Beyaz Eşya Servisi

Esenler Grundig Beyaz Eşya Servisi

Esenler Grundig servisi ile garanti süresi olan beyaz eşyaların tamirini yaptırabileceğinizi biliyor musunuz? Garanti kapsamına alınan arızaların tamirini yaptırmak için yetkili servisi aramanız gerekir. Yani Esenler Grundig beyaz eşya servisini…

Bildiğiniz üzere yetkili servisler bütün Türkiye de hizmet veren büyük kapsamlı kuruluşlardır. Bu şirketlere ulaşmak için tek bir telefon numarası üzerinden ya da bulunduğunuz ilçe de ki yetkili servislere bizzat giderek size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Esenler Grundig beyaz eşya teknik servisi de bu servisler arasında gösterilmektedir.

Esenler Grundig Teknik Servisi

Grundig çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve elektrikli ev aletlerini ilk satın aldığınız da size bir garanti süresi verilir. Bu süre 2 yıl, 3 yıl, 5, yıl ve uzatılmış garanti sürelerini de katarsak 7 yıl olarak geçmektedir. Bu süre zarfı içerisinde beyaz eşyaların arızalanması halinde Esenler Grundig servisi ve ülke çapında diğer Grundig servislerine götürüp tamir ettirebilirsiniz. Garantisi olmayan beyaz eşyaların tamirini yaptırmak için Esenler beyaz eşya servisi, Kanarya, Halkalı ve diğer bölgeler de bulunan Özel beyaz eşya tamircisi olarak çalışan servislere yaptırabilirsiniz.

İşte Esenler Grundig teknik servisi de diğer yetkili servisler gibi Grundig marka bütün ürünlerin tamirini yapan bir işletmedir. Arızalı ve gerçekten de garanti kapsamına alınacağından emin olduğunuz beyaz eşyaların tamirini ücretsiz yaptırmak için, Esenler Grundig servis ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Grundig Servisinin Verdiği Hizmetler

Grundig resmi web sitesinden almış olduğumuz bilgilere göre Grundig markası aşağıda yer alan ürünlerin tamirini yapmaktadır. Eğer sizin de evinizde aşağıda yer alan ürünlerden varsa ve bu ürün hakkında sorun yaşıyorsanız Esenler Grundig servisi ya da diğer ilçelerde ki Grundig servisleri ile iletişime geçiniz. İşte Grundig teknik servislerin verdiği hizmetler:

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Fırın servisi
  • Davlumbaz tamiri
  • Ankastre set servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Kurutma makinesi servisi

İletişim Bilgileri

Esenler Grundig servisine Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 30/A Esenler / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz. Buraya kendiniz de giderek beyaz eşya tamiri için randevu alabilir ya da 0850 2100888 numaralı telefonu arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80