Fırın Servisi, Tamiri

Gaziosmanpaşa fırın tamircisi

Gaziosmanpaşa fırın tamircisi size en yakın beyaz eşya servisi firmasıdır. Fırın rezistans değiştirme, pervane tamiri ve fırın ocak tamiri için çok hızlı randevu alabiliyorsunuz. Normal fırınlı ocakların dışında bir de ankastre fırın ocaklarının da tamirini hızlıca yapabilmekteyiz.

Kek, pasta ve yemeklerin yapımında kullanılan fırının bozulması sonucu hangi teknik servise götürüyorsunuz? Fırın arızalandığı zaman garantisi devam ediyorsanız mutlaka yetkili teknik servis götürmelisiniz. Fırının garantisi yoksa veya fırın arızası garanti kapsamına alınmıyorsa o zaman Gaziosmanpaşa fırın tamir servisi numaralarımızı hızlıca arayıp ücretli fırın tamirini yaptırabilirsiniz. Fırınınız eskiyse ve yenisini mi alayım yoksa fırının tamirini mi yaptırayım diye merak ediyorsanız o zaman da Gaziosmanpaşa fırın tamircisi servis dükkanı telefonunu arayıp arıza tespiti talebinde bulunabilirsiniz.

Ankastre fırın tamir servisi

Gaziosmanpasa ankastre firin tamir servisi
Gaziosmanpaşa ankastre fırın tamir servisi

Fırın denilince aklınıza evinizde kullanmış olduğunuz fırın modelleri gelebilir. Yalnız birbirinden farklı çeşit, model ve çok farklı çalışma sisteminde olan fırınlar vardır. En çok kullanılan ve sıklıkla bozulan fırın modellerinden biri de ankastre fırın modelleridir. Ankastre fırınlar ocaklardan ayrı bir şekilde duran ve çok şık olan küçük fırın modelleridir. Gaziosmanpaşa fırın tamircisi olarak ocaklı fırınlarında tamirini yaptığımız gibi ankastre fırın servisinde de çok başarılı işlere imza atmaktayız.

Ankastre fırınlar diğer ocaklı fırınlara göre çalışma mantığı her ne kadar aynı olsa da daha çok tutulan modellerdir. Çünkü yeni yapılan evler de mutfak tezgahları müteahhitler tarafından tek tip yapılmasından dolayı ocaklı fırın kullanan bir kişi bu yeni evlere taşındığında yeni bir fırın almak zorunda kalmaktadır. Dolayısıyla ankastre fırınlar da diğer ocaklı fırınlara göre daha fazla tutula modeller arasında yerini almaktadır. Gaziosmanpaşa fırın tamir servisi ve yedek parça ihtiyaçlarınız için ankastre set fırın tamiri ve ocak tamirini hızlıca yapan ustalarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Fırın çalışmıyor ise en yakın fırın tamircisini ara

Fırının çalışmaması yapmış olduğunuz hamurun boşa gitmesine, çocuklarınızı sevindirecek pastaların yapılamamasına veya en sevdiğiniz yemeği pişiremeyeceğiniz anlamına gelir. Hayatımız da çok önemli bir yere sahip olan fırınların tamir ve bakımını işinde oldukça iyi olan ustalarımıza emanet ediniz. Fırının bozulması karşısında hemen aynı günde tamirini yaptırmak isterseniz Gaziosmanpaşa en yakın fırın tamircisini arayabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi firmalarının bazıları fırın tamirini yapmaktadır. Bu nedenler evinizde severek kullandığınız fırının bozulmasından sonra tanıdığınız veya size çok yakın bir fırın servisinden destek almak istemeniz her zaman işe yaramayabilir. Çünkü fırın tamirini gerçek anlamda uzun yıllardır bu işin içinde olan kişiler tarafından yapılıp tamir edilmektedir. Sizler de fırın arızasının tamir edilmesi için hemen hızlıca ****** Gaziosmanpaşa fırın tamircisini arayabilir ve fırının tamir edilmesi için teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa fırın servisinde verilen bazı hizmetler

firin fan motoru tamiri
Gaziosmanpaşa fırın fan motoru tamiri

Hemen Ara 0212 535 10 80

firin komulatos tamiri
Gaziosmanpaşa fırın komölatör tamiri

Hemen Ara 0212 535 10 80

firin rezistans tamiri
Gaziosmanpaşa fırın rezistans tamiri

Hemen Ara 0212 535 10 80

firin lamba tamiri
Gaziosmanpaşa fırın lamdı ışık tamiri

Hemen Ara 0212 535 10 80

Fırın tamir hizmeti verilen Gaziosmanpaşa Mahalleleri

 • BAĞLARBAŞI
 • BARBAROS HAYRETTİN PAŞA
 • FEVZİ ÇAKMAK
 • HÜRRİYET
 • KARADENİZ
 • KARAYOLLARI
 • KARLITEPE
 • KAZIM KARABEKİR
 • KÜÇÜKKÖY
 • MERKEZ MAHALLESİ
 • MEVLANA
 • PAZARİÇİ
 • SARIGÖL
 • ŞEMSİPAŞA
 • YENİ MAHALLE
 • YENİDOĞAN
 • YILDIZTABYA
 • GAZİOSMANPAŞA MERKEZ

Fırın tamir servis ücretleri

Beyaz eşya servis ücretleri yapılan işe, tamir edilen ürüne, cihazın markasına ve daha birçok kritere göre belirlenmektedir. Fırın servis ücretleri de bu doğrultu da çeşitli hesaplamalar ile tespit edilir. Fırının tamir edilmesi için öncelikle Gaziosmanpaşa fırın tamircisi servis dükkanından randevu aldığınızda sizlere fırın tamir servis ücretini telefonda ki arkadaşımız söylemektedir. Servis fiyatı belirlenmeden önce sizlere fırının arızası ile ilgili birkaç soru yöneltmektedirler. Bu aşamadan sonra ankastre fırın servis ücreti ve olası kullanılacak yedek parçaların fiyatları telefonda belirtilir.

Randevu saatinize istinaden fırın tamircisi ekibimizin tam saatinde servise geleceğinden hiç şüpheniz olmasın. Fırın tamircisi ekibimizin fırının arıza tespitini yaptıktan sonra fırının tamir edilmesi ve kullanılacak yedek parçanın fiyatını sizlere söylerler. Fırının tamir edilmesi için fiyatı onayladığınız zaman fırın tamir ücreti ve yedek parça ücreti sizlerden tahsil edilip fırın tamir edilir. Fırının arıza tespiti yapıldıktan sonra fırının tamir edilmesi için ücreti onaylamazsanız sizlerden sadece fırın servis ücreti tahsil edilir. Fırını tamire gelen ustalarımıza, takılacak parçanın orijinalliğine ve yapılacak işçiliğin samimiyetine güvenebilirsiniz. Çünkü bütün işlemler Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi tarafından güvenle yapılmaktadır.

Tamirini yaptığımız bazı fırın arızaları

 • Fırının altı pişirmiyor üstü pişiriyor
 • Fırının altı ısınmıyor
 • Fırının lambası çalışmıyor
 • Fırın düğmeleri bozuldu
 • Fırın çalışmıyor
 • Fırının pervanesi çalışmıyor

Gaziosmanpaşa fırın tamircisi yol tarifi

Bozulan fırını Gaziosmanpaşa fırın tamircisine getirmek isterseniz Gaziosmanpaşa’da ki merkez şubemize gelebilirsiniz. Bunun için lütfen öncelikle 0212 535 10 80 numarasından teknik servis arkadaşlarımıza ulaşıp sorununuzu bildiriniz. Sonrasında arkadaşlarımız sizlere fırını tamir ettirmek için firmamıza nasıl geleceğinizi sizlere tarif edeceklerdir.

Dilerseniz Google Haritalar uygulamasını indirip arama kısmına “Gaziosmanpaşa fırın tamircisi” yazıp yol tarifini kolaylıkla alabilirsiniz. Bazı durumlar da farklı firmalara ait olan işletmeler de çıkabileceğinden dolayı lütfen işletme hesabının web sitesinde servisdukkani.com yazmasına özen gösteriniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80