Beyaz Eşya Servisi

Topçular Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınız mı arızalandı? Topçular da en yakın beyaz eşya tamircisi tanımıyor musunuz? O zaman size Topçular beyaz eşya servisi ve profesyonel teknik servis hizmet detaylarını anlatmamızın zamanı geldi diyoruz. Beyaz eşya tamirini yaptırabileceğiniz güzel işletmelerden biri olan Topçular beyaz eşya tamircisine ulaşıp uygun fiyata beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Pekiyi hangi beyaz eşyaları tamir ettiğimizi biliyor musunuz? Topçular beyaz eşya tamiri yapabileceğiniz beyaz eşyalar sırasıyla;

Ankastre fırın servisi, Bulaşık makinesi servisi, Buzdolabı servisi, Çamaşır makinesi servisi, Elektrik süpürgesi servisi ve Fırın servisi ve set üstü ocak tamirleridir. İstanbul Eyüpsultan Topçular da en yakın beyaz eşya servisine ulaşıp beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilmek için bize sabit telefon numaralarımızdan (0212 535 10 80) ulaşmanızı rica ediyoruz.

Topçular beyaz eşya arıza tespiti ve tamiri

Beyaz eşya arızaları gün geçmeden karşımıza değişik hali ile çıkabilmektedir. Bazen sadece tek bir tuşa basarak sorunlar çözüme kavuşsa da bazı arızalar da çamaşır makinesi tamiri ya da bulaşık makinesi tamiri bile imkansız hale gelebiliyor. Eviniz de bütün beyaz eşyaları kullanıyorsanız o zaman bu beyaz eşyaların tamirlerini yapabilen profesyonel bir beyaz eşya tamircisine de ihtiyacınız var demektir. Topçular beyaz eşya servisi size değer vererek aynı günde arıza tespiti yapar ve gerekirse beyaz eşya tamirini de aynı dakika da yapabilir.

Topçular da en yakın beyaz eşya servisi ile görüşme sağladıktan hemen sonra çalışma arkadaşlarımız birkaç dakika içerisinde verdiğiniz adrese gelirler. Arızalı olan beyaz eşyalarınızın ilk olarak arıza tespiti yapılır ve size tamir edilmesi için ne kadar ücret çıkarılacağı anlatılır. Sizler eğer Topçular beyaz eşya tamircisi ile görüşme sağladıktan sonra çıkan ücret tarifesini onaylayıp beyaz eşya tamirinin yapılması için istekte bulunursanız beyaz eşya tamiri de hemen aynı dakika da yapılır. Artık bu aşamadan sonra yanımızda getirdiğimiz beyaz eşya parçalarının uyum sağlaması üzerine tamir işlemine başlayıp hemen bitirilmesi için çalışma başlatılır. Topçular beyaz eşya servisi ile görüşerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Topçular beyaz eşya servisinde neler tamir ediliyor?

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi
  • Ankastre fırın servisi

Topçular beyaz eşya servisi ile aynı günde hizmet

Dünya telaşından dolayı beyaz eşya tamirine vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Ya da sadece haftanın belirli günlerinde müsait olabiliyorsunuzdur. Bizler Topçular beyaz eşya tamiri olarak dilediğiniz bir zaman diliminde evinize gelerek beyaz eşyalarınızı tamir edebiliriz. Yeter ki bizi arayın ve çamaşır makinesi arızası bulaşık makinesi arızası, elektrik süpürgesi arızası ya da ankastre fırın arızasının ne olduğunu anlatıp randevun alın. Bizler randevu saatine sadık kalarak size en uygun saatler arasında hizmet etmeye çalışacağız.

Eskiden çok önemli beyaz eşya arızalarında bile birkaç gün teknik servis gelme süresi verilirdi. Bu süre gün geçtikçe kısalmış olsa da Topçular da beyaz eşya tamiri yapan yerlerden bazıları halen bir sonraki güne randevu vermektedir. Biz de ise bu durum tamamen farklıdır. Topçular beyaz eşya servisi aradığınız da size randevu saatinizin nasıl size uyacağı söylenir. İstediğiniz bir zaman dilimi için beyaz eşya servis randevusu alabiliyorsunuz.

Hemen şimdi gelsin diyorsanız Topçular beyaz eşya tamiri yapılması için Topçular da en yakın beyaz eşya tamircisi ve genel merkezimiz de Eyüp beyaz eşya servisi departmanımız da olan arkadaşımıza ulaşıp size gelmesini istiyoruz. Bu sadece siz işinize geç kalmayacak ve bizler de Topçular beyaz eşya servisi olarak profesyonel hizmet etmenin gururunu yaşamış olacağız.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80