Beyaz Eşya Servisi

Sefaköy beyaz eşya servisi

Sefaköy Küçükçekmece’de beyaz eşya tamiri, yedek parça satışı ve yerinde servis hizmeti sunan beyaz eşya servis dükkanıyız. Sefaköy beyaz eşya servisi ile teknik servis arayışlarınıza farklı ve gerçek hizmetler ile çözüm üretiyoruz. Beyaz eşyalarınızın en iyi teknik servis ustaları tarafından tamir edilerek hızlandırılmış hizmet ile tamir işlemi uygulanmaktadır. Sefaköy de en yakın beyaz eşya tamircisi tarafından hizmet almak isterseniz sizleri sabit telefon numaralarımızı aramaya davet ediyorum.

Sefaköy beyaz eşya servisinde evde kullandığınız beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerini tamir ettirebilirsiniz. Üstelik bu işlemler genellikle aynı günde yapılır. Mesela; çamaşır makinesi tamiri için bizleri aradığınızda sabahın ilk ışıkları ile birlikte teknik servis çalışanlarımız işe başlarken çamaşır makinesi arıza tespiti için adresinize geleceklerdir. Arıza tespitinin ardından tamir ve yedek parça ücretini kabul etmeniz halinde yine aynı günde Sefaköy beyaz eşya servisi çalışanları tarafından hızlıca tamir işlemine başlanılacaktır.

Profesyonel beyaz eşya servisi ile tanışın

Sefaköy beyaz eşya tamircisi ile görüşüp beyaz eşya tamir süreçlerinizi hızlandırmak için makinelerin vermiş olduğu hata kodunu randevu sırasında belirtmeniz gerekir. Böylece teknik servis çalışanlarımız bu hata kodunun vermiş olduğu arıza nedenine göre yanlarında yedek parçaları da getirmiş olacaklar. Böylece hem teknisyen arkadaşlarımız iki kez beyaz eşya satışı yapan toptancılara gitmemiş olacak, hem de işiniz daha hızlı halledilmiş olacaktır. Bulaşık makinesi veya çamaşır makinesinin vermiş olduğu hata koduna nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz?

Bunun için her hangi bir beyaz eşya servisinden destek almanıza gerek yok. Örnek olarak çamaşır makinesini çalıştırdınız ve birden makinenin ekranında bir kod gördünüz. Bu koda çamaşır makinesinin vermiş olduğu hata kodudur. Bu kod sayesinde çamaşır makinesi arızası çok çaba gerekmeden de anlaşılabiliyor. İşte bu kodu Sefaköy beyaz eşya servisini arayıp randevu aldığınız da telefonda ki arkadaşımıza söylerseniz işlemi biraz daha hızlandırmış olacaksınız.

Sefaköy’de tamirini yaptığımız beyaz eşyalar

Her bir beyaz eşya servisi bir diğerine nazaran daha çok veya sadece sınırlı sayıda ürünlerin tamirini yapabilir. Yani bazıları sadece çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesini tamir ederken, diğer bir beyaz eşya servisi ise bütün beyaz eşyaların yanı sıra bir de elektrikli ev aletlerinin de tamirini yapmaktadırlar. İşte bizler de Sefaköy beyaz eşya servisi teknik servis çalışanları olarak bir çok ürünü tamir ediyor ve bunun yanında garanti de veriyoruz.

Sizler de Sefaköy beyaz eşya tamircisi tarafından hangi ürünlerin tamir edildiği ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz alt yazı başlıklarını incelemenizi rica ediyorum.

Sefaköy çamaşır makinesi tamiri

Sefakoy camasir makinesi tamiri

Çamaşır makineleri beyaz eşyalar arasından en sık bozulan ürünlerin neredeyse başında gelir. Çamaşır ve suyun vermiş olduğu ağırlık ile yüksek hızlar da dönmesinin vermiş olduğu etki ile çamaşır makineleri arızalanmaktadır. Sefaköy çamaşır makinesi servisi tamamen Sefaköy beyaz eşya servisi firmasına bağlıdır. Yani gözünüz arkada kalmadan ve hiçbir şekilde şüphe etmeden çamaşır makinesi arızası için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi tamiri için aradığınız da size hemen yardımcı olabilecek bir çalışma arkadaşımız ile birlikte servise geliyoruz. Çamaşır makinesinin arıza nedenini hemen tespit edip ne kadar ücret karşılığında tamir edileceği ile alakalı olarak sizlere bilgi veriyoruz. Ücreti kabul etmeniz ile birlikte Sefaköy beyaz eşya servisi tarafından en hızlı servisi olanaklarımız ile birlikte tamir işlemini başlatmış oluyoruz.

Sefaköy Bulaşık makinesi tamiri

Sefakoy Bulasik makinesi tamiri

Sefaköy de bulaşık makinesi tamirini yaptıracak iyi bir beyaz eşya tamircisi bulamıyor musunuz? Sefaköy beyaz eşya servisi çalışanlarımızın hepsi de bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyaların tamirini yapmakta ustadırlar. Bulaşık makinesinin hangi arızayı verdiğine, marka ve modeline de bakılmaksızın bütün markalara hizmet veriyoruz. Sefaköy beyaz eşya tamircisi tarafından bulaşık makinesi arızasının çabucak çözülüp tamir edilebilmesi için bizlere hızlı ulaşmanız gerekir. Gün içerisinde de çok yoğun olan ustalarımız Sefaköy bulaşık makinesi servisi adı altında da bütün bulaşık makinesi arızalarına çözüm bulunmaktadır.

Bulaşık makinesinde genellikle soğuk yıkama, suyun ısıtılmaması, bulaşık makinesi içerisinde su kalması,devir daim pompası arızasından dolayı yıkamaya başlanmaması ve bulaşık makinesinden su sızması gibi arızalar görülmektedir. Burada yazılan ve daha birçok bulaşık makinesi arızasına Sefaköy beyaz eşya servisi dükkanında çözüm bulacaksınız.

Sefaköy Buzdolabı tamiri

Buzdolabı tamiri diğer beyaz eşyalara göre biraz daha zor olan tamirlerdir. Bu nedenle Sefaköy veya diğer ilçelerden buzdolabı tamiri için bizlere ulaşan bütün müşterilerimize en iyi Sefaköy buzdolabı tamircisini gönderiyoruz. Çünkü buzdolabının arızalanması ile içerisinde ki yiyeceklerin hemen bozulacağı anlamına gelir. Bundan dolayı müşterinin buzdolabı arızalandığı zaman buzdolabının içerisindeki yiyecekler başka bir dolaba taşınır. Siz arızayı tamir ettiğinizde size güvenip yiyecekler yeniden buzdolabına konulur. Bundan dolayı buzdolabının ikide bir hata vermemesi için mutlaka çok iyi tamir edilmesi ve sizlere önerim Sefaköy buzdolabı tamircisi tarafından tamir edilmesi gerektiğidir.

Sefaköy beyaz eşya servisi tarafından tamir edilen buzdolapları garanti altına alınmaktadır. Yapılan işleme göre garanti süresi de değişmektedir. Bu bazen 1 ay, bazen 3 ay, bazen 6 ve bazen de 1 yıl olmak şartı ile buzdolabı işlem garantisi verilir. Böylelikle buzdolabını tamir ettirdikten sonra ikide bir aynı arıza için Sefaköy buzdolabı servisini aramayacak ve tek, tek ücret ödemeden buzdolabının tamirini yaptırmış olacaksınız.

Sefaköy elektrik süpürgesi tamiri

Sefakoy elektrik supurgesi tamiri

Elektrik süpürgesi temizliğin yapılması gereken her nokta da bulunması gereken en önemli icatlardandır. Ev, iş yeri ve kısacası yaşam alanlarının temizliğinde kullanılan elektrik süpürgelerinin tamirini Sefaköy beyaz eşya servisi olarak hızlıca yapıyoruz. Bu işlem sonunda elektrik süpürgesi bakımının da yapılması elektrik süpürgesinin çekin  gücünün artmasına neden olmaktadır. Yani elektrik süpürgesi motor arızası için Sefaköy beyaz eşya teknik servisi arayıp randevu istediğiniz de süpürgenizin bütün bakımları yapılmak üzere evinizden alınır.

Elektrik süpürgesinin vermiş olduğu arızanın tamir edilmesinden sonra elektrik süpürgesi kapsamlı bir bakım işlemine alınır. Bu işlem de elektrik süpürgesi motor kontrolü, filtre bakımı, filtrelerin temizlenmesi, filtreler yıpranmış ise müşteriye bilgi verilmesi ve Elektrik süpürgesi müşterinin evine gönderilir. Tüm bu işlemler ufak bir arıza da bile tekrar edilip Sefaköy beyaz eşya servisi çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Sefaköy beyaz eşya tamircisini hemen ara

Eskiden beyaz eşya tamircisi aradığınızda Sefaköy de bütün caddeleri ve sokak aralarını dolaşmanız gerekirdi. Ta ki iyi bir beyaz eşya teknik servisine denk gelinceye kadar aramayı sürdürürdünüz. Şu anda internet çağında yaşadığımızdan dolayı Sefaköy veya diğer İstanbul ilçelerinde beyaz eşya tamircisine ihtiyacınız olduğunda hemen internetten arama yaparak bulabiliyorsunuz. Mesela Sefaköy de oturan biri internetten Sefaköy beyaz eşya servisi yazdığında çevresinde bulunan en yakın beyaz eşya teknik servisleri arama da görünür.

Sefaköy de beyaz eşya tamirini yaptırmak, yedek parça satın almak, eve servise gelen birileri ile görüşmek ve hızlı randevu almak isterseniz Sefaköy beyaz eşya servisini hemen arayın.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80