Beyaz Eşya Servisi

Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Uygun fiyatlı ama kaliteli beyaz eşya markası hangisidir dediğiniz de, size ilk olarak Hotpoint markasını almanız söylenir. Bir zamanlar çok kaliteli işler yapan Hotpoint servisi ve Hotpoint beyaz eşya servisi de Hotpoint markasının tercih nedeni olmuştur. Fiyatların uygun olması sizin yanıltmasın. Kaliteli ve çok ucuza alabileceğiniz Hotpoint beyaz eşyaları güvenle kullanabilirsiniz.

Hotpoint beyaz eşyalarınızın daha uzun süre dayanabilmesi için öncelikle kullanım klavuzunu kontrol etmenizde yarar var. Bu sayede hangi beyaz eşya arızalarının garanti kapsamına alınıp alınmadığını öğrenecek ve ona göre Hotpoint beyaz eşya arızalarında Hotpoint beyaz eşya tamircisi ve özel beyaz eşya servisi işini yapan kuruluşlara ulaşacaksınız. Garantili Hotpoint beyaz eşya arıza servisinde bütün teknik arızaları tamir ettirebilirsiniz. Yalnız bazı beyaz eşya arızaları Hotpoint beyaz eşya servisi tarafından beyaz eşya servis ücreti dahilinde yapılmaktadır.

Hotpoint servisine ihtiyacınız varsa, garantili ürünlerin tamirini yapan Hotpoint beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hotpoint beyaz eşya arıza tamir servisi

Hotpoint beyaz eşya arıza için iki farklı yol izlemeniz gerekir. Mesela örnek vermek gerekirse, Hotpoint çamaşır makinesi arızası yaşandığında öncelikle çamaşır makinenizin garanti süresinin dolup dolmadığına bakmalısınız. Bunu en iyi Hotpoint çamaşır makinesi faturası veya kullanım klavuzunda yer alan tarihe de bakabilirsiniz. Çamaşır makinesi faturasını bulamazsanız kredi kartı ile satın almanız halinde bankanızın kredi kartı ekstresine de bakıp Hotpoint çamaşır makinesini ne zaman aldığınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Garanti süresi olan Hotpoint beyaz eşya tamiri için mutlaka tam yetkili Hotpoint beyaz eşya servisini aramalısınız. Garantisi olan beyaz eşyaların tamirleri özel beyaz eşya servisi tarafından yapılmamalı ve müşterinin yanlışlıkla yetkili olmayan beyaz eşya tamircilerine ulaşması halinde tamirciler tarafından tamiri reddedilmelidir.

Garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınızı Hotpoint servisi, Hotpoint beyaz eşya servisi ve diğer beyaz eşya servislerine yaptırabilirsiniz. Kim en uygun fiyatı verirse ona yaptırmalısınız. Ne de olsa Hotpoint beyaz eşya tamiri için Hotpoint yetkili servis ile bir bağlantınız kalmamış olacak. Sizler de istediğiniz gibi servis seçmekte özgürsünüz.

Hotpoint Türkiye’den çekildi mi?

Bir zamanlar Türkiye’de en çok bilinen marka olarak tanınan Hotpoint Türkiye’den çekilme kararı aldı. Bu karar ile diğer bazı beyaz eşya markaları ürünlerine hemen zam yaptı. Hotpoint ile aynı kalite de hatta daha da kötü olan markalar ile Hotpoint çekilmesinin ardından çok kaliteli ürünler üretiliyormuş gibi zam yapılmış oldu. Yani Hotpoint markasının gidişi beyaz eşya sektöründe olumsuzluklara neden olmuştur.

Hotpoint beyaz eşyaları hangi servis tamir ediyor?

Hotpoint markası ile şu anda Türkiye’de sıfır Hotpoint beyaz eşya satışı yok. İlk olarak çekilme kararı alındığında yeni satılan Hotpoint beyaz eşyaların garanti süresi devam etmekteydi. Bu nedenle Garantili Hotpoint beyaz eşya tamirlerini Hotpoint beyaz eşya servisi değil de, farklı bir beyaz eşya servisi üstlenmişti. Çekilme kararından sonra şu anda garantili Hotpoint beyaz eşyalar pek kalmadığından dolayı da Hotpoint beyaz eşya servisi şu anda özel beyaz eşya servisleri tarafından onarımları gerçekleşmektedir.

Hotpoint ve Ariston marka beyaz eşyaların tamirleri Hotpoint beyaz eşya servisi yerine bir beyaz eşya firmasının teknik servis bölümü tarafından tamir edilmektedir. Aynı şekilde Ariston beyaz eşya servisi içinde Hotpoint Servisi için aradığınız numarayı arayabilirsiniz.

Hotpoint tamir servisinin verdiği hizmetler

hotpoint beyaz esya tamircisi
Hotpoint beyaz eşya tamircisi

Hotpoint markası sadece birkaç üründe karşımıza çıkmaktadır. Bunun haricinde bazı markalar gibi bütün beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin üretimini yapmamaktadır. Hotpoint beyaz eşya tamir servisi de üretilmiş olan bütün beyaz eşyaların tamirlerini yapan yetkili teknik servislerdir. Hotpoint marka ev eşyası aldığınızda size birkaç yıl süreli garanti verilir. Bu süre içerisinde her hangi bir arıza ve makinenizde bir ayar bozukluğu gördüğünüzde Hotpoint beyaz eşya servisi hemen müdahale edebilir. Ayriyeten Hotpoint müşteri hizmetleri telefonunu arayıp bazı bilmediğiniz ayarları da buradan canlı destek hattı ile de öğrenebilirsiniz.

Yapmış olduğumuz araştırma ve Hotpoint servisi ile Hotpoint beyaz eşya tamir servisinde çalışan arkadaşlarımıza sorduğumuzda aşağıda yer alan bazı beyaz eşyaların tamirlerinin yapıldığı anlatılmıştır. Bu beyaz eşyalar; Hotpoint çamaşır makinesi tamiri, Hotpoint bulaşık makinesi tamiri, Hotpoint buzdolabı tamirleri olduğu söylenmektedir. Hotpoint markası ile evinizde başka ürünler varsa bunlarında tamirleri Hotpoint servisi tarafından yapılmaktadır.

Hotpoint buzdolabı servisi

Uzun yıllarca Hotpoint buzdolabı üretimi yapan Hotpoint firmasının Türkiye’den çekilmesi gerçekten de şaşılacak bir durum olduğunu ifade etmek isteriz. Geçmişten günümüze kadar birçok evde Hotpoint buzdolaplarına rastlamak mümkün. Hatta belki de şu anda ya da eski buzdolabınızın markası da Hotpoint’ti. Bize buzdolabı tamiri için ulaşan müşterimizden duyuyor ve yapmış olduğumuz araştırmalardan bunu anlıyoruz.

Evinizde arızalı buzdolabını tamir ettirmek için Hotpoint buzdolabı servisine ulaşmak mı istiyorsunuz? Şu an için Hotpoint buzdolabı tamirini Hotpoint firmasının yetkilendirmiş olduğu bir beyaz eşya teknik servisi üstlenmektedir. Buzdolabının garanti süresi bittiyse o zaman Hotpoint servisi yerine istediğiniz beyaz eşya tamircisini çağırabilirsiniz. 

Hotpoint çamaşır makinesi servisi

Çamaşırlarınızın daha iyi yıkanması ve lekelerin kalmamasını istiyorsanız iyi bir marka çamaşır makinesi almalısınız. Bunun için de eski ve fiyatının ucuzluğuna bakmadan çamaşırları nasıl yıkadığına bakmalısınız. Ariston Hotpoint çamaşır makineleri bu konuda çağ atlamış ürünlerdir. Çamaşır makinesi denildiğinde evler de o kadar çok Hotpoint marka çamaşır makinesi var ki anlatamam. Sizler de ev veya iş yerinizde kullandığınız çamaşır makinenizde normal olmayan bazı sorunların olduğunu düşünüyorsanız Hotpoint beyaz eşya servisi ile görüşerek teknik servis randevusu alabilirsiniz.

Tertemiz ve çamaşırları makineden çıkarırken sulu çıkmayan kupkuru çamaşırlar için Hotpoint çamaşır makinenizin bakım ve ayarlarını mutlaka yaptırınız. Hotpoint çamaşır makinesi tamiri için Hotpoint servisi ile iletişime geçip randevu alacağınız gibi size en yakın beyaz eşya servisi işle de bazı görüşmeler sağlayabilirsiniz. İşte size Hotpoint beyaz eşya servisine gelen ve çok sık meydana gelen bazı arızalar:

Hotpoint çamaşır makinesi motoru değiştirme

Hotpoint çamaşır makinesi kazanı dönmüyor

Hotpoint çamaşır makinesi kazanı ses yapıyor

Hotpoint çamaşır makinesi çalışmıyor

Hotpoint çamaşır makinesi su boşaltmıyor.

Hotpoint bulaşık makinesi servisi

Su ve deterjan tasarrufunda bulunmak hatta zamandan da tasarruf etmek için bulaşıkları elde değil, bulaşık makinesinde yıkamalısınız. Bulaşık makinesini satın alırken mutlaka ne kadar su ve elektrik tükettiğine de bakmalısınız. Şu anda birçok bulaşık makinesi üreticisi A+ bulaşık makinesi üretse de bazılarında halen C etiketi de bulunmaktadır. Hotpoint bulaşık makinesi servisinde çalışan arkadaşlarımıza sorduğumuzda üretilen bulaşık makinelerinin A+++ sınıfında olduklarını ifade etmişlerdir. Bu da yeterince tasarruflu olduklarını anlaşılmaktadır. Hotpoint bulaşık makinesi servisi ile bulaşık makinesi tamirlerini hızlıca yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıllar geçtikten sonra bazı arızaların yaşanması normaldir. Bu arızalar genellikle Hotpoint beyaz eşya teknik servisi tarafından tamir edilen basit olan arıza türleri de olabilir. Bunun yanında parça değişimi ile de sonuçlanabilen arızalar da olabilmektedir. Her iki durumda da güvenle Hotpoint bulaşık makinesi tamiri için Hotpoint beyaz eşya arızalarına bakan Hotpoint servisini arayabilirsiniz.

Hotpoint servisi iletişim bilgileri

Hotpoint beyaz eşya servisine ulaşmak için Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramalısınız. Hotpoint Müşteri hizmetleri telefon numarası 118 bilinmeyen numaralar, Hotpoint beyaz eşyalarınızın üzerinde yazan telefon numarasından, internet üzerindeki numaralardan destek alarak veya internet arama motorundan da Hotpoint müşteri hizmetleri telefon numarası ile servis numaralarına ulaşabilirsiniz.

Garantisi devam eden ürünler için Hotpoint beyaz eşya servisi ile iletişime geçiniz. Yetkili olmayan beyaz eşya servislerini aramayınız.

Garantisi bitmiş beyaz eşya tamiri için de ister Hotpoint beyaz eşya teknik servisi, isterseniz de size en yakın özel beyaz eşya servisini de arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80