Beyaz Eşya Servisi

Esenler Beko Servisi

Beko markası kaliteli ve uygun fiyata satılan ürünleri ile ülkemizde oldukça popüler olan beyaz eşya markasıdır. Çünkü istediğiniz zaman yetkili servise ulaşabiliyorsunuz. Esenler Beko servisi de hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz Esenler Beko beyaz eşya servisi de bu servisler arasında yer almaktadır.

Garantisi devam eden beyaz eşyalarını tamir ettirmek için Esenler beyaz eşya servisi gibi özel servisleri çağırmanıza gerek yok. Bunun yerine Esenler Beko servisini çağırdığınız da garanti kapsamında olan arızaların tamir edilmesi için hiç bir ücret vermeyeceksiniz. Eğer Esenler de Beko servisine ulaşmak istiyor ama telefon numarası, adresi ile müşteri hizmetleri numarasına ulaşamıyorsanız, burada belirtilen bilgiler sayesinde kolaylıkla Beko servisine ulaşabilirsiniz.

Esenler Beko Beyaz Eşya Servisi

Bildiğiniz üzere Beko markası Arçelik markası ile aynı şirkete bağlıdır. Her ne kadar satış yerleri farklı olsa da yetkili teknik servis olarak baktığımız da Arçelik servisi ile Beko servisi aynı çatı altında buluşmaktadır. Evinizin yakınlarında Esenler Beko tamircisi isminde bir teknik servis görememeniz Esenler de Beko beyaz eşya servisinin olmadığı anlamına gelmemektedir. Bunun yerine Arçelik – Beko servislerini aramanız gerekir.

Esenler Beko Servisinin Verdiği Hizmetler

Esenler Beko yetkili servisi bütün Beko ürünlerini tamir edebilecek büyük bir teknik servis işletmesidir. Evinizde ki bütün Beko marka beyaz eşyaların tamirini kısa süre de yaptırabilirsiniz. Yalnız bunun için öncelikle beyaz eşyalarınızın garantisinin devam etmesi gerekmektedir. Garantisi olmayan beyaz eşyaların tamiri Esenler Beko servisi de diğer bütün beyaz eşya markaları gibi ücretli tamir seçeneği sunmaktadır. Garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın tamirini özel beyaz eşya servisi, profesyonel beyaz eşya tamircisi, Küçükçekmece, Küçükköy, Yeşilpınar ve Alibeyköy gibi özel beyaz eşya servislerine de yaptırabilirsiniz.

İşte Esenler Beko beyaz eşya servisi tarafından tamiri yapılan ürünler;

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Fırın tamiri
  • Ankastre fırın, davlumbaz ve ocak tamiri
  • Küçük ev aletleri tamiri

Esenler Beko Servisi Adresi Ve Telefonu

Beko markası ülke çapında belki de en çok yetkili servisi olan yetkili servislerin başında gelir. İstanbul ve özellikle büyük şehirler de her ilçe de Beko servisi mutlaka vardır. Esenler Beko Teknik Servisi de bunlardan biridir. Esenler de oturuyorsanız ve Esenler Beko teknik servise ulaşmak istiyorsanız hemen size bilgilerini verelim.

Esenler Beko servisine Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No:30A Esenler / İstanbul adresin de ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman 08502100888’i arayıp Esenler Beko servisine ulaşabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80