İstanbul Bosch Servisleri

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch servisi: Bosch marka beyaz eşyaların tamirini yapıp en iyi hizmeti sunmaya çalışan Bosch beyaz eşya servisi ve yedek parça satış dükkanıdır. Bosch beyaz eşya tamiri için uzak yerlerde çalışan kişileri çağırmadan size en yakın Bosch beyaz eşya tamircisinden randevu oluşturabilirsiniz. Bizler garantisi biten Bosch beyaz eşyaların arıza, bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Garantili ürün tamiri için Bosch yetkili servisi aramanız gerekmektedir. Bosch müşteri hizmetleri numarasına bosch-com-tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi dediğiniz aklınıza yetkili beyaz eşya servisleri geliyor olabilir. Garantili beyaz eşyaların tamirini yaptırmak için yetkili teknik servislere ulaşmanız gerekir. Yalnız garantisi olmayan beyaz eşyaları kime yaptırmayı düşünüyorsunuz? İşte en uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirlerini yapıp size teslim eden fedakar beyaz eşya tamirleri sokak aralarında bulunuyor. Garantisi biten ürünlerin Bosch beyaz eşya arıza ve tamirini güvenle yaptırabilirsiniz.

Bosch beyaz eşya teknik servis

Bosch yetkili servisi sadece Bosch, Siemens ve Profilo markalarının beyaz eşyalarını tamir ederler. Bunun dışında her hangi bir marka ile anlaşmaları yoktur. Bosch beyaz eşya servisi de Bosch ve diğer bütün beyaz eşya markalarını çok kolay bir şekilde tamir edebilirler. Çünkü Bosch servisi ve yetkili Bosch servislerinin aksine özel olarak çalışan beyaz eşya tamir firmalarından biriyiz. Bundan dolayı sadece Bosch beyaz eşya arıza ve tamiri değil de bütün markalar konusunda oldukça deneyimliyiz.

Bosch Beyaz eşya arızası yaşadığınızda çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesinin garanti belgesini kontrol ediniz. Garanti süresi devam eden ürünleri Bosch servisi ile görüşerek arıza kaydı bırakmanız gerekmektedir. Hatta garanti süresi bitmiş ama özel olarak çalışan Bosch beyaz eşya tamir servisi ile teknik servis hizmeti veren beyaz eşya tamircilerine yaptırmak istemiyorsanız, ürününüzün garantisi olmasa bile Bosch servisi ile görüşerek beyaz eşya arızalarını tamir etmek için Bosch yetkili servisini arayabilirsiniz.

Bosch neresin hangi ülkenin markası?

Bosch bir alman markasıdır. Bosch şirketi “Robert Bosch” tarafından 1886 yılında Stuttgart Almanya da kurulmuştur. Ayrıca dünyanın en büyük otomotiv yedek parça sağlayıcısı konumundadır. Aynı zaman da Profilo ve Siemens’de aynı şekilde Bosch grubuna bağlı büyük markalardandır. Ülkemizde en fazla satış yapan ve beyaz eşyalarını çok pahalı satan markalardan biri de Bosch markasıdır.

Bosch beyaz eşya alınır mı?

Bosch marka beyaz eşyaları alınır mı dediğiniz de, bu markadan daha iyi bir beyaz eşya şu an için pek yoktur desek samimiyetimize inanır mısınız? Her ne kadar beyaz eşya ve elektronik ürünler şans işi olsa da yine de kaliteli bir ürün almak isterseniz Bosch beyaz eşyaları ve Bosch servisini inceleyiniz. Sizler de alacağım beyaz eşyalarım uzun yıllar boyunca dayansın ve çok fazla arıza vermesini ayrıca tasarımları ile gerçekten bir bakan bir daha baksın diyorsanız Bosch marka beyaz eşyaları tercih edebilirsiniz.Yalnız şunun da altını çizmek gerekir:

Bosch logo

 Bosch ürünleri alırken çok pahalıdır. Ayrıca Bosch beyaz eşya arızası ile karşı karşıya kaldığınızda Bosch servisi veya Bosch beyaz eşya servisi size çok pahalı tamir ücreti çıkaracaktır. Bunun da sebebi Bosch yedek parçaların çok pahalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Hangi Bosch beyaz eşyaları tamir ediyorsunuz?

Evinizde Bosch servisi tarafından üretilmiş olan bütün Bosch beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı, arıza tespiti ve yedek parça ihtiyaçları tarafımızca karşılanmaktadır. Bosch buzdolabı tamiri, Bosch çamaşır makinesi tamiri, Bosch bulaşık makinesi tamiri, Bosch ankastre fırın tamiri, Bosch ocak tamiri, Bosch davlumbaz tamiri ve Bosch elektrik süpürgesi tamirini yapmaktayız. Bazı zamanlar da Bosch elektrikli ev aletleri tamirini de yapmaktayız. Bosch beyaz eşya servisi aklınızdan geçen bütün beyaz eşyaların tamirlerini yaparken tek bir noktaya odaklanmaktadır.

Garantisi olmayan ürünleri Bosch servisi ve Bosch beyaz eşya servisi dükkanlarına götürmek istemeyenlerin beyaz eşyalarını çok uygun servis ücretleri ile tamir ediyoruz. Bu işlem sonunda Bosch beyaz eşya servisi ile çalıştıklarından dolayı çok memnun olan insanları görmüş olacaksınız. Bu da sadece Bosch beyaz eşya tamiri için gelen müşterilerimizin diğer beyaz eşya markalarının da tamirlerini bizlere yaptırmasına vesile olmaktadır. Bize uğramak ve Bosch beyaz eşya arıza servisinden teknik destek almak isterseniz lütfen bize ulaşın.

Bosch çamaşır makinesi servisi

Bosch çamaşır makineleri tasarımları ile göz dolduran beyaz eşyalardandır. Çok eski yıllardan beri Bosch logosu ile çamaşır makinesi üreten firmanın en son çamaşır makinesi modellerini gördünüz mü? Çok şık ve bir o kadar da kaliteli olan çamaşır makinelerini gönül rahatlığı ile satın alıp kullanabilirsiniz. Bosch beyaz eşya servisi tarafından çamaşır makineleri titizlikle tamir edilmektedir. Çamaşır makinesi tamiri için hiç tanımadığınız ve daha önce çalışma fırsatını bulmadığınız firmalara yaptırmak yerine Bosch beyaz eşya arıza ve tamiri konusunda bilgili olan beyaz eşya tamir ustalarımızı tercih edebilirsiniz.

Bosch Servisi

Çamaşır makinesi tamiri Bosch yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Tabi ki garantili olan çamaşır makinesinden bahsediyoruz. Garantisi bitmiş ve eskimişi olan Bosch marka beyaz eşyalarınızı artık Bosch yetkili servislere götürmek zorunda değilsiniz. Bosch çamaşır makinesi servisi ve tamirini yapan herkese garanti süresi biten çamaşır makinesini emanet edebilirsiniz. Bosch servisi tarafından profesyonel çözümler sunulmuş olsa da Bosch beyaz eşya tamircisi tarafından da aynı kalite de bir hizmet alırsınız. İşte bazı Bosch marka çamaşır makinesi arızaları:

 • Bosch çamaşır makinesi görültülü çalışıyor arızası
 • Bosch çamaşır makinesi kazan dönmüyor
 • Bosch çamaşır makinesi kapı açılmıyor
 • Bosch çamaşır makinesi çalışmıyor arızası

Bosch bulaşık makinesi servisi

Ev hanımlarını ve yalnız yaşayan beyefendileri elde bulaşık yıkama derdinden kurtaran bulaşık makinelerinin tamirlerini yapıyoruz. Bosch servisi tarafından bulaşık makinesi tamiri yapılırken ücretsiz destek almak için mutlaka bulaşık makinesinin mutlaka garantili olması gerekir. Bosch bulaşık makinesi servisi garantisi olmayan ürünlerin tamirlerini yaparken mutlaka sizlerden servis ücreti ve tamirat bedeli ile Bosch bulaşık makinesi yedek parça ücreti alır. Bundan dolayı Garantisi olmayan Bosch beyaz eşya tamirini yaptırırken birkaç yerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyiniz.

Bosch bulaşık makinesi arıza tespiti yapılırken yanlış tespitler de bulunmamak için Bosch beyaz eşya servisi tarafından görevlendirilmiş en iyi beyaz eşya ustaları tarafından yapılmalıdır. Çünkü bulaşık makinesi tamiri diğer bazı kolay beyaz eşya tamiri yapılan ürünlere benzemediğinden dolayı yanlış bir parçayı değiştirmek an meselesidir. Bizler her ne kadar müşterinin evinde arıza tespiti yapmış olsak da çoğunlukla Bosch bulaşık makine tamirini beyaz eşya servisi dükkanımızda yapmayı tercih ediyoruz. Sizler de garanti süresi biten bulaşık makinesini tamir ettirmek için en yakın ve en iyi beyaz eşya teknik servisi arıyorsanız lütfen bize ulaşıp randevu alınız.

Bosch buzdolabı servisi

Buzdolabı olmayan yiyecekleri bozulmadan evde muhafaza etmek çok zordur. Hatta akşamdan arta kalan yemekleri bile saklayacağınız bir buzdolabınız yoksa yemekleri çöpe atmak zorunda kalırsınız. Yani aslında buzdolabı bir çeşit israfı önlemek için üretilmiş olan beyaz eşya ürünlerinden biridir desek çok abartmış olmayız.

Bosch Beyaz Esya tamiri

Bir Bosch buzdolabı aldınız ve kısa sürede bozuldu diyelim. Garanti kapsamı altında olan bütün arızaları Bosch servisi tarafından ücretsiz onarımı gerçekleştirilebilir. Yalnız Kullanıcı hatasından kaynaklanan arızaları Bosch beyaz eşya servisi adı altında çalışıp sadece özel beyaz eşıya tamirlerini yapan beyaz eşya tamircilerini bulmanız gerekebilir. Bosch yetkili teknik servis de garantisi olmayan buzdolapları tamir etse bile müşteriler tarafından garantisi olmayan ürünlerin tamirlerini yetkili servislere yaptırmayı uygun bulmuyorlar. Bu nedenle Bosch buzdolabı servisi denildiğinde akla ilk olarak Bosch beyaz eşya tamircisi değil de özel beyaz eşya servisi de gelmektedir. İşte Bosch beyaz eşya tamircisi tarafından tamir edilen buzdolabı arızaları:

 • Bosch buzdolabı soğutmuyor
 • Bosch buzdolabı altı soğutmuyor üstü soğutuyor
 • Bosch buzdolabı altı soğutuyor üstü soğutmuyor
 • Bosch buzdolabı çok ses çıkartıyor
 • Bosch buzdolabı motor arızası
 • Buzdolabı gaz basma ve gaz kaçağı gibi işlemler en sık görülen arıza ile tamirlerdir.

Bosch elektrik süpürgesi servisi

İyi bir elektrik süpürgesi olmadan halılarınıza sinen tozları almanız mümkün değildir. Bu tozların tamamen alınması ve yerler de emekleyen çocuklarınızı koruma altına almak için elektrik süpürgesi bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bosch beyaz eşya servisi elektrik süpürgesi tamiri ile de sizleri elektrik süpürgesi sorunlarından kurtarıyor. Bosch elektrik süpürgesi servisi ile Bosch marka elektrik süpürgesi arızalarını aynı günde çok hızlı teknik servis çalışanlarımız tarafından takip edilmektedir.

Elektrik süpürgesi arızası genellikle motor arızası ile sonuçlanmaktadır. Bazen kablo hatası ile karşımıza çıksa da nadiren bile olsa filtre tıkanması ile de Bosch elektrik süpürgesi tamiri Bosch servisine götürülmektedir. Bosch elektrik süpürgesi arızası genellikle:

 • Bosch elektrik süpürgesi yanık kokuyor
 • Bosch elektrik süpürgesi motorundan duman çıkıyor
 • Bosch elektrik süpürgesi kablo kopması
 • Bosch elektrik süpürgesi çalışmıyor arızasının tamiri yapılmaktadır.

Bosch ankastre fırın ve set üstü ocak servisi

Ankastre, set üstü ocak ve davlumbazlar set halinde satılır. İsterseniz ihtiyacınız olan ürünüm tek, tekte alabilirsiniz. Bosch ankastre fırın ve ankastre ocaklar 2 yıllık garanti süresi ile sizlere sunulur. Bu garanti süresi devam edinceye kadar ocağın ateşleme sisteminde bile olsa en ufak bir arıza da hemen Bosch servisi, Bosch beyaz eşya servisi ve Bosch ankastre servisini çağırabilirsiniz. Garantili olan ürünlerin tamiri bildiğiniz üzere Bosch servisi tarafından yapılmaktadır.

Garanti süresinin bitmesinden sonra dilerseniz aynı şekilde Bosch yetkili servisi arayabilirsiniz. Yalnız daha uygun fiyatlar ile Bosch fırın tamiri ve Bosch ocak tamirini yaptırmak isterseniz Bosch beyaz eşya tamiri için en yakın Bosch özel tamir servisinden yardım isteyebilirsiniz.

Bosch kurutma makinesi tamir servisi

Çamaşır makinesinden çıkan çamaşırları hemen kurutmak için üretilmiş olan Bosch kurutma makinesinin tamirini yapıyoruz. Çamaşırların hemen kurumasını isteyen kişiler veya evinde çamaşırları asmaya yeri olmayanlar Bosch kurutmaları tercih ediyorlar. Çamaşırları ıslak bir şekilde kurutma makinesine yerleştirdiğinizde birkaç dakika içerisinde çamaşırların içerisinde ki suyun dışarı atılıp kurumasına yardımcı olur. Bosch kurutma makinesi servisi ile görüşerek nasıl kullanıldığına dair gerekli bilgileri alabilmeniz de mümkün.

Kurutma makinesi servisi Bosch yetkili servisler tarafından yapılıyor olsa da bazı özel beyaz eşya servisleri de kurutmaların tamirlerini yapmaktadırlar. Bosch kurutma makinesi tamirini daha önce yapmadık. Çünkü kurutma makineleri daha yeni çıkan bir ürün olmasından ve garantili olduklarından dolayı bizim gibi özel Bosch beyaz eşya servisine gelmediler. Şu an için kurutma makineleri sadece Bosch teknik servis tarafından yapıldığını biliyoruz.

Bosch beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşyaların tamir edilmesi için iki farklı şeye ihtiyacınız var. Kullandığınız beyaz eşyaların ya garanti süresi olacak ya da özel beyaz eşya servisi adı altında çalışan bir tanıdığınız olacak. Garantili Bosch beyaz eşya arızasını ücretsiz bir şekilde Bosch servisi ile görüşerek yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde Garanti süresi dolan Bosch beyaz eşyalarınızı da ücret karşılığında Bosch yetkili servislere veya Özel Bosch beyaz eşya servisine de yaptırabilirsiniz. Yalnız her iki durumda da, yani garantisi olmayan beyaz eşyaların tamiri için Bosch yetkili teknik servis ya da özel beyaz eşya servislerine de aynı şekilde beyaz eşya servis ücreti vermek zorunda kalırsınız. Bu rakam genellikle ufak ücret olsa da bazı durumlar da çok daha fazlası istene bilmektedir.

Bosch beyaz eşya servis ücreti: 85 Türk Lirası (2021)

Bosch özel beyaz eşya tamiri yapan firmaların servis ücretleri: Ücretsiz veya 30 TL – 85 TL arası. (2021)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80