Beyaz Eşya Servisi

Esenler Seg Servisi

Esenler Seg Servisi; Esenler de beyaz eşya tamiri, bakımı arıza testipi ve orijinal yedek parçaları ile Seg, Vestel ve Regal marka beyaz eşyaları tamir eden Seg Yetkili servisidir. Garantisi olan Seg beyaz eşyaların tamirini yetkili servise yaptırmak istediğiniz de mutlaka Esenler Seg teknik servisi ve ülke çapında diğer Seg yetkili servislerine güvenle yaptırabilirsiniz.

Eğer Esenler de oturuyorum ve Seg yetkili servisi nerede, telefon numarası nedir, müşteri hizmetleri numarası nedir diyorsanız, burada ki bilgilerden yola çıkarak Seg Esenler teknik servis ulaşabilirsiniz.

Esenler Seg Beyaz Eşya Teknik Servisi

Seg markası ülke çapında yıllardır beyaz eşya ürünlerin satışını gerçekleştiren büyük bir markadır. Seg buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri diğer markalara göre biraz daha uygun fiyata satılmaktadır. Ayrıca Seg yedek parçalarında kolaylıkla bulunabilmesi Seg ürünlerine rağbeti biraz daha arttırmaktadır. Peki evinizde ilgili markanın ürünlerin de bir arıza gördüğünüz de nasıl müdahale edeceğinizi biliyor musunuz? Ya da garanti süresi devam eden beyaz eşyaların tamiri için Esenler Seg servisi hangi bölgede ki şubelere nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz?

Seg buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve elektrikli ev aletlerinin tamirini yaptırmak bulunduğunuz bölgede ki Seg teknik servise götürmeniz gerekir. Aksi taktirde yetkili servisten hizmet almanız mümkün olmayabilir. Yani Esenler de ikamet ediyorsanız size sadece Seg Esenler teknik servisi yardımcı olabilir. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ürünlerinizin kullanma klavuzunda yer alan Esenler Seg müşteri hizmetleri numarasından aramanız gerekir.

Esenler Seg Servisinin Adres Ve Telefon Bilgileri

  • Esenler Seg servisi adresi: Menderes Mahallesi, Piri Reis Caddesi, No:30 Esenler – İstanbul
  • Telefon numarası: 08502224123
  • Müşteri hizmetleri: 08502224123
  • Açık adres tarifi: Esenlerde Bağcılar Üçyüzlüye giderken Piri Reis caddesinde yer almaktadır. Esenlerin Atışalanı, Kemerburgaz, Namıkkemal yada Kemalpaşa tarafında değil de Esenlerden Bağcılar ve Güngören‘e giden yol üstünde aramalısınız.

Seg Servisi Hangi Markanın Yan Kuruluşudur?

Seg markası tıpkı Regal gibi Vestel markasının yan kuruşlarıdır. Hatta Esenler seg servisi diye tabir edilen yetkili Seg servisi Yetkili Vestel Servisi olarak geçmektedir. Bazı bölgeler de Seg servisi diye yazsa da Esenler de Vestel, Regal ve Seg markalarının logoları ile hizmet verilmektedir.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80