Beyaz Eşya Servisi

Profilo beyaz eşya servisi

Profilo beyaz eşya servisi özel beyaz eşya tamir firması olarak sizlere Profilo markasından ve yapmış olduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyorum. Profilo beyaz eşya markası ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan beyaz eşya markasıdır. Uzun yıllardan bu yana Profilo ismi ile kaliteli ürünler imal ederek müşterisini adet kalitesi ile cezp etmiştir. Hatta çoğu kez bir Bosch beyaz eşya markasına kalitesinden dolayı çok fazla benzetilmiştir.

Peki nedir bu kaliteli malzeme ve Bosch benzerliği. Profilo hangi ülkenin? Nasıl bir marka? Profilo hangi markaya bağlı diye merak edenler için tek tek cevaplamak istiyorum. Profilo Bosch ve Siemens markaları ile birleşip yabancı sermayeli bir Türk şirketidir. Bsh Hausgerate olarak da bilinmektedir. Bizler Profilo, Bosch ve birçok markanın tamirini yapan beyaz eşya tamir servisiyiz.

Profilo’nun hangi ürünlerini tamir ediyoruz?

Profilo markasının birçok ürünleri vardır. Bu ürünlerin en çok satılanları Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesidir. Beyaz eşya servisi olarak bizler Profilo bulaşık makinesi ile çamaşır makinesi tamirini aynı günde hızlıca yapabilmekteyiz. Genel itibariyle beyaz eşya tamircisi çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Profilo ürünlerini bozulup servise gittiğimizde genellikle küçük bir ayarsızlık ile karşılaşmaktayız. İşlemlerin büyük bir çoğunluğunda yedek parça kullanılmadan Bulaşık, çamaşır ve Buzdolabı gibi ürünleri hızlıca tamir etmekteyiz. Sizler de evinizde Profilo markasına ait ürünleri kullanıyorsanız Profilo beyaz eşya servisi telefon numaralarımızı mutlaka arayınız. İşte size tamirini gerçekleştirdiğimiz Profilo ürünleri;

Ve ev ve iş yerinizde kullanmış olduğunuz diğer Profilo marka ürünlerin tamirini yapabilmekteyiz. Sizler sadece kullanmış olduğunuz cihazın bozulmasından hemen sonra Profilo beyaz eşya tamiri için teknik servis telefonlarımızı arayıp bilgi vermeniz yeterlidir.

İPUCU: Profilo beyaz eşya servis ücretleri için tıkla

Profilo teknik servis ile en kaliteli güvenilir hizmet firması

Profilo ürünleri dayanıklı ev aletleri teknolojisine bağlı olarak kaliteli ürünler imal etmektedir. Bu ürünler bazı zamanlar ister istemez bazı arızalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Profilo ürünlerin bozulmasından sonra bu ürünlerin tamirinin gerçekleşmesi için güven duyabileceğiniz bir teknik servis çağırmalısınız. Eğer Profilo marka ürününüzün garanti süresi devam ediyorsa özel beyaz eşya tamircileri yerine Profilo beyaz eşya yetkili servisi ile iletişime geçerek ücretsiz ürün onarımı için randevu alabilirsiniz. Profilo iletişim telefon numarasını Google yardımı ile arama motorundan bulmanız mümkün.

Garantisi bitmiş ürünler içinde Profilo beyaz eşya tamiri için dilediğiniz özel ve yetkili olmayan teknik servislerden ücret dahilinde randevu alabilirsiniz. Bizler İstanbul beyaz eşya tamircisi olarak Profilo ve diğer bütün beyaz eşya markalarına kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu çalışma mantığı ve deneyim ile yıllardır aynı yerde hizmet etmenin haklı gururu içerisindeyiz. Sizler de bu sevincimize ortak olmak isterseniz Profilo beyaz eşya servisi telefonumuzu arayıp randevu almanız yeterli.

Profilo yetkili servis misiniz?

Firmamız bütün markalara servis hizmeti veren özel beyaz eşya tamir servisidir. Profilo veya diğer markaların yetkili servisi değiliz. Eğer ürününüz garanti kapsamında ise lütfen özel beyaz eşya tamircilerine ürününüzü teslim etmeyin. Çünkü bizler ya da diğer beyaz eşya tamircileri tarafından müdahale edilen makinelerin garanti dışı kalacağınız unutmayın. Garanti süresi bitmiş olan cihazları dilediğiniz firmaya tamir ettirmekte özgürsününüz.

Profilo yetkili teknik servisi çağırmak istemezseniz bizden ve diğer beyaz eşya tamircilerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Profilo beyaz eşya servisi ve diğer markaların özel teknik servis firması olarak bizlere güvenerek ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu