Blog

Çamaşır Makinesi Kapak Tamiri, Mandal ve Cam Değişimi

Çamaşır makinesi kapak mandal tamiri, değişimi, mandal ve cam kırılması ile karşı karşıya kaldığınız da ne yapacağınızı biliyor musunuz? Beyaz eşya servislerine uğrayarak çamaşır makinesi kapak tamiri yaptırabilir, cam değişimi, menteşe ve hatta komple kapak değişimini bile gerçekleştirebilirsiniz.

Çamaşır makinesi kapağı bazı durumlar da komple kırılabilir, kapak camı çatlayabilir veyahut kapı mandalı kırılabilir. Böyle bir durumda kolaylıkla kapı tamirini ve kırılan parçanın değişiminin yapılabileceğini unutmayın. Bizlere her türlü çamaşır makinesi kapak mandal tamiri ve değişimi içinde ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kapak Camı Değişimi

Çamaşır makinesi kapak camı kırılması ile karşı karşıyaysanız hemen size yardımcı olabilir. Bizler her türlü çamaşır makinesi kapağını tamir ediyor ve orijinal camlar ile kırık camları değiştirebiliyoruz. Bu camların değiştirilmesi ve ve yeni camın yerine montaj edilmesi için ustalık gerekmektedir.

Öyle gelişi güzel her hangi bir kapak camı alamazsınız. Çünkü her kapağın kendine özel boyut ile şekli vardır. İşte bu nedenle çamaşır makinesi kapak camı değişimi için mutlaka profesyonel servislerden destek almalısınız.

Çamaşır makinesi kapak tamiri için randevu alabilirsiniz. Beyaz eşya servis ücretleri için tıklayın.

Çamaşır Makinesi Kapı Mandalı Tamiri Ve Değişimi

Çamaşır makinesi yıkamayı bitirdiğinde hemen kapıyı açmaz. Bir müddet beklemeniz gerekecek. Bu süreyi beklemeyen ya da kilit bozulduğu için kapıyı zorlayan kişiler kapak mandalını da kırmaktadır. Kapak mandal kırılması sonrasında asla çamaşır makinesi kapağını açamaz ve bu nedenle hemen kapak mandal değişimini yaptırmanız gerekmektedir.

Bizler çamaşır makinesi kapak mandalı tamiri için size yardımcı olabiliriz. Çamaşır makinesi kapak tamiri için kolaylıkla bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor ise tıkla…

Çamaşır Makinesi Komple Kapak Değişimi

Bazı nedenlerden dolayı çamaşır makinesi kapağı kullanılamaz duruma gelebilir. Bunun için çamaşır makinesi komple kapak değişimi yaptırmanız gerekecektir. Peki kapağı nerden bulabileceğinizi biliyor musunuz? Yetkili servislerde mi? Yetkili beyaz eşya servislerinde sadece yeni ürünlerin yedek parçaları bulunur. Mesela 10 yıldan daha eski bir çamaşır makinesinin parçasını yetkili serviste bulamayabilirsiniz. İşte bu yüzden çamaşır makinesi komple kapak değişimi için özel beyaz eşya servislerinden hizmet almalısınız.

Servis dükkanı olarak çamaşır makinesi kapak değişimi için size yardımcı olabiliriz. 0212 535 10 80 numarasını arayıp teknik servis kaydı açtırabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kapak Menteşe Değişimi

Çamaşır makinesi menteşe kırılması sonrası çamaşır makinesini kullanamazsınız. Çünkü kapak kendi kendine açılabilir ve menteşenin bir ucu tutsa ve tamamen kopmamış olsa dahi yıkama esnasında kapağın zorlanmasından dolayı kırılması muhtemeldir.

Çamaşır makinesi kapak tamiri, mandal tamiri ve kapak camı değişiminden sonra kapı menteşe değişimi ve tamirini de yapmaktayız. Bize ulaşarak ayrıntılı bilgi ve menteşe değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kapak ve Kapı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Çamaşır makinesi kapağı değişir mi?

Evet. Eskimiş, paslanmış, deforme olmuş ve hatta kırılmış çamaşır makinesi kapağını yani kapısını sıfır veya 2. el kapak satın alarak değiştirebilirsiniz.

Çamaşır makinesi kapısı kırıldı ne yapabilirim?

Çamaşır makinesi kapağı kırıldığında kırılan parçanın durumuna göre tamir veya komple değişim sağlanabilir. Çamaşır makinesi kapak tamiri için bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kapağı çatladı. Tamir edilir mi?

Çamaşır makinesi kapağı çatladığında çatlak olan kısımlar orijinal yeni parçalar ile değiştirilebilir. Çamaşır makinesi kapak tamiri için size yardımcı olabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80