İstanbul Seg Servisleri

Gaziosmanpaşa Seg Servisi

Gaziosmanpaşa Seg servisi ile Seg beyaz eşya tamiri, bakımı, montajı ve Seg yedek parçalarına ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Garantili Seg buzdolabı, Seg çamaşır makinesi, Seg bulaşık makinesi ve diğer ürünlerini tamirini Gaziosmanpaşa Seg beyaz eşya servisi ile çözüm bulacaksınız. Seg Gaziosmanpaşa yetkili servis bilgileri, telefon numarası, web sitesi ve diğer bilgileri bu sayfamız da bulacaksınız.

Gaziosmanpaşa Seg Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşyaları satın aldıktan sonra ne kadar kullanacağız tamamen sizin şansınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza bağlıdır. İşte bu nedenle her ihtimale karşı, yeni bir beyaz eşya aldığınız da size 2 veya 3 yıl garanti verilir. Bu garanti süresi içerisinde arızalanması halinde Seg marka beyaz eşyalarınızı Gaziosmanpaşa Seg servisi ya da ülkenin dört bir yanında bulunan diğer Seg yetkili servisleri size yardımcı olabilir.

Garantisi olamayan beyaz eşyaların tamirini yaptırmak için Gaziosmanpaşa Seg yetkili servis ya da Küçükköy, Bayrampaşa, Esenler ve diğer özel beyaz eşya servislerine yaptırabilirsiniz. Peki Seg Gaziosmanpaşa Teknik servisi neler yapar? İşte bazı verilen hizmetler;

Gaziosmanpaşa Seg Yetkili Servis Bilgileri

Seg servisi ve Gaziosmanpaşa Seg servisi Vestel güvencesi altındadır. Garantisi devam eden ürünlerinizin tamiri yaptırmak için aşağıda yer alan Gaziosmanpaşa Seg yetkili servis işletmesine yaptırabilirsiniz.

İşte Gaziosmanpaşa Seg servisi telefonu, adresi, web sitesi, ve yetkili servis bilgileri;

FİRMA:Gaziosmanpaşa Seg Servisi
TELEFON:0850 222 41 23
ADRES:Bağlarbaşı Mahallesi, Sipahiler Caddesi, No:108 Gaziosmanpaşa / İstanbul
WEB SİTE:www.vestel.com.tr
YETKİLİ SERVİS Mİ?EVET
Gaziosmanpaşa Seg servisi iletişim bilgileri

Bilgilendirme

Bizler Seg yetkili servisi değiliz. Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi olarak çalışan ve birçok bölge de şubeleri bulunan özel beyaz eşya servisiyiz. Yukarida ki bilgiler Gaziosmanpaşa Seg servisinin gerçek bilgileridir. Bu bilgilerden yola çıkarak Seg yani Vestel servisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80