İstanbul İndesit Servisleri

İndesit Beyaz Eşya Servisi

İndesit beyaz eşya servisi: İndesit marka beyaz eşyaların tamiri, bakımı, yedek parça ihtiyacı ve ayriyeten telefon ile destek veren İndesit Servisidir. İndesit çamaşır makinesi tamiri, İndesit bulaşık makinesi tamiri veya İndesit buzdolabı tamiri ve İndesit marka her hangi bir ürünü tamir ettirmek için İndesit beyaz eşya arıza servisini arayabilirsiniz.

Bizler İndesit yetkili servisi değiliz. Bu yazı sadece İndesit beyaz eşya markasının tanıtımı olarak gerçekleşmiş olup, firmamız garantili hiçbir İndesit ürününü tamir etmemektedir. Elinizde İndesit marka beyaz eşya varsa ve garanti süresi de devam ediyorsa lütfen İndesit beyaz eşya servisi ile İndesit yetkili teknik servisi arayınız. Özel beyaz eşya servisleri garantili beyaz eşya tamirinde size yardımcı olamaz. Bu nedenle daha güvenilir ve İndesit beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan bir İndesit servisi ile görüşmek istiyorsanız yetkili İndesit beyaz eşya arıza servisini tercih ediniz.

İndesit beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızı İndesit beyaz eşya servis firmasından veya size en yakın İndesit teknik servis kuruluşlarından veya en kötü İndesit beyaz eşya tamirinden iyi bir şekilde anlayan bir tanıdığınızdan yardım alabilirsiniz. İndesit beyaz eşya markası sadece tek bir üretmeyip birden fazla model ve çeşit ile evlerimizin her bir köşesi için özel olarak beyaz eşyalar üreten büyük beyaz eşya markasıdır. İndesit beyaz eşyalar genellikle 2 yıl garantili olarak satılırken yanlış hatırlamıyorsam bazı markalar da olduğu gibi uzatılmış garanti ile de 7 yıla kadar beyaz eşyanızı İndesit servisi güvencesi altına almış olursunuz.

Garanti süresi biten ürünleri daha önceden olduğu gibi İndesit beyaz eşya servisine, İndesit servisine, en yakın İndesit beyaz teknik servisine veya yeni bir özel beyaz eşya tamircisi ile tanışarak onlara da yaptırabilirsiniz. Kimin size ne kadar fiyat vereceği ve bu fiyatları hangi yedek parçaları değiştirerek verdiği çok önemli bir konu olduğu için, İndesit beyaz eşya arıza ve tamirini yaparken mutlaka ayrıntılı olarak fiyat listesi isteyiniz. Ayrıca yapılan işin garantisini veren kişiler ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Aksi taktirde aynı arıza ile defalarca uğraşacak ve verdiğiniz para boşa gitmiş olacaktır.

İndesit servisine nasıl ulaşırım?

İndesit beyaz eşya markası Türkiye’den çekilme kararı aldığı için (Türkiye’de İndesit marka yeni ürün satılmayacak ve garantili ürünlerin servisine dahi İndesit beyaz eşya servisi gitmeyecektir.) Yetkili İndesit Servisi de kapanmıştır. Şu an için İndesit servisinin yetki vermiş olduğu firma ile görüşerek tıpkı İndesit beyaz eşya servisi gibi hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak ve İndesit servisinin kime yetki verdiğini öğrenmek için elinizdeki İndesit beyaz eşya tamir servis numarasını arayınız.

Size bir önerimiz var. İndesit marka beyaz eşyalarınızın garanti süresi bittiyse ve beyaz eşyalarınızda arızalar meydana geldiyse, o zaman isterseniz Yetkili İndesit teknik servisi aramak yerine İndesit beyaz eşya tamircisi ve Şndesit marka ürünleri tamir edebilen Özel servisleri çağırabilirsiniz. Lüteen unutmayın. Garantisi olmayan bir ürünü yetkili servise götürmek zorunda değilsiniz. Buna İndesit beyaz eşya servisi, Ariston beyaz eşya servisi ve Hotpoint servisi ile diğer beyaz eşya markası dahildir.

İndesit beyaz eşya alınır mı?

Üretici firma hangi ürünü imal ederse o ürüne yasal çerçeveler içerisinde bir garantisi süresi vermek zorundadır. Garanti süreleri en az 1 yıl ve hatta birçok ürün için başlangıç süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde arızalanan ürünler üretici firma tarafından onarılmalıdır. İndesit beyaz eşya servisi de hangi beyaz eşya olduğuna bakmadan bütün beyaz eşyaların tamirini yapmaktadır.

İndesit teknik servisi çok beğendiniz ve buna karşılık evinize İndesit marka beyaz eşya almak istediniz diyelim. Şu an için Türkiye’de sıfır olarak satışta İndesit beyaz eşya bulamazsınız. Depolar da kalan veya internet üzerinde satışlarını halen yapmakta olan kişiler hariç. İsterseniz bu kişilerde İndesit marka ürünleri alabilirsiniz. Yalnız İndesit beyaz eşya servisi şu anda hizmet vermediğinden dolayı, almış olduğunuz sıfır veya az kullanılmış ürün garanti kapsamına alınır mı bilmiyorum. Bunun araştırmasını yapmak için İndesit yetkili servis müşteri numarasını arayınız.

İndesit servisinin hizmet verdiği beyaz eşyalar

Yetkili servisler ilgili firmanın üretmiş olduğu bütün ürünlerin tamirini yapmakla mükelleftir. Bu ürünlerin boyutu ve kullanım alanlarına göre arızalanması halinde İndesit beyaz eşya tamiri için Yetkili İndesit servisine götürmeniz gerekebilir. Bazılarının tamirinin yapılması içinde İndesit servisi sizleri evinizde ziyaret etmektedir. İşte beyaz eşya kategorisine giren ürünlerin (İndesit buzdolabı, İndesit çamaşır makinesi, İndesit bulaşık makinesi, Vs.) tamirinin gerçekleşmesi için de siz kendiniz İndesit beyaz eşya arıza servisine gitmeden teknik servisi çağırabiliyorsunuz.

Garantisi dolmayan ve hatta garanti süresi bitipte eskiden olduğu gibi yetkili İndesit servisine bütün beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. İndesit beyaz eşya servislerini daha güvenli buluyor olabilirsiniz. Bu konuda haklı olabilirsiniz. Çünkü yetkili servisler genellikle sıfır ve orijinal yedek parçalar satarlar. Her ne kadar Özel beyaz eşya servislerine göre daha yüksek fiyat veriliyor olsa da, bazen istedikleri ücretin hakkını verdiklerini de ifade etmek gerekir. Yapmış olduğumuz araştırmalara göre İndesit beyaz eşya arıza ve tamir servisinin tamiri yapmış olduğu ürünler şu şekildedir. Bunlar:

  • İndesit buzdolabı tamiri, bakımı ve arıza servisi
  • İndesit çamaşır makinesi arıza, tamir ve yedek parça servisi
  • İndesit bulaşık makinesi tamiri, bakımı, hata ve yedek parça satış servisi

İndesit Buzdolabı tamir servisi

İndesit Buzdolaplarını 3 evden birinde görmek mümkün. Bir zamanlar İndesit mağazalarında, Alışveriş merkezlerinde, Çek senet ile satış yapan beyaz eşyacı ve avmler de ayrıca internet üzerinde satış yapan online platformlar da İndesit buzdolabı ve diğer beyaz eşyaları kolaylıkla satın alabiliyordunuz. Belki de ulaşılması kolay olduğu, uygun fiyatlı olduğu veya ya da İndesit buzdolabı servisinin çok iyi olması nedeniyle ülkemizde en çok satın alınan Buzdolapları arasına girmiştir.

Evinizde İndesit marka buzdolabı varsa ve bir arızadan dolayı soğutma sisteminde problem varsa İndesit buzdolabı tamiri için İndesit beyaz eşya tamir servisini arayıp bilgi alabilirsiniz. Buzdolabı tamir bedeli olarak yetkili İndesit servisinin size fiyatı fazla söylemesi halinde Özel beyaz eşya tamir servislerine de yaptırabilirsiniz. Garantisi devam eden buzdolabınızı sadece yetkili teknik servislere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İndesit Çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesi arızaları bulaşık makinesi ve diğer bazı eşyalardan daha fazla görülmektedir. Çamaşır makinesinin belirtilen kg üzerinde yük binmesi halinde çamaşır makinelerinde arızalar daha da sık meydana gelir. Örneğin 5 kiloluk çamaşır makinesine 8 kg çamaşır koyarsanız çamaşır makinesi motoru yanık kokar. İlk sefer de olmazsa bile ikinci kez bu hatalı işlemi yapmanız halinde çamaşır makineniz bozulur. İndesit beyaz eşya servisi ve diğer teknik servislere alınan arıza kayıtlarının büyük bir çoğunluğu çamaşır makinesi motor arızasının olduğunu belirtmeliyim. Sizde İndesit çamaşır makinesi servisi iletişim numarasını arayıp çamaşır makinesi konusunda daha detaylı desteğe ulaşabilirsiniz.

İndesit beyaz eşya arıza servisi sizleri çamaşır makinesi arızalarından kısa sürede kurtarabilir. Tabi ki İndesit servisi diğer yetkili servisler gibi sadece garantili ürünlerin tamirini yapmaz. Aksine, çamaşır makinenizin garanti süresi dolduysa bile yeniden sizlere yardımcı olmak amacıyla ücretli tamir işlemleri de yapılabilmektedir.

İndesit Bulaşık makinesi servisi

Ellerinizi soğuk suda bekletmeden ve deterjanların yaymış olduğu kötü organizmalardan kurtulmak için bulaşık makinesi kullanımına önem vermenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle çok az bulaşıkları olan ailelerin bulaşık makinesi arızası yaşandığında bulaşık makinesini tamir etmeden aylarca bekleyebiliyorlar. Bu durum deterjan kullanımının ve çok fazla su kullanımına sebep olmaktadır. Eğer İndesit bulaşık makinesi bozuldu nasıl tamir edebilirim diyorsanız bu konuda uzman olan İndesit beyaz eşya servisi yetkili teknik servis numaralarını arayıp bilgi alabilirsiniz. İndesit servisi iletişim numaralarına internetten arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Arızalı İndesit bulaşık makinesi tamiri için İndesit bulaşık makinesi tamiri yapan özel beyaz eşya servislerini arayabilir veya garanti süresi olmazsa bile yetkili İndesit beyaz eşya tamir servislerinden tamirat fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80