Beyaz Eşya Servisi

Esenler Elektrolux Servisi

Garantisi devam eden Elektrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaları tamir ettirmek için Esenler de Esenler Elektrolux servisi mi arıyorsunuz?

Daha önceki Elektrolux Servisi ve Bayrampaşa Elektrolux Servisi konularımız da Elektrolux servislerinin nasıl işlediğini ve yetkili servisler hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise Esenler Elektrolux servisi iletişim numarası, adresi, yetkili servis bilgileri ve müşterine hizmetlerine nasıl ulaşacağınızı anlatacağız.

Elektrolux Esenler Teknik Servisi Neler Yapar?

Esenler Elektrolux yetkili servisi, tıpkı diğer ülke çapında Elektrolux teknik servis hizmeti veren işletmeler gibi bütün Elektrolux ürünlerini tamir ederler. Bu ürünler genellikle ülkemiz de satışa çıkarılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer bazı ürünlerdir. Bu ürünlerin tamirini yaptırmak istediğiniz de Eseler Elektrolux servisi ile görüşebilir ya da hangi il ve ilçedeyseniz o bölgede ki Elektrolux beyaz eşya servisi ile de görüşmeniz mümkün.

Eviniz de garantisi devam eden ama her hangi bir nedenden dolayı arızalanan beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için size en yakın Esenler Elektrolux servisinin nerede olduğunu mu araştırıyorsunuz? işte verilen hizmetlerin bazıları:

Ve diğer Elektrolux marka ürünlerin tamiri yapılmaktadır.

Esenler Elektrolux Beyaz Eşya Servisi Adresi Ve Telefonu

Esenler de Elektrolux servisi malesef yok. Esenlere en yakın bölge olarak Bahçelievler ve Küçükçekmece de Elektrolux servisleri var. Bu her iki servisten de size en yakın yerin Bahçelievler olduğunu düşünüyoruz.

İşte bu nedenle Esenler Elektrolux servisine yani başka bir deyişle Bahçelievler Elektrolux servisine ulaşmak için Bakırköy Cad. Cumhuriyet Mah.Sönmez Sok. No:16/1 BAHÇELIEVLER / İSTANBUL adresine gitmeniz gerekir. Ayrıca 0850 250 3589 numaralı telefondan da Elektrolux esenler servisine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80