Beyaz Eşya Servisi

Karadeniz Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde iyi bir beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi randevularınızı 0212 535 10 80 numaralı telefonu arayıp oluşturabilirsiniz. Evdeki bütün elektrikli ev aletleri ve beyaz eşyalarınızın tamamını tamir edebiliyoruz. Buzdolabı tamiri, Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi tamiri, Ankastre ocak ve ankastre fırın tamiri için Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi beyaz eşya teknik servis dükkanımıza gelebilirsiniz.

Sizinle aynı Mahalle de olup beyaz eşya tamirlerini yapmak bize gerçek anlamda mutluluk vermektedir. Çünkü uzun yıllardır Karadeniz Mahallesinde oturuyor olmak ve öte yandan burada dükkan açıp burada çalışmak bizim için son derece önemlidir. Uzak yerlere gitmeden ve gelen her bir arıza için sadece birkaç dakika da içerisinde müşterilerimizin adreslerinde olmak gibisi yok. Sizler de İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi için randevu almak istiyorsanız lütfen dükkanımıza uğrayıp arıza kaydını oluşturun veya 0212 535 10 80 numaralı teknik servis hattından randevu alınız.

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi beyaz eşya tamircisi

İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde yıllar önce beyaz tamirlerini yapmak üzere ilk dükkanımızı burada açtık. Uzun yıllar boyunca beyaz eşya tamirlerini pür dikkat ile yapan beyaz eşya tamir ustalarımız ile birlikte uzun yollar kat ettik. Bu geçen süre içerisinde daha da fazla şey öğrenerek en iyi servis araçlarımızı almış olduk. Öte yandan Karadeniz Mahallesi beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan bütün teknik servis çalışanlarımızı mesleki yeterlilik belgelerini de almış olduk. Bu sayede Karadeniz Mahallesinde en yakın ve en iyi beyaz eşya servisi olma yolunda önemli adımlar attık.

Karadeniz Mahallesinde size yakın bir beyaz eşya tamircisinin sizlere ne kadar avantaj sağlayacağını biliyor musunuz? Yani Çamaşır makineniz bozulduğunda çok uzak yerlerden beyaz eşya servisi çağırmanız ile Karadeniz Mahallesi beyaz eşya tamircisini çağırmanız arasında nasıl bir fark olduğunu biliyor musunuz? Dilerseniz sizlere yakın bir servis ile çalışmanın bazı avantajlarını açıklayabilirim. Karadeniz Mahallesi beyaz eşya tamiri ve beyaz eşya tamir ustalarımız ile çalıştığınız da;

  • Sadece birkaç dakika da beyaz eşya servis aracımız kapınızda olur
  • Yedek parça ihtiyaçları birkaç dakika da karşılanır
  • Orijinal veya muadil yedek parçalar çok hızlı temin edilir
  • Beyaz eşya servis ücreti alınmaz veya çok az alınır
  • Servis ustalarını tanırsınız, en azından bir kez görmüşsünüzdür

Garantili işçilik ve Garantili yedek parça

karadeniz beyaz esya tamircisi

Başlıkta da gördüğünüz üzere Yedek parça ve işçilikte garanti veriyoruz. Yapmış olduğumuz tamirleri 3, 6 veya 1 yıl boyunca garanti altına alıyoruz. Bu sadece beyaz eşyalarınızı tamir ettirdikten sonra “acaba tekrar bozulur mu” diye düşünmenize gerek yok. Siz sadece buzdolabı, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesini kullanmaya bakın. Aynı yer de olası bir arızanın yeniden ortaya çıkması ile Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. İşte iyi bir beyaz eşya teknik servisi ile çalışmanın birçok öneminin olduğu buradan da anlaşılmaktadır.

Tamir ettiğimiz yerden yeniden arıza çıkması halinde garanti verdiğimiz süre içerisinde yeniden tamir hizmeti veriyoruz. Yani her ne kadar tam kapsamlı bir garanti olmasa da tamir edilen yerinde garantili olması da sizleri bir nebze rahatlatmaya yetecektir.

En yakın beyaz eşya teknik servisi Karadeniz Mah.

Hangi konuda olursa olsun. Bulunduğunuz mahalleden birini çağırdığınız da mutlaka karlı çıkarsınız. Özellikle elektronik veya ev eşyaları tamirlerinde bu daha da fazla önem ar etmektedir. Karadeniz Mahallesinde oturan birinin Gaziosmanpaşa’nın diğer bir köşesinden beyaz eşya servisi çağırması sizlere ek bir maliyet çıkarabilir. Ama beyaz eşya tamiri için Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi dükkanımızdan randevu aldığınız da hem birkaç dakika da gelir, hem de en uygun fiyatlar ile tamir hizmeti almış olursunuz.

Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi ve en yakın beyaz eşya servisi Karadeniz Mahallesi dediğiniz de, aklınıza ilk olarak Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisi gelsin. Çünkü bizler burada çok uzun yıllardır aynı yerde hizmet vermemizden dolayı en iyi ve en uygun fiyatlar ile size en yakın profesyonel beyaz eşya servisiyiz. Sizler de bizlere ulaşmak ve Karadeniz Mahallesi beyaz eşya servisinden randevu almak isterseniz Karadeniz Mahallesindeki beyaz eşya tamir dükkanımıza uğrayabilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80