Beyaz Eşya Servisi

Eyüpsultan Bosch Servisi

Garantisi devam eden Bosch marka beyaz eşyalarınızı Eyüpsultan Bosch servisi ve diğer yetkili servisler de tamir ettirebileceğinizi biliyor musunuz?

İstanbul Eyüpsultan Bosch yetkili servisine ulaşarak garantisi devam eden ya da garantisi olmayıp ücretli bir şekilde beyaz eşya tamirini yaptırabiliyorsunuz. En yakın Bosch servisine ulaşmak ve Bosch Eyüpsultan servis telefonu, müşteri hizmetleri numarası, adresi ve hizmet detaylarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eyüpsultan Bosch Teknik Servisi

İstanbul Eyüpsultan Bosch teknik servis sayesinde Bosch beyaz eşyaların tamirini yaptırabilir ve garanti kapsamı altına alınan beyaz eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Peki Eyüpsultan dışında olan biri Bosch Eyüpsultan servisine kolaylıkla ulaşabiliyor mu?

Bosch; Ülkemiz de en çok satılan ve çok fazla beğenilen beyaz eşya markasıdır. Her bir yer de Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın ve elektrik süpürgesini satın alabilir ve dilediğiniz Bosch yetkili servisine beyaz eşya tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Peki İstanbul Gaziozmanpaşa, Esenler, Bayrampaşa, Eyüpsultan ve diğer Bosch teknik servislerine nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Öncelikle çok küçük ve şehir merkezinden uzak olan bir yer de oturmadığınız sürece bulunduğunuz bölge de mutlaka bir Bosch yetkili servisi vardır. Bosch marka ürünlerinizin tamirini yaptırmak için dilediğiniz Bosch yetkili servise ulaşabilirsiniz.

Bosch Servisinde Verilen Hizmetler

  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Fırın servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Küçük ev aletleri servisi

Bosch Eyüpsultan Servisi İletişim

Eyüpsultan Bosch servisine ulaşmanın 2 farklı yöntemi var. Biri telefon ile aramak, diğeri de adresine gitmektir. Size ikisini de vereceğiz. Burada size en uygun olan yöntemi kullanarak Eyüpsultan Bosch teknik servisine ulaşabilirsiniz.

Eyüpsultan Bosch servisini telefon ile aramak için 4446333’ü arayabilirsiniz. Ayrıca; Esentepe Mahallesi, Gaziosmanpaşa Caddesi, 19-21A Eyüpsultan / İstanbul adresinden de Eyüpsultan Bosch yetkili servise ulaşabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80