Beyaz Eşya Servisi

Yenimahalle Beyaz Eşya Servisi (İstanbul)

Yenimahalle beyaz eşya servisi; İstanbul Gaziosmanpaşa ve Bağcılar da şubeleri bulunan beyaz eşya teknik servis işletmesidir. Burada beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınıza profesyonel teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yenimahalle beyaz eşya tamircisi adı altında gelecek her türlü beyaz eşya arızasını kısa sürede tamir ederek müşterimizin beğenisine sunuyoruz.

Yenimahalle civarında beyaz eşya teknik servis dükkanı arıyorsanız mutlaka hangi firma ile çalıştığınızın büyük bir önemi olduğunu söylemeliyim. Beyaz eşya tamirinden pek anlamayan ya da kısa süre de bu işe başlayan işletme sahiplerinin beyaz eşyalarınıza doğru arıza tespiti yapamayabilirler. Bu nedenle her zaman için Yenimahalle beyaz eşya servisi gibi uzun yıllardır beyaz eşya tamiri işine gönül vermiş işletmeler ile çalışmanızı temenni ediyoruz.

Yeni Mahalle de en yakın beyaz eşya tamircisi

Çok fazla insan trafiği olan caddeler de oturuyorsanız buralar da beyaz eşya servisi ve diğer teknik servis hizmeti veren iş yerlerine ulaşmanız daha da zor olabilir. Çünkü Yenimahalle beyaz eşya servisi gibi işletmeler genellikle dükkan kiralarının daha uygun olduğu yerler de olurlar. Bu nedenle iş yeri, ev veya yazlıkta kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalanması ile en yakın beyaz eşya servisine ulaşmanız biraz zor olacaktır.

Bizler ise Bağcılar beyaz eşya servisi ve Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi merkez şubelerine bağlı olan Yenimahalle beyaz eşya servisiyiz. Her iki ilçede de Caddeye çok yakın ve birçok kişi tarafından ziyaret edilen işletmeyiz. Bize yakın hiçbir beyaz eşya tamircisi yok. Bu nedenle Yenimahalle de en yakın beyaz eşya tamircisi nerede dediklerinde, bizi tanıyanların büyük bir kısmı mutlaka bizim adresimizi verecektir. Eğer size Yenimahalle beyaz eşya teknik servisi ile tanışmak ve arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek isterseniz lütfen bizi arayın.

Yenimahalle beyaz eşya teknik servisi

Garantisi olmayan, garanti kapsamında olmayan arızalar ve teşhir ürün standından almış olduğunuz beyaz eşyaların tamiri için yetkili beyaz eşya servisi çağırmanıza gerek yok. Özel beyaz eşya servisi olarak çalışan Yenimahalle beyaz eşya servisi gibi işletmelerden yardım ve randevu alabilirsiniz.

Beyaz eşya arızaları karşısında bütün zamanınız bulaşık ya da çamaşırları elde yıkamak ile geçer. Özellikle daha önce bulaşıkları elde yıkamayan kişiler bulaşık makinesi arızası karşısında daha da fazla zorlanacaktır. Güvenebileceğiniz ve beyaz eşya arızasının hemen yaşanmasından sonra arayabileceğiniz size en yakın beyaz eşya tamircisini ararsanız, size kısa süre de yardımcı olabiliriz. Yenimahalle beyaz eşya servisi için 0212 535 10 80 sabit telefon numarasını hemen arayın.

Tam donanımlı teknik servis araçları

Arızalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünleri Yeni Mahalle beyaz eşya servisi dükkanımıza getirerek hemen onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da bizleri de evinize çağırarak beyaz eşya tamiri için size yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

İçerisinde birçok beyaz eşya yedek parçaları bulunan servis aracımız ile beyaz eşya tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni Mahallesi beyaz eşya tamircisi adı altında sadece Yenimahalle de 3 farklı servis aracımız var. Bu araçlar ile hızlı bir şekilde sizi bekletmeden çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı servisi, ocaklı fırın tamiri ve ankastre fırın tamirlerini yapıyoruz.

Zengin beyaz eşya yedek parça ağı

Beyaz eşya tamiri yapıyorsanız mutlaka birçok beyaz eşya yedek parçasını elinizde bulundurmanız gerekir. Bizler en çok satılan ve çok fazla lazım olabilecek yedek parçaları dükkanda bulunduruyoruz. Ayrıca müşterilerimizin adreslerine beyaz eşya tamiri ve Yenimahalle beyaz eşya tamircisi sıfatı ile gittiğimizde lazım olabilecek birçok yedek parçayı da elimizde götürüyoruz. Bu parçaların hemen değiştirilmesi ve onarımının yapılması için kısa süre de size yardımcı olmaya çalışıyor, aynı zaman da zengin yedek parça ağı ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Aynı günde hızlı beyaz eşya tamiri Yeni Mahalle de

Mahalleniz de birkaç tane beyaz eşya tamircisi olabilir. Hatta çok uygun fiyata buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve hatta bulaşık makinesi tamiri de yapabilir. Peki ya aynı güne randevu verip hemen aynı günde tamir etme hizmetleri var mı?

Bizler çok uygun fiyatlar ile Yenimahalle beyaz eşya servisi adına bütün beyaz eşyaları genellikle aynı günde tamir etmekteyiz. Bazı yedek parçaların bulunamaması, tamir edilebilmesi için bekletmeniz gereken ürünlerin haricinde genellikle tamir etme süremiz 1 günü geçmemektedir. Hadi sizde beyaz eşya tamiri için bize ulaşın ve sıklıkla kullanılan beyaz eşyaların arızaları hemen aynı günde tamir ettirin.

Servis Dükkanı

Servis Dükkanı, İpek ile Elit Teknik Servis Hizmetleri işletmelerinin kurucusu. İstanbul'da yaşayan ve beyaz eşya servisi işinde profesyonel destek sunan Teknik servis uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA | 0212 535 10 80