Beyaz Eşya Servisi

Göktürk Beyaz Eşya Servisi

Göktürk beyaz eşya tamircisi ile bütün beyaz eşyaların tamir, bakım, arıza, onarım ve yedek parçalarına aynı günde ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya arızası ile karşılaştığınız da size en yakın beyaz eşya servisine Göktürk’te bulabilirsiniz. Göktürk beyaz eşya servisi uzman teknik servis çalışanları ve ile birlikte profesyonel hizmet sunmaya özen gösteriyor.

Siz de İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesinde oturuyorsanız beyaz eşya tamiri ihtiyaçlarınız için çok uzaklar da beyaz eşya tamir ustasını çağırmanıza hiç gerek yok. Sizinle aynı mahalle de oturan bir servis çalışanı ile çalışmanız sizin menfaatinize olacaktır. Göktürk beyaz eşya servisi ile çalışarak arızalı olan bütün beyaz eşyaların tamirlerini kısa süre de yaptırabilir ve daha birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Göktürk beyaz eşya servisini tercih ettiğiniz de;

Göktürk Çamaşır makinesi tamirini hemen yaptırabilirsiniz.

Göktürk Bulaşık makinesi arızası, tamiri, yedek parça ve bütün arızalarını hemen yaptırabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi tamiri, çalışmıyor, çekmiyor ve motor sorununun tamir edilmesi.

Buzdolabı tamiri, soğutmuyor arızası, yedek parça ve bakımının yapılması.

Göktürk Ankastre fırın tamiri, rezistans değişimi, ısıtma sorunu ve tamir edilmesi.

Göktürk beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşyalar bir evin vazgeçilmez elektronik ürünlerindendir. Çok uzun yıllar öncesine bile gittiğiniz de kömür ile ısınan ütüleri, üstü açık çamaşır makinelerini ve çok eski elektrik süpürgesi niyetine kullanılan vakum süpürgeleri görürsünüz.

Beyaz eşyalar yıllardır insanlığın kolaylığı için üretilen ürünler olmuştur. Yıllarca beyaz eşya ürünlerini kullandıktan sonra her hangi bir beyaz eşyanın arızalanması ile birkaç gün bile olsa o ürünün yokluğu insana çok zor gelir. İşte bu nedenle beyaz eşya servisleri de bunun bilincinde olmalı ve gelen her beyaz eşya arızasını hemen tamir etmesi gerekir. Birkaç günü bulan servis sürelerinin hemen kısaltılıp gerekirse birkaç saate indirilmesi gerekmektedir.

Göktürk beyaz eşya servisi olarak Göktürk’te 2 ayrı beyaz eşya tamir servisi açarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu her 2 beyaz eşya tamir şubemizden de hızlı hizmet alabilir, gün içerisinde beyaz eşyaları tamir ettirebilir, orijinal yedek parçalara ulaşabilir ve birkaç saat içerisinde Göktürk beyaz eşya tamircisi tarafından tamir işlemi mutlulukla sonlandırılabilir. Göktürk beyaz eşya servisi ile iletişime geçtikten sonra her 2 şubemizin de dolu olması üzerine Kemerburgaz beyaz eşya servisi ya da merkez şubemiz olan Eyüp beyaz eşya servisi ile de görüşme sağlayarak en kısa süre içerisinde servis randevusu oluşturabiliriz.

Orijinal beyaz eşya yedek parça kullanımı

Beyaz eşyalar (Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, ankastre fırın ve derin dondurucu) arıza hata kodu verdiğinde ve çalışmalarında bir aksaklık meydana geldiğinde buna çözüm olarak genellikle yedek parça kullanımı ile eşlem gerçekleştirilir. Göktürk beyaz eşya servisi ya da Göktürk’e yakın olan diğer beyaz eşya tamircileri tarafından mutlaka orijinal yedek parça kullanıma gayret edilmesi gerekir. Muadil ve yan sanayi diğer tabir edilen beyaz eşya yedek parçaları birebir olarak uyum sağlayamayabilir. Bu nedenle bizler Göktürk beyaz eşya tamircisi olarak orijinal yedek parçaları destekliyor ve kullanılması için tavsiye de bulunuyoruz.

Piyasa da çok eski ve tam tersi en son çıkan modeller de beyaz eşyalar elbette vardır. Çok eski olan bir ürünün yedek parçasına ulaşmak kolay olmayabilir. Ayrıca bazı beyaz eşya yedek parçaları çok pahalı olmasından dolayı mecburen de olsa muadil yani yan sanayi yedek parçalara da yönelme olabilir. Müşterinin isteği üzerine her iki ürünün fiyat ve performansı değerlendirilerek yedek parça seçimi yapılmaktadır.

3, 6, 12 ay işçilik ve yedek parça garantisi

Firmamızdan almış olduğunuz hizmetin devamlılığı ve karşılıklı güven ortamının da bir nebze olsun sağlanabilmesi için işçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz. Beyaz eşyalar da her ürüne garanti verilmediği gibi bazı ürünlere de tamı tamına 12 ay garanti de verebiliyoruz. Göktürk beyaz eşya servisi ile görüşüp randevu oluşturma aşamasındayken siz de kullanılacak yedek parçanın türünü ya da beyaz eşya arızasını anlatarak size verilecek garanti süresini duyabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz işi sonuna kadar desteklemek ve müşterilerimizi işten çok fazla anlamayan beyaz eşya tamircilerinden korumak adına garantili servis hizmeti sunuyoruz. Siz de Göktürk beyaz eşya tamircisi ile görüşme sağladıktan sonra belge şeklinde garantiye ulaşabilir ve yapılan yedek parça değişikliklerine anında ulaşabilirsiniz.

En yakın Göktürk beyaz eşya tamircisi

Yıllardır Göktürk Mahallesinde hizmet vermenin tatlı bir guru var içimizde. Göktürk en yakın beyaz eşya tamircisi olmak ve burada ikamet ederek bize komşu olan müşterilerimizin beyaz eşya sorunlarına çözüm bulmak gibisi yok. Göktürk beyaz eşya arıza servisi size yakın olmasının birden çok yararı var. Göktürk dışında hatta Eyüp sultan da bile olmayan beyaz eşya servislerinden destek almak yerine birkaç dakikalık mesafeden size gelecek olan servisleri tercih etmeniz en doğru seçenek olacaktır. Göktürk beyaz eşya servisine geldiğiniz de;

En yakın beyaz eşya servisi ile tanışırsınız.

Birkaç dakika da beyaz eşya arıza tespiti yapılır.

Aynı günde beyaz eşya tamiri de yapılabilir.

En uygun fiyatlar ile Göktürk beyaz eşya tamiri yapılabilir.

Uygun beyaz eşya servis ücreti ile işlem yapılır.

Orijinal yedek parça kullanılır ya da muadil parçalar tanıtılır.

Elden kolay ile beyaz eşya tamir ücreti verilebilir.

Verilen garanti sözüne sadık kalınır.

Telefon ettiğiniz de Göktürk beyaz eşya tamircisi hemen yanı başınızda olur.

Daha birçok beyaz eşya servis avantajından yararlanmak için, mutlaka size Göktürk’te en yakın beyaz eşya servisini tercih etmelisiniz.

Göktürk beyaz eşya servisinde tamir edilen beyaz eşyalar

  • Ankastre fırın servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi
  • Fırın servisi

Göktürk beyaz eşya servisi iletişim adres bilgileri

  • Firma ismi: Göktürk beyaz eşya servisi
  • Sabit telefon: 0212 535 10 80
  • Göktürk adres: Göktürk Mahallesi, Çeşme başı Caddesi, Çimen Sokak, No:9 – 17 Eyüp sultan İstanbul
  • Faaliyet alanları: Ankastre fırın servisi, Bulaşık makinesi servisi, Buzdolabı servisi, Çamaşır makinesi servisi, Elektrik süpürgesi servisi ve Fırın servisi

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80