Beyaz Eşya Servisi

Kocatepe Beyaz Eşya Servisi

Kocatepe beyaz eşya servisi; İstanbul Bayrampaşa Kocatepe Mahallesinde beyaz eşya tamiri işini yapan profesyonel teknik servis işletmesidir. Arızalanan beyaz eşyaların tamirlerini yaptırmak için Kocatepe de iyi bir beyaz eşya tamir ustası mı arıyorsunuz? Çok uzaklara gitmenize gerek yok. Kocatepe beyaz eşya tamircisi ve servis çalışanlarımız sizlere çok kısa süre de yardımcı olabilirler. Size en yakın beyaz eşya servisi ile çalışarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Beyaz eşya servis ustalarımız ve teknik servis çalışanlarımız Kocatepe beyaz eşya teknik servisinde.

Kocatepe beyaz eşya tamir servisinde çalışan bütün teknisyen arkadaşlarımız beyaz eşya arızalarından çok iyi anladıklarını ifade etmeliyim. Sizler telefon ile beyaz eşya arızasını tarif ederken bile hangi arızanın meydana gelebileceği konusunda doğru bir tahminde bulunabilirler. Bunun bizlere ve Kocatepe Mahallesi beyaz eşya servisi ile çalışmak isteyen müşterilerimiz içinde birçok avantajı var. Daha iyi bir hizmet almak ve Kocatepe beyaz eşya servisinden randevu almak için lütfen arayın.

Kocatepe beyaz eşya tamircisi ile çalışmanın önemi

Bir beyaz eşya servisinden beklediğinizden çok daha fazlasını bizde bulacaksınız. Bizler Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmasına bağlı Kocatepe beyaz eşya teknik servis şubesiyiz. Beyaz eşya tamirlerini yaparken yılların vermiş olduğu bilgi ve cesaret ile adım atıyoruz. Müşterilerimiz hepsi de zaten bunu bildiğinden dolayı bizi tercih etmektedir. Kocatepe Mahallesinden bütün Bayrampaşa ilçesine beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz. Ve bunu yaparken de en iyisi olma yolunda adım, adım dikkatli bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Bir işte bazen en iyisi olmak yetmez. Müşterisine en iyi hizmeti sunmakta bir o kadar önemli.

Kocatepe Beyaz Esya Tamircisi
Kocatepe Beyaz Eşya Tamircisi

Bizimle yani Kocatepe Mahallesi beyaz eşya servisi ile çalışmaya başladığınız da sürecin en başından sonuna kadar hep en iyi hizmeti alacağınızdan hiç bir endişeniz olmasın. Beyaz eşya arızası için Kocatepe beyaz eşya tamircisinden randevu aldığınız da hangi beyaz eşya ürününün arızalandığı bilgisi sizler den alınır ve bu doğrultuda hizmet almaya başlarsınız. Kocatepe beyaz eşya servisi ile çalışmanızın önemi;

Bizi diğer beyaz eşya servislerinden ayıran özellikler

 1. Her ürüne özel beyaz eşya tamir ustaları ile çalışıyoruz.
 2. Yaklaşık 1 saatte teknik servis çalışanlarımızı gönderiyoruz.
 3. Randevuya asla geç kalmıyoruz.
 4. Her zaman orijinal yedek parça kullanıyoruz.
 5. En uygun beyaz eşya servis ücretleri ile tamir ediyoruz.
 6. Telefon da beyaz eşya servis ücretleri ile ilgili bilgi veriyoruz.
 7. Yedek parçaları aynı günde temin edebiliyoruz.
 8. Kocatepe de beyaz eşya tamiri yapan size en yakın firmayız.
 9. 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.
 10. 1 yıl kullanılan yedek parça garantisi (kısmen) veriyoruz.
 11. Kocatepe’nin en iyi Beyaz eşya servislerinden biriyiz.

Kocatepe yerinde beyaz eşya servis hizmeti

Beyaz eşyaların hacim olarak çok büyük olması bazı arızaların meydana gelmesi ile teknik servise götürmek imkansız olabiliyor. Buzdolabı, Bulaşık makinesi ve özellikle çamaşır makinesi bozulduğunda mecburen de olan beyaz eşya tamircilerini eve çağırırsınız. Yerinde servis hizmeti vermeyen ve bozulan ürünü bize getir diyen tamircilerden uzak durmaya çalışırsınız. Çünkü Çamaşır makinesi gibi ürünler arızalandığında siz teknik servise götüreceğinize beyaz eşya servis elamanlarının size gelmesi gerekir. Kocatepe beyaz eşya servisi de işte bundan dolayı yerinde beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır. Arızaların beyaz eşyaların tamirini yaptırmak istediğinizde Kocatepe Mahallesinde sizi çok iyi karşılayan bir teknik servisin olduğunu unutmayın.

Kocatepe Mahallesi Beyaz Esya teknik servisi
Kocatepe Mahallesi Beyaz Eşya teknik servisi

Kocatepe beyaz eşya tamircisi ve teknik servis ustalarımızı aradığınız da hangi işlemi yaptırmak istediğinizi anlatmanız yeterlidir. Mesela; Çamaşır makinesi tamiri için çamaşır makinesi arızasının ne olduğunu, çamaşır makinesi markasını ve modelini söylemeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz bir zaman dilimi için randevu alabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti sunmamız ile sizin ürünü Bayrampaşa Kocatepe beyaz eşya servisine getirmeniz arasında hiçbir fark yoktur. Alınan beyaz eşya servis ücretleri tamamen aynı olup hiçbir farklılık bulunmamaktadır.

Kocatepe Mahallesi beyaz eşya tamircisine nasıl ulaşırım?

Kocatepe Mahallesin de beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamızın Kocatepe de en iyi servis dükkanları arasında olduğunu söylemeliyim. Bildiğiniz üzere popüler olan işletmeleri bulmak ve onlar ile iletişime geçmek çok zor değil. Dilediğiniz yerden onların adres ve iletişim telefonlarına ulaşabiliyorsunuz. Bizler de Bayrampaşa Kocatepe beyaz eşya servisi olarak Kocatepe de hizmet veren tanınmış işletmelerden biriyiz. Eğer bize ulaşmak isterseniz sabit telefon numaralarımızı arayıp randevu alabilirsiniz.

YOL TARİFİ: Yerimize Kocatepe Mahallesi, Bayrampaşa İstanbul’dadır. Cevatpaşa’dan park ada istikametine doğru ilerleyin. Dümdüz devam edin. Küçük bir alt geçit göreceksiniz. Onu da geçin. Sağ tarafta park ve ağaçlar, sol tarafta ise evler olacak şekilde Forum İstanbul’a doğru gitmeye devam edin. Kocatepe Metrosu yokuşuna başlamadan sol tarafta ki sokağın içerisinde girin. Soldaki 2. Dükkan Kocatepe beyaz eşya servisi olarak geçmektedir.

İLETİŞİM: Kocatepe beyaz eşya tamircisi teknik servis telefon numarası 0212 535 10 80

İLETİŞİM: Kocatepe beyaz eşya servisi acil teknik destek çalışanına ulaşmak için 0212 535 10 80 ve dahili 12 tuşlayınız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80