yaparak iyi bir tercih yapabilirsiniz. Beko buzdolabı aldıktan birkaç yıl içerisinde (garanti süresi bitmeden) Beko yetkili servisi kullanıcı hatası olamayan buzdolabı arızaları tamir edeceklerdir. Ayrıca Beko buzdolabı servisi garanti kapsamı içerisinde olan ürünlerin tamirlerini yapar. Garanti süresi dolmadan Beko buzdolabı tamiri için özel Beko beyaz eşya servisini aramanıza gerek yok. Çünkü özel beyaz eşya servisleri garantili buzdolabı tamirlerini yapamazlar.

Buzdolabı arızası ile günlerce uğraşan mağdur müşteriler arasındaysanız garanti bitiminden sonra iyi bir buzdolabı tamircisine tamirleri yaptırmalısınız. Buzdolabı tamiri Beko buzdolabı servisi kadar bilgiye sahip olan Beko beyaz eşya servisi elemanları tarafından yapılmalıdır. Buzdolabı tamirinden iyi anlamayan kişilere ulaşmanız halinde mağdur edilmemeniz için çok dikkat etmeniz gerekebilir. İşte bu nedenle buzdolabı tamirlerini mutlaka Beko servisi, Beko yetkili servis ayrıca Özel Beko beyaz eşya servisi personelleri tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Beko kurutma makinesi servisi

Çamaşır makinesinden çamaşırların ıslak ve nemli çıkması karşısında kurutma makineleri de icat edilmiş oldu. Evlerinde çamaşırları asıp kurutacak yeterli yeri olmayan veya ıslak elbiseleri evlerinin içerisine çamaşır askısı alıp kurutanlar kurutma makinesini tercih etmektedir. Beko kurutma makinesi de diğer beyaz eşyalar gibi arızalanmaktadır. Şu anda pek kimse kurutma makinesi almadığı için veya daha yeni almaya başladıkları için çok fazla Beko kurutma makinesi tamiri gelmiyor olsa da ilerleyen süreçler de Beko beyaz eşya servisi kurutma makinelerinin de tamirlerini yapacaklardır.

Eğer kurutma makinesinin garantisi bittiyse ve Beko kurutma makinesi servisine ihtiyacınız varsa bizler burada sizlere yardımcı olmaya hazırız. Özel Beko beyaz eşya servisi ve diğer markaların beyaz eşya tamir ihtiyaçları tek çatı altında toplanır hızlı tamir işlemi ile tamir edilmektedir.

Beko beyaz eşya yedek parça

Beko Beyaz Esya Tamiri

Beyaz eşya yedek parçaları olmadan bir ürünü tamir etmek mümkün değildir. Bu nedenle Beko beyz eşya yedek parça ihtiyaçlarınızı mutlaka iyi bir yerden karşılamanız gerekmektedir. Mesela İstanbul Avrupa yakası ve diğer bölgeler de istediğiniz zaman Beko yedek parçalarına ulaşabiliyorsunuz. Yalnız bazı markalar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Orijinal ve hatta yan sanayi diye tamir ettiğimiz muadil parçalara bile erişim çok güç olabiliyor. İşte bu nedenle beyaz eşya alırken sadece fiyatına veya ürünün kalitesine bakmamak gerekir. Bu unsurlar ilk etapta çok cazip geliyor olsa da garanti süresi biten ürünü kimseye tamir ettiremeyebilirsiniz.

Aynı şeyleri Beko markası, Beko servisi ve Beko beyaz eşya servisi için söylenemez. Çünkü Beko beyaz eşya yedek parçaları birçok yerde karşımıza çıkan değerli markalardır. Ayrıca istediğiniz yerde Beko yedek parçalarına ulaşmanız da mümkün. Sizler de yedek parçası hem uygun hem de çok fazla olan bir marka ile çalışmak isterseniz Beko’yu güvenle tercih edebilirsiniz.

Beko beyaz eşya servis ücreti

Beyaz eşya servisleri belirli bir ücret karşılığında beyaz arıza tespiti yaparlar. Servis ücretleri bazen çok cüzi miktar da olurken bazen de hiç tamir yapılmadığı halde size bu ücreti vermek biraz zor gelebilir. İşte bu nedenle özel Beko beyaz eşya servisi, Beko servisi veya Beko yetkili servisi bile aradığınız da mutlaka servis ücretinin ne kadar olduğunu sormanızı tavsiye ediyoruz.

Beko beyaz eşya servis ücretleri yıllık olarak değişmektedir. Beko markası da tıpkı diğer markalar gibi garantisi olmayan ürünler için servis ücreti almaktadır. Peki Beko servis ücreti ne kadar?

Beko yetkili servis ücreti: 85 TL (2021)

Özel beyaz eşya servis ücreti: Ücretsiz veya 20 ile 60 TL arası. (Servisdukkani.Com)

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80