Beyaz Eşya Servisi

Küçükçekmece beyaz eşya servisi

Küçükçekmece’nin en iyi ve en uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamiri yapan servis dükkanımıza hoş geldiniz. Sizler de Küçükçekmece beyaz eşya servisi teknik servis dükkanımız ile iletişime geçerek beyaz eşya arızalarından kısa süre de kurtulabilirsiniz. Beyaz eşya arızasının ne olduğunu ve ortalama ne kadar ücret isteneceğini bizler ile paylaşırsanız, beyaz eşya servis ustalarımız sizlere ayrıntıyı bilgiyi vereceklerdir.

Beyaz eşya servisi konusunda oldukça iyi olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Küçükçekmece de hizmet vermeye devam ediyoruz. Küçükçekmece’nin bütün mahallelerine ve hatta yakın olan diğer ilçelere de Küçükçekmece beyaz eşya tamircisi ismi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Bizden randevu alıp beyaz eşya tamiri yaptıran müşterilerimizin yarısından fazlası ya daha önce bize her hangi bir beyaz eşyasını tamir ettirip memnun kalanlar ya da tavsiye üzerine bir yakınından numaramızı almış kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle aklınızda hiçbir şüphe kalmadan Küçükçekmece beyaz eşya teknik servisine gelerek beyaz eşyaların arızası kolayca tespit ettirip yaptırabilirsiniz.

Küçükçekmece de en yakın beyaz eşya tamircisi

Yakın beyaz eşya servislerini çağırmak her zaman için doğru kadardır. Evinize veya bulunduğunuz mekana en yakın tamircileri çağırmanız halinde birçok kez ücretsiz bir şekilde arıza tespitinin bile yapıldığını göreceksiniz. Yol üstündeyken hemen iki dakikalığına arıza tespitinimn yapılması için size uğrayan teknik servisten hiçbir zarar gelmez. Ayrıca beyaz eşya arızasını tamir ettirdikten birkaç gün sonra ikinci bir arızanın meydana gelme ihtimali de oldukça yüksektir. Bu durumda Küçükçekmece beyaz eşya tamircisini yeniden arayıp bilgilendirme yaptığınızda birkaç dakika da yeniden size olacaklardır.

Kucukcekmece beyaz esya tamircisi

En yakın Küçükçekmece beyaz eşya tamiri yapan yerler deyip size yakın olan işletmelerden randevu almanız ile kendinize bir iyilik yapmış olacaksınız. Neden mi? Çünkü Küçükçekmece beyaz eşya tamircisi en yakın olarak dediğinizde size mutlaka yakın olan birilerinin olması gerekir. Uzak olup yakınmış gibi görünen beyaz eşya teknik servislerden uzak durmalısınız. Beyaz eşya tamiri için ilk olarak çağırdığınızda hemen birkaç dakika da gelebilirler. Bu zaten sizin de istediğiniz bir teknik servis bekleme süresi olabilir. Bunda sorun yok. Yalnız ikinci kez çağırmanız ile bu soru oldukça uzayıp ufak hatalar içinde tekrar servis çıkarılmayabilir. Bütün teknik servisler böyledir demiyoruz elbette ama uzak yerlerden Küçükçekmece beyaz eşya servisi aldı altında Küçükçekmece de iş yapmayan çalışan bir kaç teknik servis firmasının bu şekilde çalıştıklarını görmekteyiz.

Garantili beyaz eşya tamiri Küçükçekmece de

Bunu biliyor muydunuz? Küçükçekmece beyaz eşya servisinde tamiri yapılan beyaz eşyalar garantili bir şekilde yapılmaktadır. Yani diyelim ki çamaşır makinesi motoru bozuldu ve bu motor arızası için Küçükçekmece beyaz eşya tamir servisinden teknik servis talebinde bulundunuz. Arkadaşlarımız kısa süre sonra verdiğiniz adrese gelerek çamaşır makinesinin arıza tespitini yaparlar. Size yeni motor fiyatını ve alınacak işçilik ücreti ile toplam ücretin ne kadar olacağını söylerler. Sizler de fiyatı kabul etmeniz ile yeni çamaşır makinesi motoru aynı günde veya en geç bir sonraki günde takılmış olur. Motordan hemen sonra Küçükçekmece beyaz eşya servisi olarak 6 ay ile 1 yıl arası çamaşır makinesi motoruna garanti vermekteyiz. Bu verilen süre zarfı içerisinde her hangi bir motor arızasında bizi arayıp ücretsiz onarılmasını isteme hakkına sahipsiniz.

Kucukcekmece beyaz esya tamiri

Beyaz eşyalarınızın garanti süresi dolmuş olabilir ama arızalarını bize tamir ettirdiğinizde yapmış olduğumuz işçilik ve yedek parça değişimine garanti veriyoruz. Bu garanti süresi yapılan işe göre değişmektedir. Hangi parçanın ne kadar garanti verilmesi konusunu dilerseniz 0212 535 10 80 numarasını arayıp öğrenebilirsiniz. Bazı plastik aksamlar ve insan gücüyle bozulup kırılan parçalar garanti kapsamında değildir. Bunun için hangi parçaya garanti verip vermediğimizi iyi anlayıp sonrasında güvenle Küçükçekmece beyaz eşya tamircisini arayıp bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Aynı günde teknik servis ekibi gönderiyoruz

Evet başlıkta da gördüğünüz gibi aynı günde beyaz eşya teknik servis ekibi gönderiyoruz. Çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, elektrik süpürgesi tamiri ve buzdolabı tamiri gibi önemli teknik arızaları aynı günde arıza tespitini yapıp onarılmasını sağlayabiliyoruz. Bunun dışında küçük olan arızaları ikinci kez gelmeden hemen oracıkta tamir işlemine başlayıp bitirebiliyoruz. Sizler de hızlı bir şekilde Küçükçekmece beyaz eşya tamiri yapılıp teslim edilmesini istiyorsanız mutlaka ama mutlaka beyaz eşya servisi tercihinizi bizden yana kullanınız.

Beyaz eşya servisi Küçükçekmece de size en yakın merkezi konumdadır. Küçükçekmece’nin neresinde olduğunuz hiç önemli değil. Servis dükkanına yakın bölgede olan müşterilerimiz ve bize uzakta olan müşterilerimize neredeyse aynı hızla teknik servis ekibi gönderiyoruz. Çünkü biz tek bir servis aracı ile değil, 3 farklı beyaz eşya servis aracı ile Küçükçekmece de beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız bir işi bitirdiğinde dükkana gelmeden her hangi bir yerde bizden haber beklemektedirler. Bu sizinle aynı mahalle de olabilir. Müşteri bizi arayıp Küçükçekmece de beyaz eşya tamiri yapan yerleri sorgulayıp bize ulaştığında konum olarak en yakın servis aracımızın gitmesi için talimat veriyoruz. Çok hızlı ve aynı günde çalışan servis ustalarımız sayesinde işinizden geç kalmadan aynı günde beyaz eşya sorunlarından kurtulmuş olacaksınız.

Tamiri yapılan beyaz eşyalar

 • Buzdolabı soğutmuyor
 • Buzdolabı altı soğutmuyor üstü soğutuyor
 • Buzdolabı motor değiştirme
 • Buzdolabı gaz basma
 • Çamaşır makinesi çalışmıyor
 • Çamaşır makinesi motoru dönmüyor
 • Çamaşır makinesi motoru değiştirme
 • Çamaşır makinesi kazan tambur bilye değiştirme
 • Bulaşık makinesi soğuk yıkıyor arızası
 • Bulaşık makinesi çalışmıyor
 • Elektrik süpürgesi iyi çekmiyor
 • Elektrik süpürgesi motor değiştirme
 • Elektrik süpürgesi bakımı
 • Fırının altı ısınıyor üstü ısınmıyor
 • Fırın rezistans değiştirme
 • Fırın yer düğme arızası
 • Fırın çalışmıyor arızası
 • Ankastre ocak yanmıyor
 • Ankastre ocak az yanıyor
 • Ankastre set üstü ocak tamiri

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80