Beyaz Eşya Servisi

Eyüpsultan beyaz eşya servisi

Eyüpsultan beyaz eşya servisi; Eski ismi ile Eyüp olup sonradan Eyüpsultan olarak değiştirilen ilçede beyaz eşya teknik servisi olarak çalışıyoruz. Bizler genellikle sıklıkla arızalanan ürünlerin arızalarını yapmaktan ziyade beyaz eşya denilince aklınıza hangi ürünler geliyorsa bu ürünlerin tamamının tamir, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi dükkânımızda çalışan beyaz eşya ustalarımızın hepsinde de yetki belgesi ve teknik servis ustasında bulunacak bütün standartların üzerinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Sizler de Eyüp beyaz eşya servisi veya yeni ismi ile Eyüpsultan da beyaz eşya tamirini yapan yerleri arıyorsanız mutlaka bize danışmadan beyaz eşyaların tamirini yaptırmamalısınız. Teknik servis çalışanlarımız her gün sabah erken saat ile akşam geç saatlere kadar faaliyetlerine devam etmektedir. Sizler de gecenin bir yarısında çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi problemleri ve buzdolabı gibi önemli olan ürünlerin arızası ile karşı karşıya kalırsanız hemen 0212 535 10 80 numarasını arayın.

Mesai saatleri dışında bırakılan servis kaydının bir sonraki gün sabah erkenden yapılabileceğini lütfen unutmayın. Hadi geç kalma. Sende Eyüpsultan beyaz eşya servisi iletişim numarasını arayıp randevunu oluştur.

Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi ile güvenilir servis hizmeti

Hangi konuşa olursa olsun. Her şeyde ilk önce güven önemli. Beyaz eşya tamir servis hizmeti veren teknik servislerden randevu talep ettiğinizde aklınızda iki konu vardır. Bir tanesi Eyüpsultan beyaz eşya servisi dükkânından gelecek olan beyaz eşya ustasına güvenebilirim konusudur. İkinci olan seçenek ise beyaz eşya servis ücreti ve tamir fiyatlarıdır. Bu her iki konuda da Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi olarak bu her iki seçenekte bile her zaman için en üst sıralar da yer almaktayız.

Herkes işini güzel yapar veya yapmak ister buna diğer diyeceğimiz yok elbette. Yalnız, bazı firmaları diğerlerinden ayıran bazı özellikler de mutlaka vardır. Bu özellikler sayesinde en çok servis hizmeti sunan, en çok tutulan ve memnuniyet oranı çok yüksek olan firmalar ön plana çıkmaktadır. Eyüp beyaz eşya tamircisi firmamızı da diğer bazı beyaz eşya servislerinden ayıran önemli özelliklerimiz var. Bu özellikler aşağıda belirtilmiştir.

Bizi diğer beyaz eşya servislerinden ayıran farklılıklar

 • Eyüpsultan da beyaz eşya tamir servis ustaları sadece tarafımızdan gönderilir. Şubemiz yoktur.
 • Bizim firmada çalışmayan hiç bir beyaz eşya tamircisi ile çalışmıyoruz.
 • Çalışma arkadaşlarımız sabit maaşlıdır. Yaptığı işe göre prim verilmemektedir. (Bu seçenek boş yere yedek parça değişimi ve fazla masraf çıkarmayı engellemektedir)
 • Araçlarımızda sıklıkla ihtiyaç duyulan yedek parçalar her zaman bulundurulur.
 • Servis kaydından sonra en geç 30 dakika ile 3 saat arası randevu verilir.
 • Randevuya tam saatinde gelinir. Çok önemli ve kritik bir durum olmadığı sürece randevu ertelenmez.
 • Yapılan işçilik ve parça değişimine 1 yıl garanti verilir.
 • Yapılan işlemler belge üzerinde yazılıp müşteriye teslim edilir.
 • Eyüpsultan beyaz eşya teknik serviste asla sürpriz fiyat yoktur. Önceden belirlenir.

Eyüp beyaz eşya tamircisi ile yerinde hizmet

Eyüp beyaz eşya ustası ihtiyaçlarınızın tarafımızdan karşılanmasını istiyorsanız arızanın oluşmasından sonra çok fazla bekletmeden aramanızı tavsiye ediyoruz. Araya hafta sonunun girmesi veya gece geç saatlerde olması tamirin yapılmayacağı anlamına gelmemektedir. Eyüp beyaz eşya servisi için gece geç saatlerde bile olsa servis kaydı oluşturabilirsiniz. En hızlı ve yetenekli olan beyaz eşya teknik servis ustaları ile çalışıyoruz. Bu çalışmamız doğrultusunda alınacak randevuların hemen tam zamanında gönderilmesi için büyük çaba gösteriyoruz.

Servis bölgelerimiz arasında yer almanız bizden hizmet alabilmeniz için yeterli bir nedendir. Son sistem beyaz eşya arıza tespit cihazlarını kullanarak ütün arızaları anında çözebiliyoruz. Ayrıca tam donanımlı servis bakım araçlarımız ile de hemen müdahale de bulunabiliyoruz. Her arızanın müşterinin evinde yapılamadığını biliyoruz. Bu arızaların bazıları da Eyüp beyaz eşya tamir servisi dükkânında yapılması gerekir. Sonradan gelmemek ve müşteriyi evde teknik servis beklemek zorunda bırakmadan hemen aynı dakika da servis aracımıza bozuk olan ürünü alabilmekteyiz.

Sizler de Eyüp beyaz eşya tamircisi dükkânından randevu almak ve çok hızlı gelebilen bir tamircisinden destek almak istiyorum diyorsanız bizi aramalısınız.

Eyüp / Eyüpsultan beyaz eşya servis hizmetlerimiz

Çamaşır makinesi servisi
Eyüpsultan çamaşır makinesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

bulaşık makinesi servisi
Eyüpsultan bulaşık makinesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Ankastre fırın servisi
Eyüpsultan ankastre fırın servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Buzdolabı servisi
Eyüpsultan buzdolabı tamir servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Fırın servisi
Eyüpsultan fırın tamir bakım servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Elektrik süpürgesi servisi
Eyüpsultan elektrik süpürgesi servisi

HEMEN ARA 0212 535 10 80

Eyüpsultan beyaz eşya yedek parça

Beyaz eşya tamiri yapılırken yedek parça kullanılmasının önüne geçmek için bozuk olan parçayı kurtarma çabasına girmekteyiz. Bozulan parçanın tamir edilememesi veya müşterinin sıfır parça istiyorum demesi üzerine yeni kullanılmamış yedek parça montajı yapılır. Eyüpsultan beyaz eşya yedek parça ihtiyaçlarınızda da her zaman için yanınızdayız. Firmamızın beyaz eşya tamir deposunda yüzlerce beyaz eşya yedek parçasına ulaşabiliyorsunuz. Sizler de tamirci çağırmak yerine kendiniz beyaz eşyayı tamir etmek istiyorsanız Eyüpsultan da beyaz eşya yedek parça satan yerlerden biri olan dükkânımızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Beyaz eşya ürünlerinde birdenbire arıza meydana geldiğinde hiç dokunup kurcalamadan bizi arayıp randevu almanız çok önemlidir. Bozulan ürünlerin tamir edilmesi, dışardan müdahale edilmesi ve birçok beyaz eşya tamircisine gösterilmesi işin yapılamamasına neden olabilmektedir.

Bazen de oluşan küçük bir arızadan sonra beyaz eşya tamircisinin sadece beyaz eşya servis ücreti karşılığında onarabileceği bir sorunu çok büyütebileceğinizi unutmamalısınız. Buzdolabı, elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tost makinesi gibi ürünlerin yanlış yedek parça takılması veya farklı kablolara dokunulması sonucunda kartın patlayıp daha büyük arızalara neden olabileceğini ifade etmeliyiz.

Eyüpsultan da en yakın beyaz eşya tamircisi

Eyüpsultan’da her hangi bir mahalleye yeni taşındınız. Hiçbir yeri tanımıyorsunuz. Sadece bakkala gidebildiğinizi varsayalım. Beyaz eşya tamiri için beyaz eşya tamircisi ihtiyacınız olduğunda ne yaparsınız veya en yakın beyaz eşya servisi dükkânını nasıl bulursunuz? İşte Eyüpsultan en yakın beyaz eşya tamircisi dükkânlarını nasıl bulabileceğinizi anlatan bazı detaylar.

Eyup en yakin beyaz esya tamircisi
Eyüp en yakın beyaz eşya tamircisi

Tanıdığınız bakkaldan en yakın Eyüpsultan beyaz eşya servisi iş yerinin nerede bulabileceğinizi sorun.

Komşunuzdan tanıdığı bir tamircisi olup olmadığını sorun.

Kimseye sormak istemiyorum diyorsanız, o zaman da dairesi kapısı, bina veya bahçe kapısı ile doğalgaz saatlerinin olduğu yerde beyaz eşya servisi kartvizitlerine ulaşabilirsiniz.

Ya da en güvenilir ve kimseye muhtaç olmadan kendiniz Eyüp tamirciyi arayıp bulmak istiyorsanız cep telefonu, tablet veya bilgisayardan Google.com web sitesine girin. Ortada beliren uzun çizgiye yani arama bölümüne “Eyüpsultan beyaz eşya servisi” veya en yakın Eyüp beyaz eşya tamir servisi de yazıp arama yap tuşuna basabilirsiniz. Çıkan arama sonuçlarına göz atarak hangi firmanın size ne kadar uzakta olduğunu görebilirsiniz. Firma bilgilerinde telefon numarası gördüğünüzde arayıp randevu alabilirsiniz.

Eyüp beyaz eşya servisi yetkili servis mi?

Eyüp beyaz eşya servisi hiçbir markanın yetkili servisi değildir. Hiçbir beyaz eşya markası ile ortaklık ve şube anlaşmamız da yoktur. Yani bizler bütün markaların arızlarını tespit edip en uygun fiyatlar ile beyaz eşyaların tamirini gerçekleştiren özel kurulmuş olan bir firmayız.

Garantisi biten ürünlerin tamirini güvenle yapan özel beyaz eşya tamir servisiyiz. Garanti kapsamında olan ürünlerinizi ilgili markanın yetkili servislerine götürüp ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Yalnız her arıza garanti kapsamında değildir. Kullanıcı hatasından dolayı oluşan arızalar garanti kapsamına girmediğinden dolayı yetkili servisler ücretsiz işlem yapmamaktadır.

Bizler bu durumda garantisi olmayan veya garantisi devam devam edipte yetkili servislere yaptırmak istemediğiniz ürünlerin tamirini güvenle yapabilmekteyiz.

Eyüpsultan beyaz eşya servis ücretleri

Çamaşır makineleri, buzdolabı ve özellikle bulaşık makinesi bozulduğunda en çok merak edilen konulardan biridir beyaz eşya servis ücreti. Hiçbir şey yapılmadan sadece ev geldikleri için servis ücreti vermek istemeyebilirsiniz. Bu durum size biraz tuhafta gelebilir. Eyüpsultan beyaz eşya servis ücreti nedir? Arıza tespiti yapıldıktan sonra servis ücreti alınıyor mu? Ya da tamirinin yapılması için onay verilen arızalar içinde beyaz eşya servis ücretini verecek miyim diye merak ediyorsanız aşağıda linke tıklayıp bu sorular ve daha fazlasını detayları ile birlikte bulabilirsiniz.

servisdukkani.com/beyaz-esya-servis-ucretleri/ linkine tıklayıp Eyüp beyaz eşya servis fiyatları fiyat listesi sayfamıza giriş yapınız.

Eyüpsultan beyaz eşya servisine en çok gelen arızalar

Eyüp beyaz eşya teknik servis firmamızda denk geldiğimiz çok ilginç arızalar görebilmekteyiz. Ayrıca birbirinden farklı cihazları yaptığımız için her cihazın çok farklı değişik arızaları da vardır. Özellikle bazı çok ünlü beyaz eşya markalarında bile kronik arızalar görebilmekteyiz. Bu arızaların ne olduğunu aşağıda belirteceğiz. Yalnız bütün arızaları yazmak yerine hangi arıza 1. Sırada sadece onu yazmak istiyoruz.

Bulaşık makinesi arızalarının en çok yaşandığı olay makinenin tabak ve bardakları güzel yıkamama şikâyetidir. Bu sorun bazen bulaşık makinesi altı yıkıyor üstü yıkamıyor olarak da dillendirilir. Bu tamir ile gelen müşterilerimizin evleri Eyüpsultan ve hizmet bölgelerimizin arasında yer alıyorsa 30 dakika da eve servis hizmeti ile usta gönderebiliyoruz. Farklı uzak bölgeler de olması sonucunda da Eyüpsultan beyaz eşya servisi ve ustalarımızı göndermek yerine oraya en yakın diğer işletmelerimizden ustamızı gönderiyoruz.

Buzdolabında en çok görülen sorunun motor bozulmasından kaynaklandığı söylemek isteriz. Buzdolabı motoru bozulduğu zaman tamiri mümkün değilse mutlaka motor değiştirme işlemi uygulanması gerekir. Bu konuda dikkat edeceğiniz tek bir nokta var. O da iyi bir beyaz eşya tamir ustası ile çalışmaktır. Çünkü herkes buzdolabı motoru değiştirme işlemini yapamayabilir. Bundan dolayı biraz tecrübeli biri ile konuşmanız iyi olacaktır. Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi buzdolabı tamirinde çok iyi yetiştirilen teknik personellere sahiptir. Gönül rahatlığı ile her türlü beyaz eşya teknik servis firmaları arasında bizleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz eşya tamir ustasının yaptığı bazı çamaşır makinesi arızaları

Eyupsultan camasir makinesi servisi
Eyüpsultan çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesi arıza ve çözümlerini bu sayfadan bulabilirsiniz. Ayrıca çamaşır makineler için hazırlamış olduğumuz sayfamıza ulaşmak içinde Eyüpsultan çamaşır makinesi tamircisi sayfasına bakabilirsiniz.

 • Çamaşır makinesi çalışırken yüksek ses çıkarıyor, yani gürültülü çalışıyorsa bizi arayabilirsiniz.
 • Çamaşır makinesi çalışırken yanık kokusu geliyorsa Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi iletişim numarasını arayınız.
 • Çamaşır makinesi motor kayışı koptu veya kayış değiştirmek için Eyüpsultan beyaz eşya yedek parça telefonlarını arayınız.
 • Çamaşır makinesi motoru değiştirme işlemini uygulamak için 0212 535 10 80 numaralı telefon randevu almanız mümkün.
Çamaşır makinesinin garanti süresi varsa özel beyaz eşya tamircisi yerine yetkili servisleri arayıp ücretsiz onarabilirsiniz.

Eyüp beyaz eşya teknik serviste görülen bazı Bulaşık makinesi arızaları

Eyupsultan bulasik makinesi tamiri

Bulaşık makinesi arıza ve çözümleri sayfası için buraya ve Eyüpsultan bulaşık makinesi tamircisi arayıp telefon açmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

 • Bulaşık makinesi su sızdırıyorsa makinayı çalıştırmadan hemen teknik servis numaramızı arayınız.
 • Bulaşık makinesi bulaşıkları kirli çıkarıyor ve hiç güzel yıkamıyor ise 0212 535 10 80 numarasını arayıp randevu alınız.
 • Bulaşık makinesi su almıyor ve hiç su sesi gelmiyor ise lütfen bizi arayıp randevu almayı unutmayın.
 • Bulaşık makinesi su alınca arızaya geçiyor, bulaşıklar yıkanmıyor ise lütfen teknik servis ustasından randevu alınız.
Bulaşık makinesi bozulduğunda ürünün garantisi varsa yetkili servislerden destek alabilirsiniz. Ayrıca garanti kapsamına alınan arızalar için tamirleri ücretsiz yaptırabilirsiniz. Bizler Eyüpsultan beyaz eşya tamir servisi olduğumuz için sadece garantisi olmayan cihazlara bakabiliyoruz.

Elektrik süpürgeleri ile ilgili Eyüpsultan beyaz eşya servisine gelen şikâyetler

IMG 6988

Elektrik süpürgesi arızaları ve çözümleri için buraya tıkla. Eyüpsultan elektrik süpürgesi tamircisi sayfamızdan elektrikli süpürge ile ilgili ayrıntılı konuya bakabilirsiniz.

 • Elektrik süpürgesinden pis koku geliyor ise makinayı çalıştırmayın ve derhal Eyüp beyaz eşya servis iletişim numarasını arayın.
 • Elektrik süpürgesi hiç çalışmıyor motor dönmüyor ise bu sorun için de bizlere hızlıca arayınız.
 • Elektrik süpürgesi kablosu koptu ve makine çalışmıyor ise makineyi çalıştırmadan lütfen bizi arayın.
Elektrik süpürgesi yeniyse veya en azından garantisi varsa o zaman özel teknik servis firmalarına tamirini yaptırmadan ilk önce ilgili markanın yetkili servis firmalarına ulaşmalısınız.

Eyüpsultan beyaz eşya servisi nerede? Yol tarifi bilgisi

Eyüpsultan İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. Eyüpsultan Mahalleleri birbirinden çok fazla uzakta olması ve ayrıca ormanlarında Eyüp bölgesinde olması ilçenin daha geniş bir bölgeye uzanmasını sağlamıştır. Eyüp’ten beyaz eşya servisi dükkânımıza gelmek için burada oluşturduğumuz yol tarifi haritasına bakabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden harita uygulamaları da sizlere yardımcı olacaktır.

Mesela; Yandex navigasyon ile arama kısmına “Eyüpsultan beyaz eşya servisi” yazıp arama yaptığınız takdirde firmamızın konumuzu görmüş olacaksınız. Doğru konuma gittiğinize bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Google’nin haritalar uygulaması da bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Mesela haritaların arama bölümünde “Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi” yazıp arama yaparsanız çıkan firmalar arasında bizi görebilirsiniz.

Yol tarifi ve navigasyonlar ile ilgili sorun yaşarsanız lütfen bizi 0212 535 10 80 numaralı iletişim numarasından destek almak için arayınız.

Hizmet verdiğimiz bazı Eyüpsultan Mahalleleri

 • AĞAÇLI MAHALLESİ
 • AKPINAR MAHALLESİ
 • AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 • ALİBEYKÖY MAHALLESİ
 • ÇIRÇIR MAHALLESİ
 • ÇİFTALAN MAHALLESİ
 • DEFTERDAR MAHALLESİ
 • DÜĞMECİLER MAHALLESİ
 • EMNİYETTEPE MAHALLESİ
 • ESENTEPE MAHALLESİ
 • GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ
 • GÜZELTEPE MAHALLESİ
 • IŞIKLAR MAHALLESİ
 • İHSANİYE MAHALLESİ
 • İSLAMBEY MAHALLESİ
 • KARADOLAP MAHALLESİ
 • MERKEZ MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 • NİŞANCI MAHALLESİ
 • ODAYERİ MAHALLESİ
 • PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
 • RAMİ CUMA MAHALLESİ
 • RAMİ YENİ MAHALLESİ
 • SAKARYA MAHALLESİ
 • SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
 • TOPÇULAR MAHALLESİ
 • YEŞİLPINAR MAHALLESİ
Yaşadığınız beyaz eşya sorunlarını YORUM bölümüne yazarak ustalarımız ve ziyaretçilerimizden destek alabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu