Buzdolabı Servisi, Tamiri

Küçükköy Buzdolabı Tamircisi

Küçükköy buzdolabı tamircisi; Buzdolabı tamiri, ayarlaması, bakımı ve motor değişimi işlerinde sizlere hemen 1 saat içerisinde hizmet veren beyaz eşya servisi dükkanıdır. Bizler Küçükköy buzdolabı teknik servis işinde oldukça iyi buzdolabı tamircileri ile hizmet veriyoruz. Buzdolabının arızası ne olursa olsun, hemen aynı günde tamir edilmesi için canla, başla çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, buzdolabı arızalandığı zaman içerisindeki ürünleri hızlıca bozulabileceğini biliyoruz. Bundan dolayı Küçükköy buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı arızalarına öncelik vermekteyiz.

Buzdolabının arızalanmasından sonra aradan pek zaman geçmeden hızlı bir şekilde buzdolabı yetkili servisi veya diğer özel buzdolabı servislerinden yardım istemelisiniz. Buzdolaplarının uzun süre çalışmamasından sonra buzdolabının içinde istenmedik kötü kokular oluşur. Bunun önüne geçmek ve buzdolabı içerisindeki yiyeceklerin bozulmaması için Küçükköy buzdolabı servisi işi yapan birileri ile ya da bizimle çok hızlı iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı tamir servisi Küçükköy

Buzdolapları yaz kış olmak üzere 365 gün 24 saat çalışan ürünlerdir. Aralıksız çalışan ürünlerin başında gelmektedir. Diğer bazı beyaz eşya grubuna giren ürünlere istinaden nadiren de olsa bozulan ürünlerdir. Yalnız, buzdolabının bozulması mesela bir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya elektrik süpürgesi arızası ile eşit değildir. Bu saydığımız ürünlere neredeyse haftanın sadece bir gününde ihtiyacınız olurken, buzdolapları hiç kapatılmadan her gün çalışmaktadır. Sadece birkaç saat bile buzdolabının arıza vermesi ile birlikte buzdolabını kötü kokuların sarmasına ve içerisindeki ürünler bozulmasına neden olmaktadır. Küçükköy buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı arızalarına hemen birkaç saat içerisinde müdahale etmek için buradayız. Küçükköy buzdolabı tamir servisi için lütfen 0212 535 10 80 numaralı telefondan arıza kaydı bırakınız.

Kucukkoy buzdolabi tamir servisi
Küçükköy buzdolabı tamir servisi

Küçükköy buzdolabı teknik servis araçlarımız ile küçükköy ve Gaziosmanpaşa’ya bağlı olan diğer Mahallelere aynı şekilde buzdolabı tamiri için gidebiliyoruz. Müşteri bizi arayıp buzdolabı arızasının tamir edilmesi için randevu aldığından buzdolabı markası, modeli, rengi ve arızanın ne olduğu konusunda çeşitli bilgiler alırız. Bu bilgiler doğrultusunda yanımızda arızalı olabileceğini düşündüğümüz buzdolabı yedek parçalarını da alırız. Bu sayede buzdolabının arıza tespiti ile tamir edilmesi aynı servis tarafından hızlıca yapılabilmektedir. Aynı şekilde Küçükköy buzdolabı servisi tarafından sizlerden arıza tespit ücreti alınmayıp işleminiz dakikalar içerisinde bitmiş olur.

1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmeti küçükköy de

Kucukkoy buzdolabi teknik servisi
Küçükköy buzdolabı teknik servisi

Beyaz eşya tamircisi tarafından tamiri yapılan buzdolaplarının 1 yıl boyunca garantili olduğunu ifade etmeliyim. Takılan yedek parçanın bozulmasından sonra çalışma arkadaşlarımız sizlere 1 boyunca hizmet etmeye devam edeceklerdir. Bu konu ile ilgili Küçükköy buzdolabı tamircisi ve diğer ustalarımız ile görüşerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Buzdolabı içerisinde çok fazla bozulacak yedek parçalar yoktur. İyi bir buzdolabı markası aldıysanız ve eviniz nem almıyorsa, buzdolabın altını fazla ıslatmıyor iseniz ve aynı zaman da buzdolabı kapısını fazla açık bırakmıyorsanız buzdolabını uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz. Bunları yapmanıza rağmen yine de buzdolabının arızalanması da bazı markaların kronik hatalarından veya şanssızlıktan kaynaklanabilmektedir.

Küçükköy buzdolabı servisi tarafından buzdolabı tamiri yapılırken değişen yedek parçaya “servis dükkanı” firmasının isminin bulunduğu garanti etiketini yapıştırıp tarih atmaktayız. Bu sayede buzdolabının arızasını hangi tarihte yaptığımız ortaya çıkmaktadır. Daha sonraki süreçler de buzdolabının tekrar arızalanması sonucu yapıştırılan etikete bakılıp hareket edilmektedir. Şunu bilmeniz de yarar var.

Neden Küçükköy buzdolabı servisini seçmeliyim?

Her bir buzdolabı servisinin kendi özgü bazı çalışma yöntemleri vardır. Bu yöntemler ile buzdolabı ve diğer beyaz eşyaların tamiri yapılabilmektedir. Hangi beyaz eşya servisinin nasıl çalıştığını bilmiyoruz ama Küçükköy buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı arızalarında en iyi olan teknik servis uzmanlarına sahip olduğumuzu ifade etmeliyim. Ayrıca sadece ustalık ve yapılacak işçilik konusunda değil. Dürüst, ne dediğini bilen, orijinal yedek parçaları kullanan ve verdiği 1 yıl garanti konusunda sözünde durma gibi özelliklere sahibiz. Küçükköy buzdolabı tamir servisi ve yedek parça için bizleri yani Küçükköy beyaz eşya servisini tercih etmeniz de yarar görüyoruz. Pekiyi neden Küçükköy buzdolabı servisini seçmelisiniz?

Küçükköy buzdolabı tamircisi ile çalıştığınız da hiçbir şekilde kandırılmayacak, dolandırılmayacak, sizlerden boşu boşuna yüksek ücretler alınmayacak, sağlam parçaya bozuk denilmeyecek ve hiçbir şekilde sağlam olan buzdolabı parçasına bozuk demeyeceğimizin sözünü vermekteyiz. Bütün yapılan işler Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi güvencesi altındadır.

Küçükköy buzdolabı servisinde verilen hizmetler

  • Buzdolabı motoru tamiri / değiştirme
  • Buzdolabı motoruna gaz basma
  • Buzdolabı soğutmama arızasının tamiri
  • Buzdolabı çalışmıyor arızasının tamiri

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80